کارگاه آموزش جامع روانکاوی در درمان به صورت کاربردی

کارگاه آموزش جامع روانکاوی در درمان به صورت کاربردی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
77 مگابایت
دسته بندی
25,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه آموزش روانکاوی در درمان را در اختیار علاقه مندان به روانکاوی قرار می دهیم.

کارگاه روانکاوی برای بسیاری از علاقه مندان به حوزه علم روان شناسی مورد توجه می باشد. در این دوره آموزشی مدرس آموزشی تمامی موارد و تکنیک های مربوط به روان کاوی را به صورت تخصصی مورد بحث و گفتگو قرار می دهد.

کارگاه آموزش روانکاوی در درمان

هنگامی که مردم دنبال تعریف روانکاوی هستند یا می‌پرسند روانکاوی چیست؛ بیش‌تر به دنبال این هستند که درباره‌ی شیوه‌ی روان‌درمانی در روانکاوی بدانند اما روانکاوی تنها یک رویکرد برای روان‌درمانی نیست. با گذشت نزدیک به ۱۰۰ سال از آغاز روانکاوی هنوز هم مردم آگاهی درستی از دانش روانکاوی ندارند. برخی از مردم گمان می‌کنند روانکاوی دیگر منسوخ شده است. برخی دیگر روانکاوی را شاخه‌ای جدا از روان‌شناسی می‌دانند. گروهی از مردم بر این باورند که کار روانکاوها هیپنوتیزم است.

روانکاو کیست؟

روانکاو یک متخصص روانشناسی یا روان پزشک است که رویکرد درمانی خود را روانکاوی انتخاب کرده است. روانکاوان باور دارند که اختلالاتی که مراجع به خاطر آن ها به درمانگر مراجعه می کند تنها روبنای بیماری هستند و درواقع مسئله اصلی در افراد نوع شخصیت و کارکتر آن هاست که ایجاد بیماری می کند. روانکاوان با بررسی گذشته افراد سعی می کنند تا این الگوها را از افراد شناسایی کنند و در نهایت با اعمال تکنیک های روانکاوی، ساختار شخصیتی افراد را مقاوم تر از گذشته کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.