پکیج آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

پکیج آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.6 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی به صورت جامع و تخصصی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به آموزش های کسب درآمد آنلاین قرار دهیم.

آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی به صورت جامع و تخصصی

در پکیج آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی به صورت جامع و تخصصی شما با تکنیک های حرفه ای آشنا می شوید که به کمک آن ها می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به درآمد بالا دست یابید.

شبکه اجتماعی چیست؟

شبکه اجتماعی یا سوشال نتورک (Social network) ساختاری اجتماعی است که از گروه‌هایی (عموماً فردی یا سازمانی) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده‌ها و تبادلات مالی، دوستان، خویشاوندان، لینک‌های وب، و سرایت بیماری‌ها (اپیدمولوژی) به هم وصل هستند.

تحلیل شبکه‌های اجتماعی روابط اجتماعی را با اصطلاحات رأس و یال می‌نگرد. به بیان دیگر، در ساده‌ترین شکل، یک شبکه اجتماعی نگاشتی از تمام یال‌های مربوط، میان رأس‌های مورد مطالعه‌است. رأس‌ها بازیگران فردی درون شبکه‌ها و یال‌ها روابط میان این بازیگران هستند. انواع زیادی از یال‌ها می‌تواند میان رأس‌ها وجود داشته باشد.

نتایج تحقیقات مختلف بیانگر آن است که می‌توان از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در بسیاری از سطوح فردی و اجتماعی به منظور شناسایی مسائل و تعیین راه حل آنها، برقراری روابط اجتماعی، اداره امور تشکیلاتی، سیاست‌گذاری عمومی و رهنمون‌سازی افراد در مسیر دستیابی به اهداف استفاده نمود.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل کسب درآمد دلاری از اینترنت


کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

«میزان فروش و درآمدهای اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی سه برابر بیشتر از فروش کل تجارت الکترونیکی جهانی است.» این نتیجه تحقیق موسسه بی آی اینتلیجنس است که در فصل پایانی ۲۰۱۴ منتشر شد و حکایت از رشد یکباره پدیده ای دارد که حالا به کسب و کار اجتماعی معروف شده و این را نه تنها آمار و ارقام بلکه تجربیات روزمره ما از خریدهای موفق و حتی ناموفق از رسانه های اجتماعی برایمان ملموس می کند. این آمار نشان می‌دهد رسانه‌های اجتماعی به رسانه کسب درآمد تبدیل شده است.

کسب درآمد از اینترنت و خصوصا کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را می توان مهمترین رویدادی دانست که با توسعه شبکه های اجتماعی در جهان به وجود آمده و ترکیبی از فعالیت های اجتماعی مجازی یا بازاریابی و فروش آنلاین است.

واقعیت این است که رسانه های اجتماعی و نفوذ هر چه بیشتر آنها در میان کاربران مختلف در تمام نقاط دنیا باعث شده است که این شبکه ها به ابزارهایی مناسب برای تبلیغات و تجارت الکترونیکی تبدیل شوند.

راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی به عنوان مخزنی از هویت ها و روابط، از سایت های کسب و کار قوی تر عمل می کنند و امکان جلب اعتماد از طریق شبکه دوستان و کشف عادات مشتریان و امکان تعامل بیشتر فروشنده با مشتری باعث شده تا کارکرد تجاری آنها مورد توجه قرار گیرد.

یک اینفلوئنسر مارکتینگ شوید

اینفلوئنسرها افرادی فعال و با پتانسیل بالا در تجارت آنلاین و حضور اساسی و گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند. شما میتوانید با انجام این کار تجارت دیگران را با سرعت و کیفیت به مراتب بیشتری گسترش دهید. شما اگر بتوانید یک شبکه تجاری ایجاد کرده و با اینفلوئنسر مارکترها مراوده داشته باشید شانس بسیار بیشتری برای جذب مشتری و افزایش فروش دارید.

تبدیل شدن به استاد استوری ها و مشاور محتوا در اینستاگرام

راه دیگر برای کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، شبکه اجتماعی اینستاگرام است که یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی محبوب حال حاضر در دنیاست. اینستاگرام بصورت مقطعی قابلیت هایی را معرفی کرد که بیش از پیش آن را بزرگ و کاربردی کرد. یکی از این قبلیت ها، قابلیت استوری گذاشتن میباشد.

بسیاری از افراد معتقدند تاثیری که استوری ها در تجارت آنها داشته حتی به نوعی از فعالیت های مشابه در شبکه اجتماعی Snapchat بهتر بوده است. دیدن استوری برای کاربران وقت زیادی نمیگیرد و مشاهده آنها خیلی راحت انجام میشود بنابراین تبلیغاتی که از این طریق صورت بگیرد شانس زیادی برای دیده شدن دارند.

به عنوان مثال شما میتوانید زمان قرار دادن استوری با نوشتن نام دامنه و یا وبسایت خود در استوری وبسایت خود را نیز تبلیغ نمایید. برند های بزرگ تجاری تقریبا هرروز از طریق استوری با مشتری های خود تعامل دارند و در ارتباط هستند.

چگونه درآمد آنلاین عالی برای خود داشته باشیم

تجارت های سود آور با ابزارهای تبلیغاتی جدید Linkedin

در مقایسه با دیگر پلتفرم های شبکه های اجتماعی، لینکدین (Linkedin) اقدام به عرضه چندین ابزار تبلیغاتی گوناگون و با ارزش مخصوص کارآفرینان و صاحبان مشاغل کرده است. برخی از این ابزارها در سیستم تبلیغ دهی لینکدین شامل اضافه شدن تبلیغات داینامیک هدف گذاری بهتر و بهبود یافته ی مشتریان، قابلیت تعیین اهداف در قشرهای مختلف و امکان جمع آوری اطلاعات و اخبار جدید از طریق سیستم Feed میباشد.

ارتقاء محتوای خود از طریق کانال و و ویدئوهای YouTube

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی ارتقاء محتوای خود از طریق کانال و و ویدئوهای یوتیوب (YouTube) می باشد. یوتیوب ماهیانه توسط 2 میلیارد نفر مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجا که این شبکه زیرمجموعه ای از Google می باشد، می توان از سیستم تبلیغات منحصر به فرد و هوشمندانه گوگل در یوتیوب نیز استفاده کرد.

شما میتوانید در یوتیوب محتوای قفل شده یا به اصطلاح Gated Content قرار دهید و در ازای نمایش محتوای خود از کاربران درخواست نمایید تا فرم مورد نظر شما را پر کنند. این فرم ها میتوانند شامل فرم درخواست نام، ایمیل و…  باشند. اگرچه محتوای Gated ممکن است برای بسیاری از کاربران خوشایند نباشد. اما با این کار میتوانید در عین بازاریابی محتوایی، به بازاریابی ایمیلی نیز بپردازید.

گسترش تجارت خود از طریق گروه های Facebook

بسیاری از برندهای با ارزش و بزرگ در حال حاضر در فیسبوک گروه های اجتماعی ایجاد کرده اند و از طریق آنها نه تنها به بهبود کیفیت خدمات و مشهور کردن برند خود مشغول هستند بلکه راهی پرسود برای افزایش فروش خود فراهم ساخته اند.

سعی کنید ایده های خود را حول ایده های یکپارچه سازی شده پایه گذاری کنید. در این صورت، ایده های کاربران و مشارکت کنندگان را مد نظر قرار می دهید و گزینه ای مشترک که تمامی این ایده ها و نیازها را پوشش دهد به سیستم کاری خود اضافه می کنید.

این تعامل دو طرفه در نهایت به سود خود شما خواهد بود. با کمک گروه های فیسبوکی می توان ارتباط نزدیکی با کاربران برقرار کرد و از نظر و ایده های آن ها به درستی استفاده نمود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.