دانلود کتاب صوتی خانواده و مسائل همسران جوان

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
60 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی خانواده و مسائل همسران جوان را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

کتاب صوتی خانواده و مسائل همسران جوان

کتاب صوتی خانواده و مسائل همسران جوان، از سری کتاب‌های گام به گام با بچه ها است که به موضوع روابط بین اشخاص در خانواده، از دیدگاه روان‌شناسی اختصاص یافته است.

هدف از نگارش این کتاب، بررسی مشکلات در خانواده بیان راهکارهای عملی برای بهبود روابط در خانواده، به ویژه رابطه والدین با بچه‌ها است.

نگارنده در این بررسی با توجه به گفت‌و‌گوهای خود با خانواده‌ها و مادرها و پدرها، و نمونه‌هایی از زندگی افراد، مسائل مشترک بین خانواده‌ها را بیان کرده است.او کتابش را با درس زندگی پدر دختری که در بیمارستان با مرگ مقابله می‌کند شروع کرده، سپس در ده فصل سایر دروس خود را بیان کرده است.

برخی از این دروس عبارتند از: «وقت گذاشتن برای خانواده»؛ «پی‌بردن به قدرت تشویق»؛ «دوست داشتن برای رها کردن»؛ «حل اختلاف‌ها به طور شگفت‌انگیز»؛ و « استفاده از فرصت‌ها».


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی کاوشی در آداب خوابیدن

تلاش برای ایجاد تعادل بین ساعت کاری و وقت گذاشتن برای در کنار خانواده بودن، مسئله ای کاملا طبیعی ست. این تلاش می تواند باعث ایجاد احساس ترس و نگرانی در شما شده و باعث شود از خودتان بپرسید، آیا من وقت کافی برای فرزندانم صرف می کنم تا آن ها احساس امنیت و آرامش داشته باشند؟ آیا زمانی که در کنار خانواده هستم و برای خانواده وقت می گذاریم، از نظر کیفی صرف کارهای موثری می شود؟

این جمله باربارا بوش، درباره وقت گذاشتن برای خود و خانواده و یک زندگی پر معنا، بسیار هوشمندانه است:

” در روزهای پایانی زندگی تان، شما هرگز به خاطر از دست دادن یک آزمون، یک رای یا یک معامله حسرت نخواهید خورد. اما حسرت زمان هایی را خواهید خورد که می توانستید در کنار همسر، دوست، فرزند یا والدین تان بگذرانید و در حقیقت حسرت وقت گذاشتن برای خود و خانواده را خواهید خورد.”

خبر خوب این است که امروزه راهکارهای زیادی برای ایجاد تعادل بین ساعات کاری و وقتی که در کنار خانواده می گذرانید، وجود دارد.

رویدادهای خانوادگی را در اولویت خود قرار دهید

اگر شما یک پزشک جراح نیستید که به خاطر حفظ جان بیمار، همیشه در دسترس باشید، پس می توانید کارتان را کمی عقب بیاندازید. اغلب، ما شغلی نداریم که با نجات جان مردم در ارتباط باشد. به همین دلیل، می توانیم راحت تر زمان پایان کارمان را تغییر دهیم و نیاز نباشد که از ۷ صبح تا ۱۲ شب سر کار باشیم. با این کار وقت بیشتری را در کنار خانواده خواهید بود.

برای مثال، وقتی فرزندتان یک شب در این هفته مسابقه ای دارد، بنابراین نباید شما در آن شب، تا آخر وقت سر کار باشید. اتفاقات خانوادگی را در اولویت خود قرار داده و به آنجا بروید تا در زندگی فرزندتان حضور داشته باشید. در واقع، به عنوان یک والدین خوب، شما باید حتما حضور پیدا کنید و برای فرزندانتان وقت بگذارید.

رویدادهای مهم را روی تقویم تان علامت بزنید

همه ما، ملاقات های کاری خود را روی تقویم علامت می زنیم، چون برایمان اهمیت دارند. اما آیا این کار را با فعالیت ها و رویدادهای مهم خانوادگی نیز تکرار می کنیم؟ اگر این کار را نمی کنید، فکر کنید علت آن چیست؟

برای کارهایتان حد و مرز تعیین کنید

شما باید در محل کار و همچنین برای خانواده تان مانند یک بازیکن تیم باشید. اجازه ندهید کارتان، بیش ازحد، زمان در کنار خانواده بودن را بگیرد.

برنامه ای هدفمند برای بودن در کنار خانوده تان داشته باشید

زمانی را که در کنار خانوده می گذرانید، هدفمند کنید. اگر شما یک روز تعطیل در خانه هستید، اما در اتاقی دیگر، مشغول انجام کارهای خود می باشید، این مورد، در کنار خانواده بودن تلقی نمی شود. بهترین حالت در کنار خانواده بودن، این است که در انجام کاری با آنها شریک شوید. بدین ترتیب، میتوانید گفت و گوهای هدفمندی انجام دهید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.