کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی

کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
35 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به روانشناسی قرار می دهیم.

همان طور که می دانید، مشاوره قبل از ازدواج مهم ترین عنصری است که زوجین باید قبل از ازدواج به آن اهمیت داده و آن را الگوی زندگی خود قرار دهند.

چرا که وقتی افراد برای انجام هر کاری در زندگی شان به صورت عمومی و تخصصی مشاوره می گیرند در حالی که وقتی موضوع مهمی مثل ازدواج پیش می آید اصلاً برایشان مبحث مشاوره معنایی ندارد چرا که با خود فکر می کنند چون این یک مسئله انسانی است خودشان به صورت تجربی می توانند از پس آن برآیند و نیاز نیست به مشاور ازدواج مراجعه کنند،در حالی که برای خرید یک تلویزیون افراد کلی تحقیق و جستجو و مشورت می کنند به همین دلیل لازم است تا افراد به این موضوع با دیدی متفاوت نگاه کنند و هرگز از آن غفلت نکنند.

در این کارگاه آموزشی به صورت کاملاً تخصصی مبحث مشاوره قبل از ازدواج بحث و بررسی می شود. کارگاه مشاوره قبل از ازدواج یکی از کارگاه های مهم در زمینه روان درمانی زوج محسوب می شود، و لازم است هر درمانگری که قصد مشاوره ازدواج دارد این دوره را بگذراند.

زمان مناسب مشاوره

معمولاً مراجعه به مشاوره زمانی که هنوز هیچ صحبتی بین افراد نشده است، مناسب نیست، همان طور که مراجعه افراد بعد از مدت ها حرف زدن و رابطه داشتن و شکل گرفتن علاقه، تاثیر چندانی ندارد، بنابراین بهترین زمان برای مراجعه به مشاور زمانی است که فرد آمادگی دارد و حداقل 8 تا 10ساعت با طرف مقابل درباره مسائل مختلف گفت وگو کرده است.

معمولاً مشاوران اگر نیاز باشد از خانواده ها هم دعوت می کنند تا در جلسات حضور یابند از آن جا که مسئولیت ازدواج بر عهده دوطرف است، مشاوران بیشتر جلسات را با حضور دختر و پسر برگزار می کنند.

معمولاً اگر جریان مشاوره خوب پیش رود، در نهایت 3 تا 4 جلسه 1.5ساعت کافی است. اگر مشاور نیاز به جلسه اضافه داشته باشد در این جلسه معمولاً درباره ریسک ها صحبت می کند تا زوج ها بتوانند به مدلی برای خانواده موفق دست یابند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.