کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی

کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
35 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
3 دی 1397
دسته بندی
50,000 تومان 25,000 تومان٪50 تخفیف
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 3 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه مشاوره قبل از ازدواج به صورت تخصصی و کاربردی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به روانشناسی قرار می دهیم.

همان طور که می دانید، مشاوره قبل از ازدواج مهم ترین عنصری است که زوجین باید قبل از ازدواج به آن اهمیت داده و آن را الگوی زندگی خود قرار دهند.

چرا که وقتی افراد برای انجام هر کاری در زندگی شان به صورت عمومی و تخصصی مشاوره می گیرند در حالی که وقتی موضوع مهمی مثل ازدواج پیش می آید اصلاً برایشان مبحث مشاوره معنایی ندارد چرا که با خود فکر می کنند چون این یک مسئله انسانی است خودشان به صورت تجربی می توانند از پس آن برآیند و نیاز نیست به مشاور ازدواج مراجعه کنند،در حالی که برای خرید یک تلویزیون افراد کلی تحقیق و جستجو و مشورت می کنند به همین دلیل لازم است تا افراد به این موضوع با دیدی متفاوت نگاه کنند و هرگز از آن غفلت نکنند.

در این کارگاه آموزشی به صورت کاملاً تخصصی مبحث مشاوره قبل از ازدواج بحث و بررسی می شود. کارگاه مشاوره قبل از ازدواج یکی از کارگاه های مهم در زمینه روان درمانی زوج محسوب می شود، و لازم است هر درمانگری که قصد مشاوره ازدواج دارد این دوره را بگذراند.

زمان مناسب مشاوره

معمولاً مراجعه به مشاوره زمانی که هنوز هیچ صحبتی بین افراد نشده است، مناسب نیست، همان طور که مراجعه افراد بعد از مدت ها حرف زدن و رابطه داشتن و شکل گرفتن علاقه، تاثیر چندانی ندارد، بنابراین بهترین زمان برای مراجعه به مشاور زمانی است که فرد آمادگی دارد و حداقل 8 تا 10ساعت با طرف مقابل درباره مسائل مختلف گفت وگو کرده است.

معمولاً مشاوران اگر نیاز باشد از خانواده ها هم دعوت می کنند تا در جلسات حضور یابند از آن جا که مسئولیت ازدواج بر عهده دوطرف است، مشاوران بیشتر جلسات را با حضور دختر و پسر برگزار می کنند.

معمولاً اگر جریان مشاوره خوب پیش رود، در نهایت 3 تا 4 جلسه 1.5ساعت کافی است. اگر مشاور نیاز به جلسه اضافه داشته باشد در این جلسه معمولاً درباره ریسک ها صحبت می کند تا زوج ها بتوانند به مدلی برای خانواده موفق دست یابند.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.