پکیج کامل آموزش علوم غریبه

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
2.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

علوم غریبه که تحت عنوان علوم خفیه نیز شناخته می‌شود شامل مجموعه‌ای از باورها و رفتارهای فراطبیعی است که ارتباطی با علم ندارد. برخی افراد بر این باورند که علوم خفیه با عرفان، معنویت و جادو در ارتباط است ولی باید اشاره کنیم که علوم غریبه تفاوت‌های فراوانی با عرفان دارد و ارتباطی با یکدیگر ندارند.

شایان ذکر است که متافیزیک می‌تواند با ایده‌های ماورا طبیعی مانند ادراک فراحسی و فرا روانشناسی در رابطه باشد. در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع‌ترین پکیج های آموزشی که طرفداران بسیاری دارد با عنوان آموزش علوم غریبه را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری علوم خفیه قرار دهیم تا بتوانید به صورت کامل آن را یاد بگیرید.

آموزش علوم غریبه

لازم به ذکر است که اصطلاح علوم غیبی در قرن ۱۶ میلادی برای اشاره به طالع بینی، کیمیاگری و جادوی طبیعی استفاده شد که در عصر حاضر به عنوان شبه علم از آن یاد می‌شود. با توجه به علاقه‌مندی افراد در زمینه علوم غریبه تصمیم گرفتیم تا دوره جامع آموزش آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید به صورت کامل با تمامی علوم غریبه به صورت تخصصی و عملی آشنا شوید.

علوم غریبه چیست و چه کاربردهایی دارد؟

این دوره آموزشی به زبان فارسی تهیه شده است و مدرس آموزشی به صورت قدم به قدم تمامی علوم غریبه را به شما افراد علاقه‌مند آموزش می‌دهد. بنابراین اگر شما می‌خواهید روش‌هایی مانند رفع بلا و بیماری، بخت گشایی، رسیدن به سلامتی، جذب عشق،جذب ثروت، افزایش فروش، دوری از سرقت و آتش سوزی، رفع طلسم و جادو و بسیاری موارد دیگر را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا این پکیج آموزشی را دریافت نمایید.

شایان ذکر است که بسیاری از افراد برای رفع مشکلات مختلف از علوم غریبه استفاده کرده اند و به نتیجه نیز رسیده اند. به عنوان مثال فردی که در ازدواج مشکلات بسیاری داشته است به کمک علوم غریبه متوجه شد که چه کسی برایش مانع ایجاد کرده است و توانست از این طریق مشکلش را رفع کند. علوم غریبه دارای کاربردهای سالم زیادی است که می توانید برای رفع مشکلات بسیاری از آن استفاده نمایید.

آشنایی با علوم غریبه

اصطلاح غیبت در قرن ۱۹ میلادی در فرانسه ظهور کرد. جایی که این اصطلاح با گروه‌های مختلف باطنی و فرانسوی الیفاس لوی مرتبط شد و در سال ۱۸۷۵ به وسیله هلنا بلاواتسکی باطنی شناس به زبان انگلیسی وارد شد. پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش فال تاروت مراجعه فرمایید.

در تمام طول قرن ۲۰ میلادی، این اصطلاح به طور متمایز توسط گروه وسیعی از نویسندگان مختلف مورد استفاده قرار گرفت اما در قرن بیست و یکم معمولاً به کار می‌رفت. از جمله توسط محققان دانشگاهی باطنی برای اشاره به طیف وسیعی از جریانات باطنی که در اواسط قرن نوزدهم توسعه یافتند و فرزندان آن‌ها از غیبت، غالباً برای دسته بندی سنت‌های باطنی مانند معنویت گرایی، تئوسوفی، آنتروپوزوفی، نظم هرمتی طلوع طلایی و عصر جدید استفاده می‌شود.

علوم غیبی چیست؟

ایده اصلی علوم غیبی در قرن ۱۶ میلادی توسعه یافت. این اصطلاح معمولاً شامل ۳ عمل می‌شود که عبارتند از طالع بینی، کیمیاگری و جادوی طبیعی که به آن تردستی نیز گفته می‌شود. شایان ذکر است که گاهی اوقات اشکال گوناگونی پیشگویی نیز به جای اینکه تحت تردستی قرار بگیرند در آن قرار داده شده بودند. شایان ذکر است که تمامی این موارد باهم دسته بندی شدند.

محقق هلندی با نام ووتر هنگراف در مورد هرمسیه بیان می‌کند که هر یک از آن‌ها در یک بررسی سیستماتیک از طبیعت و فرایندهای طبیعی، در چارچوب، چارچوب های نظری که عمدتا به اعتقاد به خصوصیات، فضایل یا نیروهای غیبی تکیه داشتند درگیر شدند. با اینکه زمینه‌هایی برای اشتراک این علوم مختلف غیبی وجود دارد، اما آن‌ها از یکدیگر جدا هستند و در برخی موارد آن‌ها را به عنوان نامشروع رد می‌کنند.

در عصر روشنگری، غیبت به طور فزاینده ای به عنوان ذاتی با مفهوم علم ناسازگار تلقی می‌شود. از آن زمان به بعد، استفاده از علوم غریبه حاکی از یک جدال آگاهانه علیه علم جریان اصلی است. با وجود این، مایکل دامت که یک فیلسوف و مورخ بازی با ورق، که تحلیل شواهد تاریخی حاکی از آن بود که پیشگویی و تفسیرهای غیبی با استفاده از کارت ها قبل از قرن ۱۸ میلادی ناشناخته بودند.

بیان نمود که اصطلاح علم غریبه بی جا نبوده است، زیرا افرادی که به امکان رونمایی از آینده یا استفاده از قدرت‌های خارق‌العاده این کار را انجام می‌دهد زیرا کارایی روش‌هایی که آن‌ها به کار می‌برند با برخی برداشت‌های سیستماتیک که از نحوه عملکرد جهان بر آن‌ها منطبق است. هر چند که مبنای تجربی آن ناچیز است.ادوارد تیلور که یک انسان شناس است در کتاب فرهنگ بدوی خود در سال ۱۸۷۱ از اصطلاح علم غریبه به عنوان مترادف جادو استفاده کرد.

علوم غریبه چه خصوصیاتی دارد؟

صفات علوم خفیه شامل مواردی است که هیچ توضیح عقلانی شناخته شده‌ای در مورد آن‌ها وجود ندارد. به عنوان مثال در قرون وسطی، مغناطیس یک کیفیت غیبی به حساب می‌آمد. اثیر یکی دیگر از عناصر این مفاهیم است. معاصران نیوتن نظریه وی مبنی بر اینکه گرانش از طریق عمل در یک فاصله انجام می شود، به عنوان علم غریبه به شدت انتقاد می‌کنند.

کاربرد علوم غریبه

علوم غریبه یکی از دو شاخه علوم در تقسیمات قدیمی دانش‌ها در نظام آموزش مدرسه‌ها اسلامی بوده است. شاخه دیگر یعنی علوم جلیه به طب و منطق و هندسه و غیره مربوط است دارای قوانین مشخصی بود و در کتاب‌ها و مکاتب تدریس می‌شد. این علم به نیروهای مافوق طبیعت می‌پردازد و اسرار آن در نزد عالمانش پنهان می‌ماند.

آموزش صفر تا صد علوم غریبه

شایان ذکر است که در مقابل علوم غریبه ما با علوم طبیعی مواجه هستیم که شامل قوانین متعارف جهان است و می‌توانیم به فیزیک، ریاضی، جامعه شناسی و سایر علوم اشاره کنیم. اما وقتی در مورد علوم غریبه یا همان علوم خفیه صحبت می‌کنیم با سازوکارهایی مواجه هستیم که با قوانین طبیعی ناسازگار است و رموز آن در نزد صاحبانش مخفی باقی می‌ماند. به عنوان مثال علم رمل و علم جفر دارای نتایجی است که استخراج آن توسط در زمره علوم غریبه قرار می‌گیرد.

باید اشاره شود سفارش بزرگان اهل کمال و معنا این است که طالبان کمال و قرب خداوند عمر ارزشمند و سرمایه نفس جوانی را صرف اموری ماندگار و اساسی که آن‌ها را به عالم معنا و به هدف آفرینش و خلقت نزدیکتر سازد، بنماید و از فرصت محدود عمر و جوانی، بهترین و بیشتری استفاده را بنمایند. همچنین پیشنهاد می‌شود به آموزش آسترولوژی مراجعه فرمایید.

به همین دلیل بزرگان کمال به فرزندشان اجازه نمی‌دادند که عمرشان را صرف یادگیری علوم غریبه کنند و در عوض آن‌ها را به سمت ذکر و مراقبه پروردگار تشویق می کردند. شایان ذکر است که افراد متخصصی در زمینه علوم غریبه وجود دارد که به طور حرفه‌ای فعالیت می‌کنند و به تمامی اصول و کارکردهای آن تسلط دارند که باید آن‌ها را از افراد شیاد و کلاهبردار جدا کنید.

لازم است بدانید که ورود به علم غریبه دارای خطراتی است، چرا که انسان با امور ناشناخته مواجه می‌شود که ممکن است ایمان، اعتقاد، سلامت فکر و اندیشه‌اش را با خطرات فراوانی روبرو کند. به عنوان مثال با تسخیر جن، از اسرار مردم مطلع شده‌اند و آبروی مردم را بر باد داده‌اند و یا از طریق احضار ارواح مردگان دچار تهمت و سایر محرمات شده اند. از این رو همواره توصیه می‌شود که عمر و وقت خودتان را صرف این علم نکنید و به جای آن وارد مسیر کسب علوم دیگری شوید که برای شما و سایر انسان‌ها مفید باشد.

اگر شما به علوم غریبه علاقه دارید و می‌خواهید به صورت کامل آن را فرا بگیرید پیشنهاد می‌شود تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش علوم غریبه که شامل رمل، جفر، نجوم، سلوک، قرآن و حدیث شناسی است را دریافت کنید تا به صورت کامل این علم را یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.