پکیج آموزش ماساژ پوست

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
3.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

ماساژ پوست یکی از روش‌هایی است که به ما کمک می‌کند تا بتوانیم دردهای عصبی را به طور چشمگیری تسکین دهیم. همانطور که می‌دانید به دلیل فشارهای مختلفی که در طول روز به انسان وارد می‌شود بعد از مدتی شاهد درد در قسمت‌هایی از بدن خود می‌شود که دلیل آن‌ها را نمی داند.

در این شرایط ماساژ پوست می‌تواند به شما کمک کند که چنین دردهایی که تحت عنوان دردهای عصبی شناخته می‌شود را تسکین دهید. یادگیری ماساژ پوست به ما کمک می‌کند تا بتوانیم در چنین مواقعی به خود و دیگران برای کاهش دردهای عصبی کمک کنیم. در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش ماساژ پوست را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به ماساژ قرار دهیم.

آموزش ماساژ پوست

لازم به ذکر است که ماساژ درمانی پوست شامل ترکیبی از حرکات، فشارها و ارتعاشات اعمال شده بر روی بافت های نرم بدن است. ماساژ قدمت بسیار زیادی داشته و در تمامی فرهنگ‌ها نیز وجود دارد و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله روانی و جسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یادگیری ماساژ پوست بسیار مفید است و می‌تواند به عنوان یک مهارت مهم مورد استفاده قرار بگیرد.

دوره جامع آموزش ماساژ پوست به صورت قدم به قدم

در این بخش از برنا اندیشان یکی از جامع‌ترین پکیج های آموزش ماساژ پوست را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار می‌دهیم که توسط پزشک و متخصص این کار تهیه شده است و به صورت قدم به قدم مهارت ماساژ پوست را به شما افراد علاقه‌مند آموزش می دهد. همچنین پیشنهاد می‌شود تا به پکیج آموزش ماساژ مراجعه فرمایید.

کاهش دردهای عصبی

شایان ذکر است که ماساژ درمانی به مدیریت درد، تقویت ماهیچه ها در برابر صدمات و حتی بهبود گردش خود در بدن بسیار کمک می‌کند. اگر شما ماساژ پوست را انجام دهید احساس آرامش را در جسم و روان خود حس می‌کنید. همچنین تحقیقات فراوانی نیز در این زمینه انجام شده است که نشان می‌دهد ماساژ درمانی بسیار مفید و مؤثر است.در ماساژ پوست ما می‌توانیم از ماساژ درمانی نوروپاتی استفاده کنیم و آسیب های عصبی را درمان کنیم.

آشنایی با انواع آسیب های عصبی

همواره به این نکته توجه نمایید که تمامی آسیب های عصبی را نمی‌توانیم به کمک ماساژ درمانی از بین ببریم و اگر درد خاصی در بدنمان وجود دارد لازم است تا به یک پزشک مراجعه فرماییم.

به طور کلی ۳ دسته آسیب های عصبی وجود دارد که دارای طیف خفیف تا شدید است.

نوروپراکسی : در این حالت عصب مسدود می شود. در‌واقع اتفاقاتی مانند استرس یا آسیب جسمی که به بدن وارد می‌شود مانند شکستگی یا دررفتگی استخوان باعث درد عصبی نوروپراکسی می شود. در این حالت رشته‌های عصبی دست نخورده باقی می ماند. بنابراین با توجه به شدت آسیب، بهبودی می‌تواند بین چند ساعت تا چند ماه طول بکشد. شایان ذکر است که درد عصبی نوروپراکسی کمترین نوع آسیب را شامل می شود.

آکسونوتمزیس : این درد عصبی بسیار شدید است و باعث می‌شود تا آکسون های عصبی آسیب ببینند و در نهایت عملکردهای حرکتی فرد از بین می‌رود و ممکن است بازیابی فرد تا چند سال نیز طول بکشد.

نوروتمزیس : شدیدترین نوع آسیب می‌باشد که در بسیاری مواقع به صورت کامل بهبود پیدا نمی کند. زیرا عصب و غلاف آن به خاطر آسیب از یکدیگر جدا شده اند. با این حال پزشکان بر این باورند که می‌توان به بهبودی دست پیدا کرد. همچنین پیشنهاد می‌شود به آموزش پدیکور پا مراجعه فرمایید.

نوروپاتی : مقابله با درد عصبی که تحت عنوان نوروپاتی نیز شناخته می‌شود و به صورت درد سوزشی یا شدید ایجاد می‌شود و همواره ثابت است. عواملی مانند کشش ستون فقرات و عضلات مختلف بدن می‌تواند باعث ایجاد درد عصبی نوروپاتی شود.

نقش ماساژ پوست در درمان آسیب عصبی

هنگامی که فردی دچار نوروپاتی می‌شود در شرایط سختی قرار می‌گیرد. زیرا درد به صورت سوزش خفیف یا شدید است که همواره با حرکات خاصی نیز همراه است و در موارد شدید به صورت ثابت نیز باقی می‌مانند که می‌تواند شرایط را برای فرد بسیار دشوار کند.

در این شرایط ماساژ پوست که به صورت درمانی عمل می‌کند می‌تواند نشانه‌های درد عصبی را به طور چشمگیری کاهش دهد. یعنی اگر شما در قسمت‌هایی از بدن خود احساس درد یا سوزش دارید می‌توانید به کمک ماساژ پوست آن را تسکین دهید و به آرامش خاصی دست پیدا کنید.

زمانی که شما در حال ماساژ پوست هستید ضربان قلب کندتر شده و فرد به آرامش می‌رسد و چون فشار خون کاهش یافته است سطح استرس فرد نیز پایین می‌آید. به طور کلی ماساژ درمانی پوست به ما کمک می‌کند تا از نظر جسمی و روانی آرامش عمیقی را احساس کنیم.افرادی که دارای دردهای عصبی بوده‌اند بعد از انجام ماساژ پوست شاهد کاهش علایم درد بوده اند.

چگونه ماساژ پوست دردهای عصبی را کاهش می‌دهد؟

شایان ذکر است که ماساژ پوست سیستمی از حرکات ساختاری است که بر روی بافت های نرم اعمال می‌شود. در ماساژ درمانی از ورز دادن، ضربه‌های نرم یا شدید، اصطکاک، فشار، کشش و ارتعاش استفاده می‌شود. همواره به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما دارای درد عصبی هستید در ابتدا با یک پزشک صحبت کنید و او با توجه به نوع دردی که دارد بهترین نوع ماساژ را برای شما در نظر می‌گیرد تا بتوانید به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود به دوره جامع آموزش حجامت و زالو درمانی مراجعه نمایید.

بخش‌های مختلف بدن برای ماساژ پوست

در خصوص ماساژ درمانی پوست باید بدانیم که در نقاط مختلف بدن اعصاب فراوانی وجود دارد که هر یک از آن‌ها نقش معینی را بر عهده دارند. در ماساژ پوست می‌توانیم صورت، گردن، شانه، پشت و کمر را به خوبی ماساژ دهیم تا دردهایی که تحت عنوان درد عصبی شناخته می‌شوند به طور چشمگیری کاهش یابند.

نقش ماساژ پوست در درمان آسیب عصبی

اگر شما علاقه دارید که همواره صورتی صاف و سالم داشته باشید لازم است تا از ماساژ پوست در ناحیه صورت استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید طراوت و زیبایی خودتان را برای همیشه حفظ کنید. در‌واقع ماساژ درمانگر که به تمامی عضلات بدن آشنا است به طور دقیق عضلات صورت را شناسایی کرده و کاری می‌کند که گردش خون در صورت بهتر جریان پیدا کند و در نهایت به سلول‌های پوست نیز اکسیژن بیشتری می‌رسد.

باید اشاره شود که ماساژ پوست به شما کمک می‌کند تا عضلات بخش‌های مختلف بدن سفتی خودشان را به خوبی حفظ کنند و هرگز دچار افتادگی عضلات نمی‌شوید. همچنین ممکن است در گردن و یا شانه خود احساس درد خفیفی داشته باشید که می توانید به کمک انجام ماساژ پوست در این قسمت ها درد عصبی موجود را کاهش دهید. به علاوه اگر در کمر و پشت خود احساس درد می کنید باز هم می توانید از ماساژ پوست استفاده کنید تا دردهای این ناحیه را به طور کامل از بین ببرید.

اگر شما به ماساژ درمانی علاقه دارید و می‌خواهید به صورت تخصصی این مهارت را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش ماساژ پوست را دریافت نمایید تا به صورت قدم به قدم ماساژ درمانی پوست را یاد بگیرید. این بسته آموزشی به صورت حرفه‌ای ماساژ پوست را برای بخش‌های مختلف بدن آموزش می‌دهد و شما می‌توانید با مشاهده این دوره آموزشی فنون مختلف ماساژ پوست را یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.