کتاب صوتی در آغوش نور نوشته بتی جی ایدی

کتاب صوتی در آغوش نور نوشته بتی جی ایدی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی در آغوش نور نوشته بتی جی ایدی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی در آغوش نور نوشته بتی جی ایدی

درآغوش نور یا غرق در نور (به انگلیسی: Embraced by the Light) کتابی است نوشته بتی جی ایدی منتشرشده به سال ۱۹۹۲ میلادی.

خلاصه کتاب صوتی در آغوش نور

در این کتاب بتی جی ایدی در یک حالت تجربه نزدیک به مرگ قرار میگیرد و سپس دوباره زنده میشود. و تمام تجربیات، دیده‌ها و شنیده‌های خود را از آنچه دیده است، حکایت میکند. او در این کتاب میگوید:

همه چیز به اختیار انسان است. قبل از اینکه روح انسان جسم را در بر بگیرد، می داند که چه سختیهایی در انتظار اوست. ما انسانها که بر روی زمین هستیم، ارواح شجاعی بودیم که به اینجا آمده‌ایم. چرا که، بعضی ارواح به این دنیا نمی‌آیند چرا که سختیهای این دنیا را قابل تحمل نمی‌دانند و ترجیح میدهند در همان دنیای ارواح، به پیشرفت ادامه دهند که البته پیشرفت در آنجا (بدون آمدن به دنیای فانی) بسیار سخت‌تر است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی اختلال های زبان نوشته دکتر دادستان

کتاب صوتی در آغوش نور یکی از آثار موفق «بتی جی ایدی» به شمار می‌رود که در سال 1992 نسخه چاپی آن روانه بازار شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد.

بتی جی ایدی در کتاب مذکور تجربه شخصی خود را از مرگ توصیف می‌کند. هدف نویسنده از نوشتن این کتاب اثبات وجود عالم دیگری پس از مرگ است. در کتاب مذکور به خوبی مهربانی و عشق بی ‌قید  و شرط و بی‌نهایت خداوند؛ خالق هستی به تصویر کشیده شده است.

با شنیدن و خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که بتی جی ایدی به دنبال این است تا به مخاطبان خود بیاموزد برای متحول کردن زندگی خود، هدف‌های واقعی که از زندگی در سر دارند، دنبال کنند تا این اهداف آن‌ها را به عشق حقیقی و ابدی برسانند.

خلاصه کتاب صوتی در آغوش نور

داستان این کتاب از جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی کتاب برای عمل جراحی روانه بیمارستان شده و در روند عمل جراحی روحش برای ساعاتی از بدنش جدا می‌گردد. در طول این چند ساعت که مرگ را از نزدیک لمس کند شاهد حقایقی بس باورنکردنی می‌شود؛ به‌طوری‌که تمام تجربیات خود اعم از شنیده‌ها و دیده‌های خود را در داستان روایت می‌کند.

شاید در نگاه اول مطالب کتاب برای شما همانند بسیاری از مخاطبان عجیب و باورنکردنی باشد، اما چیزی که مهم است آن است که برای دقایقی هم که شده احساس لطیف و امیدبخشی در مورد زندگی، انسان، خدا و مرگ به مخاطب انتقال می‌دهد. در ادامه داستان می‌خوانیم که شخصیت زن داستان پس از طی مراحلی مجدد به این دنیا باز می‌گردد.

بیوگرافی نویسنده

بتی جی ایدی(بتی جین ایدی) زادهٔ ۱۹۴۲ نویسنده آمریکایی کتاب‌های مربوط به تجربه‌های نزدیک به مرگ می‌باشد. مشهورترین کتاب این نویسنده، درآغوش نور (غرق درنور) می‌باشد. او دراین کتاب تجربه شخصی نزدیک به مرگ خود را توصیف کرده‌است. او همچنین کتاب‌های دیگری نیز در این زمینه دارد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.