کتاب صوتی قدرت هوش اجتماعی نوشته تونی بازان

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی قدرت هوش اجتماعی نوشته تونی بازان را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی قدرت هوش اجتماعی نوشته تونی بازان

کتاب صوتی قدرت هوش اجتماعی نوشته تونی بوزان است. در کتابی که پیش رو دارید متشکل از ده بخش است و در هر بخش مطالبی را با این عناوین می‌خوانید: «هوش اجتماعی یعنی چه و چرا مهم است؟»؛ «پیش‌بینی رفتار دیگران، حرکات بدن و مهارت یافتن در آن»؛ «هنر گوش کردن یا شنونده بودن»؛ «برقراری ارتباط»؛ «چه طور در میان جمع بدرخشیم»؛ «طرز برخورد با نگرش»؛ «تعامل، چه طور دوست پیدا کنیم و بر دیگران تأثیر بگذاریم»؛ «بخشش‌های اجتماعی، یا چه‌کاری را چه وقت انجام دهیم»؛ «علائم موفقیت اجتماعی»؛ «قدرت ده».

همچنین در پشت‌نویس این کتاب می‌خوانید: «آیا دل تان می‌خواهد در شرایط اجتماعی احساس راحتی کنید؟ به‌راحتی دوست پیدا کنید و روابط ماندگار برقرار کنید؟ با پرورش قدرت هوش اجتماعی در خودتان، قادر خواهید بود کسانی را که با آن‌ها آشنا می‌شوید درک و تحسین کنید.بفهمید چه چیز به آن‌ها انگیزه می‌دهد، نیازهای شخصیشان چیست، چه طور می‌شود به آن‌ها احساس آسایش داد و چه طور می‌توانید کاری کنید که از آشنایی با شما خوشحال باشند.

کتاب قدرت هوش کلامی حاوی شگردهای انقلابی تونی بوزان برای بهبود حافظه و فهم شما است و نشان می‌دهد که چه طور دامنه‌ی دانش لغوی، خلاقیت و حافظه‌ی خود را تقویت کنید و با استفاده از نمودارهای ذهنی، قدرت کلام خود را پرورش دهید.

آیا فکر رفتن به یک مهمانی که در آن افراد غریبه بسیاری حضور دارند شما را به وحشت می‌اندازد؟ آیا فکر صحبت کردن با خانواده همسراحتمالی آینده‌تان باعث می‌شود شما در صحبت کردن دچار مشکل شوید؟ آیا تابه‌حال شده به جمعی معرفی شوید، در یک لحظه اسم آن‌ها را فراموش کرده و هنگام صحبت کردن دست و پای خود را گم کنید؟ آیا می‌خواهید در یک مصاحبه کاری تاثیر گذار ظاهر شوید ولی آن‌قدر مضطرب هستید که به سختی می‌توانید صحبت کنید؟ آیا مایلید به‌راحتی با دیگران گفت‌وگو کنید و به سادگی دوست پیدا کنید؟ اگر هرکدام از داستان‌های بالا برای شما آشنا به نظر می‌رسد یا اگر هوش اجتماعی شما برای بهبود یافتن به کمک نیاز دارد، کتاب قدرت هوش اجتماعی برای کمک به شما طراحی شده است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی قصه عشق رابرت استرنبرگ

به‌طور ساده «هوش اجتماعی» به این معنی است که چقدر می‌توانیم با افراد پیرامون خود به‌خوبی کنار بیاییم وارتباط برقرار کنیم. در حالت کلی انسان یک حیوان اجتماعی است و برای اینکه بتوانیم به‌خوبی زندگی کنیم و از زندگی کردن لذت ببریم این توانایی نقش حیاتی را ایفا می‌کند.

  • آیا تصور اینکه با خویشاوندان همسر آینده تان کمی صحبت کنید فکرتان را آزار می دهد؟
  • آیا تصور قدم زدن در یک مهمانی در حالی که بسیاری را نمی شناسید برایتان سخت است؟
  • آیا تا به حال پیش آمده به کسی معرفی شوید و نتوانید ارتباط خوبی با آن شخص برقرار کنید؟
  • آیا دوست دارید در یک مصاحبه شغلی اثر خوبی از خودتان برجای بگذارید؟
  • آیا دوست دارید که با خوشحالی ارتباط برقرار کنید و دیگران از مصاحبت با شما لذت ببرند؟

کسانی که هوش اجتماعی بالایی دارند ضمن اینکه خوش صحبت هستند، شنونده های ماهری نیز هستند و قادرند ارتباط موفقی با دنیای پیرامونشان برقرار کنند . این افراد کنش و واکنش های خود را به خوبی، با توجه به شرایط مختلف تنظیم می کنند. به همین خاطر قادر هستند کاری انجام دهند که دیگران در کنارشان احساس راحتی و خوشحالی داشته باشند.
مغز انسان پیچیده ترین و پیشرفته ترین ارگانی است که در جهان شناخته شده است. در نتیجه سر و کار داشتن با تعداد زیادی مغز کار بسیار سختیست و برقراری ارتباط خوب با آنها نشانه نبوغ است.خبر خوب اینکه هوش اجتماعی شامل مهارتهای مختلفی می شود که قابل یادگیری و رشد هستند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.