کارگاه آموزش کامل خود هیپنوتیزم به صورت کاربردی

کارگاه آموزش کامل خود هیپنوتیزم به صورت کاربردی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه آموزش کامل خود هیپنوتیزم به صورت تکنیکی و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مباحث روانشناسی و علوم رفتاری قرار دهیم.

کارگاه آموزش کامل خود هیپنوتیزم به صورت تکنیکی و کاربردی

در کارگاه آموزش کامل خود هیپنوتیزم به صورت تکنیکی و کاربردی شما علاقه مندان به مباحث خود هیپنوتیزم به صورت کاربردی با روش های و تکنیک های آن آشنا خواهید شد.

خود هیپنوتیزم چیست؟

معمولا به هیپنوتیزم ، خواب مغناطیسی هم گفته می شود. اگر تا به حال خودتان را با نگاه کردن به آتش ، امواج دریا، یا موج یک دریاچه کوچک وارد حالت بیهوشی یا خواب مغناطیسی کرده باشید ، قطعا خود هیپنوتیزم را هم تجربه نموده اید.

براساس آمار سازمان بهداشت جهانی، 90 درصد جمعیت عمومی، توانایی هیپنوتیزم شدن دارند. هیپنوتیزم، یک حالت کاملاً طبیعی ست که تقریباً همه، آن را تجربه نموده اند. به عنوان نمونه آن چه ما هیپنوتیزم حین رانندگی می نامیم، یک حالت هیپنوتیزمی خود به خود است؛ شما پشت فرمان می نشینید و تا مقصد به سلامت رانندگی می کنید، در حالی که غرق در افکار خویش هستید و به یاد نمی آورید چه زمانی از چهارراه عبور کردید و یا چه موقع به سمت خیابان مورد نظر پیچیدید؛ گویی اتومبیل شما به طور خودکار هدایت می شود! وقتی غرق مطالعه ی یک کتاب، گوش کردن به موسیقی دلخواه، تماشای یک فیلم یا هر فعالیت مورد علاقه ی دیگری می شوید و ارتباط تان با محیط اطراف کاهش می یابد.

در حالت هیپنوتیزم طبیعی قرار گرفته اید. در چنین حالتی ممکن است کسی شما را صدا بزند اما حتی متوجه او نشوید و صدایش را نشنوید. کسانی که توانایی هیپنوتیزم پذیری مناسبی دارند، هر وقت به شدت روی موضوعی متمرکز می شوند( آن چنان که جذب موضوع گردند).

اگر میخواهید خود هیپنوتیزم انجام دهید(نگران نباشید ! همه چیز امن است) ، کافیست یک جسم کوچک را برداشته و آنرا به نخ ببندید تا چیزی مشابه پاندول بسازید.

حال آنرا از بالا گرفته و به سمت چپ و راست نوسان دهید.روی پاندول تمرکز کنید و حین اینکه در حال تاب خوردن به چپ و راست است،تصور کنید که آن شی کوچک ،بجای نوسان در جهت چپ و راست،در حال انجام یک نوسان دایره ای است.

پس از لحظاتی،خواهید دید که شی بصورت دایره ایی در حال نوسان است درحالیکه شما این کار را بصورت عمدی انجام ندادید.چیزی که اینجا رخ داد،این است که شما با دادن فرمانهایی به ضمیر ناخودآگاه خود،باعث شدید که عضلاتتان بدون اینکه بدانید و حس کنید،در جهتی حرکت کند که حرکت دایره ایی ایجاد شود.تبریک عرض میکنیم ! شما اولین آزمایش ساده ی خود هیپنوتیزم را انجام دادید.

فرآیند خودهیپنوتیزم،مشابه آزمایشی است که انجام دادیم.با این تفاوت که شما به حالت ریلکسیشن عمیق تری فرو خواهید رفت (حالتی که ضمیر خودآگاه شما تقریبا به خواب رفته و ضمیر ناخودآگاه غلبه خواهد داشت) درحالیکه شما هیپنوتیزم را انجام میدهید.

خود هیپنوتیزم برای تغییر باورها و ایجاد تغییرات

حال شما میتوانید خود را هیپنوتیزم کنید تا بتوانید آهسته آهسته باورهای خود را تغییر دهید.برای مثال،اگر برای یک پرزنتیشن ، و یا سخنرانی گروهی استرس و نگرانی دارید،میتوانید خود را درحال سخنرانی تصور کنید درحالیکه کاملا با اعتماد به نفس هستید.

تصور کردن عکسها،یکی از قویترین تلقین هاست.اگر در ذهن خود،خود را چندین بار درحال سخنرانی کردن با اعتماد به نفس کامل تصور کنید،کم کم میتوانید در زندگی واقعی نیز همین کار را کرده و در سخنرانی مورد نظر با قدرت ظاهر شوید.

توصیه دیگر ما این است که صدای خود را ضبط کرده و پس از آن،با صدای خود مراحل ریلکسیشن و تلقینها را داشته باشید.بدین ترتیب میتوانید حین انجام خود هیپنوتیزم،تمرکز بیشتری داشته باشید.

مزایای هیپنوتیزم برای شرایط زیر به خوبی شناخته شده است:

 • اعتیاد (از هر نوعی)
 • اضطراب
 • دمانس
 • افسردگی
 • بیماری صرع
 • بهبود تمرکز و توجه
 • بی خوابی و اختلالات خواب
 • بهبود حافظه
 • سردردهای میگرنی
 • فوبیاهای مختلف
 • اختلال استرس پس از حادثه یا تروما
 • مشکلات مربوط به اعتماد به نفس
 • مشکلات جنسی
 • تسکین استرس
 • سندرم توره

آیا خود هیپنوتیزم می تواند درمان سریعی برای درد باشد؟

درد مزمن یکی از شرایطی است که افراد را در سرتاسر جهان درگیر خود کرده است. بر اساس آخرین آمارهای موجود ، بیش از 80 میلیون آمریکایی دردی که بیش از 24 ساعت به طول می کشد را تجربه کرده اند.در سایر بخش های جهان هم چنین آمار و ارقامی وجود دارد. دو پنجم از بزرگسالان انگلیسی درد مزمن را در برهه ای از زندگی خود تجربه می کنند.

این موضوع میلیون ها نفر از مردم سرتاسر جهان را درگیر خود کرده است. خیلی از افراد به دنبال روش های غیر دارویی برای مدیریت دردشان هستند.

شاید بتوان گفت راحت ترین و بهترین روش برای مقابله با احساسات و افکار منفی ، تغییر برنامه ریزی درونی مان و احساساتی است که هر روز تجربه می کنیم. خود هیپنوتیزم یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می کند در سریع ترین حالت ممکن طرز فکرتان را تغییر دهید و به تبع آن زندگیتان را متحول نمایید.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.