کارگاه صوتی دوره کامل آموزش تخصصی مهندسی تغییر فردی

کارگاه صوتی دوره کامل آموزش تخصصی مهندسی تغییر فردی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
200,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از کارگاه های پرطرفدار با عنوان آموزش تخصصی مهندسی تغییر فردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به مباحث روانشناسی قرار دهیم.

مقدمه ای کوتاه در مورد مهندسی تغییر فردی

اغلب وقتی از صفت «بزرگ» استفاده می‌کنیم حس و حال خوبی به ما دست می‌دهد. خانه‌ی بزرگ، خاندان بزرگ، باغ بزرگ، شرکت بزرگ، برند بزرگ، هدف بزرگ و … ایجاد این حس خوب، باعث می‌شود در هر کاری به دنبال انتخاب و کسب بزرگ‌ترین‌ها باشیم. مثلاً اهداف بزرگی در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود انتخاب کرده و برای رسیدن به این رؤیاها و اهداف برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تا اینجای قصه همه‌چیز به‌خوبی و خوشی پیشرفت رفته و ظاهراً مشکلی وجود ندارد.

من با نیت ایجاد یک  «تغییر بزرگ»  در زندگی‌ام یک «هدف بزرگ» را انتخاب  می‌کنم تا از فردا شروع کنم و به مطلوبی که در نظر دارم برسم.


پیشنهاد ویژه:شیوه های تغییر رفتار در بزرگسالان

مثلاً تصمیم می‌گیرم در عرض شش ماه زبان دلخواهم را بیاموزم و به آن مسلط شوم یا در یک بازه زمانی کوتاه وزن کم کنم و به‌تناسب اندام برسم یا در فلان کنکور یا آزمون علمی جز نفرات برتر باشم یا هفته‌ای یک کتاب بخوانم یا صبح‌ها ساعت ۵ از خواب بیدار شوم یا یک شرکت و کسب‌وکار بزرگ را راه‌اندازی کنم.

همه این اهداف عالی و والا هستند و اگر به آن‌ها برسم قطعاً تغییر بزرگ و ایده آلی را در زندگی‌ام شاهد خواهم بود.

ولی بعد از یک هفته، احساس شیرین تغییر بزرگ در من، به احساس تلخ «شکست» پیوند می‌خورد و در خوش‌بینانه‌ترین حالت در هفته‌ی دومی که از برنامه‌ریزی من برای رسیدن به اهدافم می‌گذرد، همه برنامه‌ها به شکست منتهی شده و درنهایت متوقف می‌شود.

اگر صادق باشیم، برای تک‌تک ما  پیش‌آمده که با امید رسیدن به موفقیت و ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌مان برنامه‌ریزی کردیم و اهداف خوب و مفیدی هم در ذهن داشتیم؛ اما در میانه راه همه ‌چیز رهاشده و باز به نقطه‌ای که در ابتدا بودیم برگشتیم.

متأسفانه زندگی گروهی از ما انسان‌ها مملو از همین برنامه‌ریزی‌های آرمانی شکست‌خورده و رهاشده است و از همه بدتر اینکه حتی تا پایان عمر متوجه نخواهیم شد که  چرا ما به هدف والایی که در سر داشتیم و می‌توانست سرنوشت خیلی بهتری برای ما رقم بزند، نرسیدیم؟

اینکه اهداف متعالی و عظیم برای خودمان انتخاب کنیم نه‌ تنها ایرادی بر آن وارد نیست بلکه باعث رشد و بالندگی انسان می‌شود؛ اما اینکه برنامه‌ای‌ دست‌نیافتنی و تخیلی تعیین کنیم و بر اساس آن به سمت هدف حرکت کنیم باعث شکست و نابودی می‌شود.

گام هایی که برای تغییر خود باید بردارید

1.چهار کاری را که باید انجام می دادید ولی به تعویق انداخت اید ، روی کاغذ بنویسید. ممکن است می‌خواستید وزنتان را کم کنید. ممکن است می‌خواستید سیگار را ترک کنید. ممکن است می‌خواستید با شخصی که قطع رابطه کرده اید ، ارتباط برقرار کنید یا ممکن است می‌خواستید با شخصی که برایتان مهم است، تماس برقرار کنید.

2.هر یک از این کارها ، پاسخ این سوالات را بنویسید: چرا این کار را نکرده ام؟ در گذشته ، این کار چه رنگهایی برایم به وجود می آورد؟ پاسخ به این سوالات موجب می‌شود دریابید انجام این کار برایتان رنج‌آور تر از انجام ندادنش بوده است. با خود صادق باشید. اگر پاسخ دادید:”انجام آن کار برایم رنگی به همراه نداشت”، کمی بیشتر فکر کنید. ممکن است رنج انجام آن کار مسئله ساده بوده است. ممکن است پیدا کردن زمانی در برنامه روزانه فشرده تان برای این کار موجب رنجش ما شده است.

3.تمام لذت هایی را که در گذشته با انجام این الگوی منفی نصیبتان می شده است ، بنویسید. به عنوان مثال ، اگر فکر می‌کنید باید وزنتان را کم کنید، چرا شیرینی ، سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه و غذاهای حجیم می خورید؟ شما این کار را انجام می دهید تا از رنج نخوردن این خوراکی ها اجتناب کنید و در عین حال این کار را انجام می دهید چون احساس خوبی پیدا میکنید و برایتان لذت بخش است! ‌کس نمی‌خواهد خود را از چنین احساسی محروم کند. برای ایجاد تغییری پایدار، باید راهی یافت تا بدون نتایج منفی ، همان لذت ها را به ما بدهد. تشخیص این لذت ها به شما کمک می کند هدف خود را بشناسید.

4.بنویسید اگر هم اینک تغییر نکنید چه زیان هایی می بینید. اگر از خوردن این همه غذای چرب و چیل و فست فودی دست نکشید،چه اتفاقی برایتان بیافتد؟

اگر سیگار را ترک نکنید ، چه اتفاقی برای شما و خانواده تان بیافتد؟ اگر آن کاری را که مدتها است به تعویق می‌اندازید، انجام ندهید، چه اتفاقی ممکن است برای شما بیافتد؟

اگر نتوانید” نه” بگویید ، چه اتفاقی ممکن است برایتان بیافتد؟

به این سوالات اینطور پاسخ ندهید که از ضرر مالی می بینم.مشخص کنید که از نظر احساسی و عاطفی چگونه می شوید؟

5.تمام مواردی را که باعث می‌شوند از نظر احساسی انگیزه پیدا کنید و شور هیجان داشته باشید را یادداشت کنید.مثلاً بنویسید: این احساس را پیدا می کنم که واقعاً زندگی خودم را دوست دارم.اعتماد به نفسم و افزایش پیدا میکند. به سلامتی جسمی و روحی می رسند. میتوانم در روابط خانوادگی ، اجتماعی و کاری ام موفق شوم.شما در کارگاه آموزش تخصصی مهندسی تغییر فردی به طور کامل تمامی مواردی که برای موفقیت در دنیا نیاز است تا بدانید را فرا خواهید گرفت.

مباحث مطرح شده در کارگاه کامل آموزش تخصصی مهندسی تغییر فردی

 • معرفی قسمت‌های مختلف مغز و نحوه فعالیت و همچنین رابطه این قسمتها برای رسیدن به موفقیت
 • ارائه مباحث شناسایی باورهای غلط و تغییر باورها در جهت رسیدن به اهداف و ثروت
 • فعال سازی PFC مغز، مرکز تصمیم سازی و تصمیم گیری
 • ترک عادات منفی و جایگزین کردن عادات مطلوب و مثبت
 • آموزش خود هیپنوتیزم و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه در جهت رسیدن به خواسته
 • آموزش قوانین کائنات فیزیک کوانتوم و رابطه آن با خوشبختی
 • آموزش قوانین معنوی موفقیت فردی و ثروت
 • پاکسازی درونی و کنترل هیجانات روانی
 • شناخت توانایی های مغز و مدیریت ذهن
 • تحریک لیمبیک مغز، مرکز کپی برداری
 • باز مهندسی ذهن و ضمیر ناخودآگاه
راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.