پکیج آموزش فریلنسری

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
500 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

با توجه به فراگیر شدن استفاده از اینترنت در مشاغل مختلف امروزه ما با اصطلاح جدیدی تحت عنوان فریلنسر مواجه هستیم. در‌واقع انجام دورکاری باعث شده تا هر فردی که دارای تخصصی است بتواند با استفاده از یک لپ تاپ یا سیستم کامپیوتر در خانه شروع به کار کند و درآمد خوبی هم داشته باشد. البته لازم است اشاره شود که دورکاری با فریلنسری متفاوت است.

چرا که ممکن است یک سازمان به دلیل وجود برخی موانع تصمیم بگیرد که کارمندانش در خانه کار کنند و باز هم فرد در استخدام یک شرکت و یا یک سازمان است. این در حالی است که فرد فریلنسر به هیچ جایی وابستگی ندارد و در منزل و به کمک مهارت هایی که دارد شروع به انجام کار و کسب درآمد می‌کند.

با توجه به فراگیر شدن فریلنسری ما در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا بهترین و جامع‌ترین پکیج آموزش فریلنسری را در اختیار شما افرادی قرار دهیم که علاقه دارید تا برای خودتان یک کسب و کار راه اندازی کنید.

آموزش فریلنسری

در قسمت بالا اشاره شد که فرد فریلنسر (Freelancer) به هیچ ارگانی وابسته نیست و حتی ممکن است از سایر شرکت ها و سازمان ها پروژه دریافت کند و تمامی کارها را در منزل و فقط با کامپیوتر انجام دهد. به تمام این فرایند فریلنسری گفته می‌شود و فردی که به چنین کاری دست می‌زند فریلنسر گفته می‌شود.

چگونه یک فریلنسر شویم؟

با توجه به اهمیتی که در زمینه آموزش و تخصص وجود دارد در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا کامل‌ترین دوره آموزش فریلنسری را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار دهیم تا بتوانید به کمک آن کسب و کار مورد نظرتان را راه اندازی کنید. این دوره آموزشی ۰ تا ۱۰۰ فریلنسینگ را به شما آموزش می‌دهد و قدم به قدم به شما کمک می‌کند تا بتوانید به یک فریلنسر متخصص تبدیل شوید.

فریلنسر کیست؟

با توجه به رشد و توسعه ای که در زمینه اینترنت وجود دارد ما شاهد گسترش مشاغل اینترنتی هستیم. افرادی که دانشجو هستند و به راحتی نمی‌توانند در شرکت یا سازمانی استخدام شوند می‌توانند برای خودشان به صورت فریلنسری کار کنند.

همچنین ممکن است یک فرد شغلی داشته باشد و از فریلنسری به عنوان شغل دوم استفاده کند. لازم به ذکر است که در شهرهای کوچک و به دلیل وجود رفت و آمدهایی که برای رفتن به سر کار وجود دارد می‌توانیم از فریلنسری به عنوان یک شغل استفاده کنیم. به عنوان مثال فردی که گرافیست است و می‌تواند بهترین طراحی ها را به کمک نرم‌افزارهای گرافیکی انجام دهد و یا فردی که برنامه نویس است می‌تواند به راحتی پروژه های برنامه نویسی را قبول کند و تمامی آن‌ها را در خانه انجام دهد.

همانطور که می‌دانید در هنگام تحویل کار ما فقط با فایل‌های دیجیتال سروکار داریم و نیازی به حضور کارفرما نیست و شما به راحتی می‌تواند با توجه به نظر کارفرما پروژه درخواستی را تکمیل کنید.

شغل‌های فریلنسری

در خصوص شغل‌های مربوط به فریلنسری باید اشاره کنیم که ما می‌توانیم بسیاری از کارها را به شکل فریلنسری انجام دهیم که هیچ نیازی به حضور افراد ندارد. به عنوان مثال مشاغلی مانند گرافیک، برنامه نویسی، طراحی، تولید محتوا، تدوینگر، ساخت پادکست، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و بسیاری دیگر از مشاغل در گروه کارهای فریلنسری قرار می‌گیرند.

بنابراین افرادی که دارای تخصصی های متفاوتی هستند می‌توانند کار خودشان را به صورت فریلنسری آغاز کند و به راحتی بهترین در‌آمد هم داشته باشند. حتی اگر شما نویسنده هم باشید باز می‌توانید به شکل فریلنسری کار کند و از این راه به کسب درآمد نیز برسید.

مزایای فریلنسری

همانطور که گفته شد انجام کار به شکل دورکاری می‌تواند برای بسیاری از افراد لذت بخش باشد. در مشاغل فریلنسری ما به همین صورت کار می‌کنیم و فرد فریلنسر حتی ممکن است در شهر و یا کشور دیگری ساکن باشد و در عین حال از سایر نقاط کشور یا دنیا اقدام به دریافت پروژه های مختلف کند. بنابراین مهم‌ترین عنصر کلیدی در فریلنسری انجام کار به شکل دورکاری است.

البته باید اشاره شود که وقتی ما از کارفرما کاری را دریافت می‌کنید و باید آن را در زمان مشخص شده تحویل دهید لازم است تا به قول خودتان متعهد باشید و در زمان تعیین شده پروژه را تحویل دهید. از این رو باید بدانیم که بین مشاغل بیرونی و فریلنسری تفاوت‌های زیادی وجود دارد اما شما نمی‌توانید کاری را قبول کنید ولی آن را انجام ندهید.

تنها کافی است تا ما در مکانی مانند خانه مستقر شویم و به یک کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشته باشیم تا بتوانیم پروژه های مختلفی را انجام دهیم. نکته بسیار مهمی که در مورد فریلنسری وجود دارد این است که فرد فریلنسر بر اساس پروژه به شما قیمت می‌دهد و مانند مشاغل بیرونی شما حقوق دریافت نمی‌کنید. بلکه باید با کارفرما برای انجام پروژه صحبت کنید و بعد از آنکه فرد قبول کرد کار او را به درستی انجام دهید و در زمان مشخص شده کار را به او تحویل دهید.

فریلنسری و استخدام

همانطور که گفته شد شرایط استخدام برای تمام افراد وجود ندارد و به همین دلیل سایر افراد نباید فکر کنند که هیچ شغلی برای آن‌ها وجود دارد. بلکه لازم است تا علاقه و تخصص شان را مشخص کنند و سپس به صورت فریلنسری کارشان را شروع کنند. البته باید بدانیم که بین شغل فریلنسری و مشاغل استخدامی تفاوت‌هایی هم وجود دارد که می‌توانیم به برخی از آن‌ها اشاره کنیم.

آموزش کامل فریلنسری

به عنوان مثال مدت قرارداد در کارهای استخدامی بلند مدت است که بین کارمند و کارفرما بسته می‌شود. این در حالی است که فرد فریلنسر در مدت زمان کوتاهی باید پروژه را تحویل دهد. البته با توجه به نوع پروژه مدت زمان قراردادها نیز متفاوت است. به عنوان مثال فردی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو کار می‌کند باید به مشتریان خود بگوید که فرایند سئو امری زمان بر است و به همین دلیل مدت زمان پروژه می‌تواند حتی تا ۶ ماه هم باشد.

از طرف دیگر میزان دستمزدها نیز با هم متفاوت است و فرد فریلنسر خودش هزینه کار را مشخص می‌کند. این در حالی است که دستمزد کارهای استخدامی ثابت است و در زمان تعیین شده به شما پرداخت می‌شود. مواردی مانند بیمه، مالیات، فضای کاری، بازنشستگی و منابع کار نیز برای مشاغل استخدامی و فریلنسری متفاوت است.

اگر شما فردی هستید که می‌خواهید کار فریلنسری را آغاز کنید نیاز است تا به صورت کامل با فرایند کار فریلنسینگ آشنا شوید و بدانید که در هر بخش چه کاری را باید انجام دهید. از این رو پیشنهاد می‌شود تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان پکیج آموزش فریلنسری را دریافت کنید تا به یک فریلنسر حرفه‌ای تبدیل شوید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.