فیلم آموزش اکما اسکریپت (ES 6) به زبان فارسی

فیلم آموزش اکما اسکریپت (ES 6) به زبان فارسی
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از برترین آموزش های نرم افزار با عنوان دانلود فیلم آموزش اکما اسکریپت (ES 6) به زبان فارسی به صورت یک مجموعه دانلودی در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری طراحی وب سایت و برنامه نویسی قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش اکما اسکریپت (ES 6) به زبان فارسی

شما علاقه مندان به زبان های برنامه نویسی در فیلم آموزش اکما اسکریپت ES 6 به صورت کامل تمامی دستورات این زبان را فراخواهید گرفت و به آسانی هر چه تمام در پایان آموزش به فردی مسلط در این زمینه تبدیل خواهید شد.

ES6 چیست؟

جاوا اسکریپت، پیاده سازی ECMA Script است (با تلفظ اکما اسکریپت) که به صورت مخفف به آن ES هم گفته می‌شود و ES 6، در حقیقت نگارش ۶ این استاندارد است که به آن ECMA Script 2015 نیز می‌گویند (زمان نهایی شدن استاندارد آن سال ۲۰۱۵ است) و از زمان ارائه‌ی جاوا اسکریپت، بزرگترین تغییر و تحول آن نیز محسوب می‌گردد. با ES 6 مواردی مانند کلاس‌ها، برنامه نویسی تابعی (functional programming)، ماژول‌ها و غیره اضافه شده‌اند.

به طور ساده میشه گفت ECMAScript یک استاندارد هست و جاوااسکریپت محبوب ترین پیاده سازی اون استاندارد

تاریخچه معرفی اکما اسکریپت؟

اولین نسخه اکما اسکریپت در سال ۱۹۹۷ معرفی شد و آخرین نسخه این زبان تا زمان نگارش این مقاله ES6 است که بطور کامل معرفی شده است.


پیشنهاد ویژه:فیلم آموزش سی اس اس 3 به زبان فارسی

چرا باید ES6 را آموخت؟

مطمئنا در طی ۲ سال آینده، تمام فریم ورک‌های جدید جاوا اسکریپتی، از بوت استرپ ۴ تا AngularJS ، VueJS , React  تا Aurelia و غیره، همگی به ES 6 کوچ خواهند کرد (و این اتفاق هم اکنون در حال رخ دادن است). بنابراین به زودی بدون فراگیری و تسلط بر ES 6، در حوزه‌ی وب، «بی‌سواد» محسوب خواهید شد و فراگیری آن یک «باید» است.

تبدیل کد اکما اسکریپت به جاوا اسکریپت

یکی از ابزارهای تبدیل کد ES6 به جاوا اسکریپت Babel JS است که با مراجعه به  آدرسhttps://babeljs.io/repl میتوانید به صورت آنلاین کد ES6 وارد کرده و جاوا اسکرپت را در ستون کناری مشاهده کنید.اما اگر میخواهید Babel را در  سیستم خود داشته باشید و به صورت Local از آن استفاده کنید. ابتدا NodeJS و NPM را نصب کنید سپس با فلگ g- دو Pakage زیر را به صورت Global نصب کنید.

از مزیت های ES6 نسبت به جاوا اسکریپت میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1-خوانا تر بودن کد ها

2-انسجام بیشتر منابع آموزشی

3-یاد گیری آسان بخاطر سهولت بیشتر syntax

4-افزایش علاقه مندی افراد به یادگیری آن از سال 2015 (زمان ظهور ES6)

5-ترغیب شدن کمپانی های متعدد برای ساخت فریم ورک هایی برای این زبان مثل فیس بوک و گوگل

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.