پکیج آموزش فیزیک کنکور

نوع فایل
PDF
حجم فایل
170 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

فیزیک کنکور از جمله درس‌هایی است که دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. زیرا این درس در کنکور دارای ضریب بالایی است و اگر می‌خواهید تراز خوبی را در کنکور به دست آورید لازم است تا فیزیک کنکور را به خوبی مطالعه نمایید.

در واقع داوطلبین رشته ریاضی و تجربی باید با روش‌های مناسب جهت خواندن درس فیزیک آشنا باشند و بدانند که در کنکور سراسری از چه فصل هایی بیشترین تست طرح می‌شود تا بتوانند با آمادگی کامل در جلسه کنکور حاضر شوند.

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم که از بهترین پکیج های آموزش کنکور ویژه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی را در اختیار شما داوطلبین عزیز کنکور قرار دهیم تا بتوانید تراز خوبی در درس فیزیک کنکور را به دست آورید. بسته جامع آموزش فیزیک کنکور به صورت کامل صفر تا ۱۰۰ درس فیزیک را به شما آموزش می‌دهد و می‌توانید با خیال راحت خودتان را برای کنکور آماده نمایید.

فیزیک کنکور

کتاب فیزیک برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی شناخته شده است و در کنکور سراسری نیز تست های زیادی از آن طرح می‌شود. در‌واقع اگر داوطلبین تجربی و ریاضی می‌خواهند در دانشگاه و رشته مورد نظرشان قبول شوند باید تست های فیزیک کنکور را به درستی پاسخ دهند.

آموزش کامل فیزیک کنکور برای رشته های ریاضی و تجربی

چرا که این درس برای آن‌ها جز درس‌های تخصصی است و لازم است تا بر تمام مطالب کتاب درسی تسلط داشته باشند. در این بخش از برنا اندیشان بهترین پکیج آموزشی فیزیک کنکور را در اختیار شما داوطلبین گرامی قرار می‌دهیم تا بتوانید با خیال راحت مطالب فیزیک کنکور را به خوبی یاد بگیرید و به یک رتبه عالی دست پیدا کنید.

آشنایی با درس فیزیک کنکور

همانطور که اشاره کردیم درس فیزیک برای رشته‌های تجربی و ریاضی مشترک است و هر کدام از آن‌ها نسبت به این درس از زاویه متفاوتی نگاه می‌کنند. به عبارت دیگر فیزیک کنکور در رشته تجربی به عنوان یک برگ برنده است و داوطلبین این رشته می‌توانند با تسلط کامل به مطالب درس فیزیک به رتبه خوبی در کنکور دست پیدا کنند. این در حالی است که درس فیزیک برای داوطلبین رشته ریاضی از جمله دروس مهمی است که بعد از درس ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار است.

شایان ذکر است که در کنکور سراسری شما هنگامی می‌توانید به نتیجه خوبی دست پیدا کنید که درس فیزیک کنکور را به خوبی مطالعه کرده باشید و به تمامی مفاهیم موجود در آن مسلط باشید. یعنی لازم است تا تست های زیادی را بزنید و تمامی مطالب کتاب فیزیک را به خوبی مطالعه نمایید.پیشنهاد می‌شود تا به پکیج آموزش ریاضی کنکور مراجعه فرمایید.

در رابطه با ضریب درس فیزیک کنکور نیز باید اشاره کنیم که این درس برای داوطلبین رشته تجربی دارای ضریب ۷ و برای رشته ریاضی دارای ضریب ۹ می باشد. از این رو لازم است دانش آموزان برای درس فیزیک زمان کافی را در نظر بگیرند.

سؤالات فیزیک کنکور برای داوطلبین تجربی دارای ۳۰ سؤال است که دانش آموزان ۳۷ دقیقه فرصت دارند تا به تست های طرح شده پاسخ دهند. دانش آموزان رشته ریاضی نیز باید در ۵۵ دقیقه به ۴۵ سؤالی که برای درس فیزیک طرح شده است پاسخ دهند.

فصل های مهم فیزیک کنکور رشته تجربی

تمامی دانش آموزانی که می‌خواهند در کنکور به رتبه خوبی دست پیدا کنند باید با فصول مهم درس‌ها نیز آشنا باشند. از این رو بودجه بندی کتاب‌ها به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بتوانید به سؤالات کنکور پاسخ دهد. فصل های مهم فیزیک کنکور در رشته تجربی شامل فصول نوسان امواج، حرکت برخط راست و الکتریسیته ساکن است. به این صورت که این فصل های جز تست خیز ترین فصل های کتاب فیزیک است. ولی شما باید به تمامی مطالب کتاب مسلط باشید تا بتوانید به نتیجه بهتری در کنکور دست پیدا کنید.

فصل های مهم فیزیک کنکور در رشته ریاضی

برای داوطلبین رشته ریاضی نیز فصل های الکتریسیته ساکن، نوسان و موج و حرکت بر خط راست از جمله فصول پر تستی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

شایان ذکر است که پکیج آموزش فیزیک کنکور به صورت کامل تمامی فصل های کتاب فیزیک را به شما آموزش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید تراز خوبی را در درس فیزیک کنکور به دست آورید. همواره به این نکته توجه نمایید که آشنایی با بودجه بندی فصول شما می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری برای خواندن دروس داشته باشید و در نتیجه نمره بهتری را در آزمون کسب خواهید کرد.

مطالعه فیزیک کنکور

با توجه به تغییراتی که در تست های کنکور ایجاد شده است تمامی دانش آموزان باید تمامی دروس را به صورت مفهومی و ترکیبی یاد بگیرند. به این صورت که در سؤالات ترکیبی شما با سؤالی روبرو هستید که بخشی از آن در یک پایه و قسمت دیگر آن از پایه دیگر تحصیلی است. بنابراین اگر شما به صورت عمیقی کتاب فیزیک را خوانده باشید می‌توانید به راحتی به چنین سؤالاتی پاسخ دهید.

چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟

بسیاری از استادان توصیه می‌کنند که دانش آموزان باید قبل از تدریس استاد خودشان آن درس را مطالعه کنند تا از قبل آمادگی کافی را به دست آورند. لازم به ذکر است که این کار موجب می‌شود تا درک و فهم شما نسبت به درس پیش رو به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. همچنین پیشنهاد می‌شود به پکیج شیمی کنکور مراجعه فرمایید.

یادداشت برداری نیز از جمله کارهایی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید مطالب مهم را همواره در ذهن داشته باشید. زیرا در درس فیزیک فرمول های زیادی وجود دارد که شما باید به خوبی آن‌ها را یاد بگیرید تا در جلسه کنکور خیلی سریع به سؤالات پاسخ دهید.

شایان ذکر است که تمامی دانش آموزان باید مطالب کتاب درسی را به خوبی مطالعه کنند و مفاهیم موجود در آن را یاد بگیرند. این کار موجب می‌شود تا خیلی بهتر به درس مسلط شوند و در نتیجه اگر از هر قسمتی تست طرح شود برای شما آشنا بوده و می‌توانید به راحتی به آن پاسخ دهید.

اگر شما قصد دارید تا در کنکور سراسری شرکت کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پکیج جامع آموزش فیزیک کنکور را از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان دریافت نمایید. این محصول آموزشی به صورت کامل تمامی مباحث فیزیک کنکور را به شما آموزش می‌دهد و باعث می‌شود تا شما بتوانید در کنکور تراز خوبی را کسب کنید. فیزیک کنکور برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی دارای اهمیت بالایی است و به همین دلیل لازم است تا به خوبی درس فیزیک را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.