دانلود کارگاه درمان اختلال اضطراب فراگیر

دانلود کارگاه درمان اختلال اضطراب فراگیر
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
165 مگابایت
دسته بندی
20,000 تومان

در این بخش از وب سایت برنا اندیشان یکی دیگر از کاربردی ترین کارگاه های روانشناسی با عنوان کارگاه درمان اختلال اضطراب فراگیر را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهیم.

درباره اختلال اضطراب فراگیر

اختلال اضطراب فراگیر (Generalized Anxiety Disorder GAD)، نوعی اختلال اضطرابی است که به صورت نگرانی بیش از اندازه و نامعقول در مورد اتفاقات و فعالیت‌های روزمره تعریف می‌شود. اختلال اضطراب فراگیر بر خلاف حمله پانیک سیر مزمن‌تری دارد و می‌تواند برای ماه‌ها در فرد وجود داشته باشد.

زندگی در دنیای پرسرعت کنونی و هماهنگ ساختن خود در این روند سبب می شود که همه افراد گاه دچار اضطراب شوند.

به عنوان مثال، زمانی که قرار است در جمعی سخنرانی کنید و یا با مشکلات مالی روبرو هستید، مسلم است که اندکی اضطراب داشته باشید که البته این اندازه اضطراب از دیدگاه پزشکی کاملا طبیعی است.

اما زمانی که اضطراب در شما بیش از اندازه طبیعی باشد، کنترل زندگی تان را در دست گرفته و مشکلات عدیده ای را برای تان به وجود خواهد آورد.

اختلال اضطراب فراگیر، شرایطی روانی‌ است که اشخاص را دقیقا در چنین وضعیتی گرفتار می‌کند. وقتی می‌گوییم «اختلال»، یعنی اضطراب آن‌قدر همه‌جا هست و آن‌قدر «فراگیر» است که زندگی فرد را مختل کرده است.

اگر دچار اختلال اضطراب فراگیر هستید بمانند این است که رادار شما برای ردیابی فاجعه ­ها بطور دایم روشن است. ممکن است این گونه احساس شود که نگرانی و اضطراب هرگز دست از سر شما برنمی­ دارد و شما هرگز احساس ایمنی واقعی نمی­ کنید.

به محض اینکه فکر نگران کننده ای به سرتان می­زند می­خواهید بلافاصله موضوع برایتان روشن شود. ممکن است که احساس کنید که از هرچه موضوع ناراحت کننده­ احساسی باید پرهیز کنید و دشواری دارید از اینکه در زمان حال باشید.

شما علاقه مندان به روانشناسی و درمانگران محترم می توانید در این بخش از وب سایت برنا اندیشان کارگاه درمان اختلال اضطراب فراگیر را دریافت نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.