کتاب صوتی به یاد یک پرنسس مرده اثر کنیز مراد

کتاب صوتی به یاد یک پرنسس مرده اثر کنیز مراد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از پایگاه دانش فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی با عنوان دانلود کتاب صوتی به یاد یک پرنسس مرده اثر کنیز مراد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی به یاد یک پرنسس مرده اثر کنیز مراد

کنیز مراد در اوایل جنگ دوم جهانی و در پاریس به دنیا آمد. مادرش پرنسس سلما، زمانی که دخترش به سن یک سال و نیمگی رسید، درگذشت. کنسول سویس، نماینده یک کشور بی طرف در پاریس اشغال شده توسط نازیها که از خارجیان بی پناه حمایت می کرد، کنیز را نیز در کنف حمایت خود قرار داد. در سال 1945 در پایان جنگ، پدر کنیز، یک راجای هندی تلاش نمود تا دخترش را با خود به هندوستان بازگرداند اما چون کنیز در یک مدرسه مذهبی درس می خواند و مانند یک دختر فرانسوی بزرگ شده تعلیم گرفته بود، راجا را قانع نمودند تا اجازه دهد دخترش به تحصیلات خود در سویس ادامه داده و همانجا اقامت گزیند و او پذیرفت. کنیز، پدرش را در هندوستان و در سن بیست و یک سالگی ملاقات کرد….


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی بازی ها نوشته اریک برن

“”الکساندر اولیویه اکسملن”، جراحی پیرو مذهب پروتستان است، مذهبی که کاتولیک‌ها به آن دین دروغین اصلاح شده می‌گویند. او بدین دلیل که لویی چهاردهم مشاغل زیادی را برای پروتستان‌ها ممنوع کرده، سفر دریایی خویش را به سوی جزایر آنتیل آغاز می‌کند و طی سفر خود با جزایر لاتورتو ـ مخفی‌گاه اصلی دزدان دریایی ـ آشنا می‌شود. اکسملن با مشاهده‌ی دزدان دریایی درمی‌یابد که آن‌ها مزدورهای پادشاه فرانسه هستند و مزدشان غنایمی است که از اسپانیایی‌ها نصیبشان می‌گردد.”

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.