سمینار آموزش ایده برای کسب و کار

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از سمینارهای آموزشی با عنوان سمینار آموزش ایده برای کسب و کار و روش های کسب درآمد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به سمینارهای موفقیت و روش های کسب درآمد قرار دهیم.

سمینار آموزش ایده برای کسب و کار و روش های کسب درآمد

در سمینار آموزش ایده برای کسب و کار و روش های کسب درآمد با کلی ایده برای ایجاد کسب و کار و روش های افزایش درآمد آشنا شده و تکنیک های اصولی کسب درآمد را خواهید آموخت.

شاید شما هم در فکر راه اندازی کسب و کار هستید. و یا شاغل هستید اما به فکر تغییر شغل افتاده‌اید. قبول داریم که دیدن صنایع و کسب و کارهای نوپا و موفق ممکن است هر کسی را غلغلک دهد و وسوسه شوید سراغ کارهایی بروید که موفقیتشان را به چشم دیده اید، حتی اگر هیچ علاقه و استعدادی در آن نداشته باشید و قبول داریم که ایده های راه اندازی کسب و کار فراوانند.

اما بهتر این نیست که هر کسی مطابق با علاقه و توانمندی هایش کسب و کار راه اندازی کند؟ به قول استیو جابز، «تنها راه انجام کارهای بزرگ، علاقه است. پس اگر هنوز کار مورد علاقه ات را پیدا نکرده‌ای، دست از جستجو برندار و به هر کاری تن نده.»

علاقه شما چیست؟ چه مهارت هایی دارید؟ میان دوستان و آشنایان به چه خصوصیتی معروف هستید؟ دانستن پاسخ این پرسشها می‌تواند بهترین نقطه برای پرش امسالتان باشد.

وقتی درباره ایده پردازی حرف می زنیم ایده های جذاب و بی‌شماری به ذهنمان می رسد که فکر میکنیم اگر نبودند چقدر زندگی مان سخت میشد. ایده هایی مثل لامپ، پوشش‌های حباب‌دار. کاغذهای یادداشت رنگی. آی‌پاد. پتوهای آستین‌دار snuggie. فیسبوک. توییتر.

این اختراعات، محصولات، و کسب و کارها همه با یک ایده و ایده پردازی شروع شدند. ایده ای که احتمالا برای هر آدمی به جز خالق آن‌ها صرف وقت، پول، یا تلاش در به‌ثمر رساندن‌شان به دیوانگی تعبیر می‌شد.


پیشنهاد ویژه : سمینار قدرت مغز از جودیسپنزا


ولی برای شاه مغزهایی که پشت این ایده پردازی های فوق‌العاده بودند، این ریسک ارزشش را داشت و از این رو ایده‌ی فوق‌العاده‌ی شما نیز می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

هرآدمی ایده‌های فوق‌العاده‌ای دارد. مشکل بسیاری از آدم‌ها این است که نمی‌دانند حتی احمقانه‌ترین یا نامتعارف‌ترین ایده‌هایی که به ذهن‌شان می‌رسد نیز ممکن است به کار بیایند. ایده پردازی – ایده‌های خوب و کارا – یک مهارت است و درست مانند مهارت‌های دیگر قابل یادگیری است. هرچه بیشتر تمرین کنید، پیدا کردن ایده‌های خوب در زمانی‌که به آن‌ها احتیاج دارید ساده‌تر خواهد شد.

جیم ککرال نویسنده‌ی کتاب: توجه! این کتاب برای‌تان پولسازی می‌کند: چطور از بازاریابی جلب توجه آنلاین استفاده کنید تا درآمدتان را افزایش دهید، یک سخنور، بلاگ نویس، مشاور کسب و کارهای تحت وب است.

کارآفرینی و کار در منزل با وجود اینترنت امروزه یک فرصت عالی است. شما با یک ایده ساده می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. یک کسب و کار اینترنتی پر درآمد با سرمایه کم. با کار در منزل حتی بدون سرمایه هم می‌توان یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد.

دو دسته اصلی کسب و کار

۱- کسب و کار اینترنتی

۲- کسب و کار در دنیای واقعی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فرصت‌های کارآفرینی زیادی فراهم شده که برای شروع کار به هزینه‌ی کمی نیاز دارند یا حتی ممکن است به هیچ هزینه‌ای نیاز نداشته‌باشند! بله درست شنیدید! ولی درعوض باید زمان و تلاش بسیار زیادی خرج آن کنید. بسیاری از این فرصت ها بر مجموعه مهارت‌های شما استوار هستند. مهارت‌هایی که یادگیری آن‌ها اصلا کار سختی نیست.

ولی کمی صبر کنید، چیزهای دیگری هم هست:

یک بخش دیگر به نام کسب و کارهای “دنیای واقعی” به این متن اضافه کرده‌ام تا کسانی که مهارت‌های خاصی در زمینه‌ی کامپیوتر ندارند هم بتوانند استفاده کنند.

هرفردی فکر می‌کند کسب و کارش به کسب و کار دیگران شبیه نیست. حقیقت این است که تمام کسب و کارهای‌تان بیشتر از آن‌که متفاوت باشند به هم شبیهند.

ککرال می‌گوید “نگاه کنید و ببینید دیگران در صنایع دیگر چه می‌کنند و ببینید چطور می‌توانید آن ایده‌ها را در کسب و کار خودتان به کار ببندید. اگر یک راه حل برای فرد دیگری مفید است، هیچ دلیلی وجود ندارد که به کمک شما نیاید. زمانی که ایده‌ی آن‌ها را با شرایط خودتان سازگار می‌کنید و به‌خوبی آن را برای کسب و کارتان تنظیم می‌کنید، منحصر به‌فرد می‌شود.”

وقتی باید خلاق باشید از یک وسیله کمک بگیرید. این وسیله ممکن است هرچیزی باشد که می‌تواند به مغزتان سیگنالی ارسال کند که زمان آن رسیده‌است به حالت خلاقیت و ایده پردازی وارد شود.

ککرال می‌گوید: «وقتی می‌خواهید خلاق باشید از یک برنامه‌ی مشخص پیروی کنید. ممکن است برنامه‌تان این باشد که کلاه‌تان را سرکنید، توپی در دست بگیرید و به هوا بیندازید، یا در صندلی‌تان لم بدهید و پاهای‌تان را روی میز بگذارید. وقتی در جایگاه ‘خلاقیت در محل کار’ قرار بگیرید، ایده‌هایی به ذهن‌تان می‌رسد. این کار را چندبار انجام دهید، و نسبت به ایده‌پردازی در این شرایط شرطی خواهید شد تا به محض دیدن این کلاه ایده‌پردازی کنید. به این‌طریق مغز شما آموزش می‌بیند».

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.