کارگاه صوتی آموزش خود هیپنوتیزم

کارگاه صوتی آموزش خود هیپنوتیزم
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
112 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
21 فروردین 1398
دسته بندی
10,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 1 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی از کارگاه های پرطرفدار رشته روانشناسی با عنوان کارگاه صوتی آموزش خود هیپنوتیزم را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم برنا اندیشان قرار دهیم.

مدرس در کارگاه صوتی آموزش خود هیپنوتیزم به طور کامل خودهیپنوتیزمی را برای افراد آموزش می دهد تا با استفاده از این روش بتوانند آگاهی بیشتری نسبت به پدیده های پیرامون خود به دست آورند.

خود هیپنوتیزم چیست؟

اگر میخواهید خود هیپنوتیزم انجام دهید(نگران نباشید ! همه چیز امن است) ، کافیست یک جسم کوچک را برداشته و آنرا به نخ ببندید تا چیزی مشابه پاندول بسازید.

حال آنرا از بالا گرفته و به سمت چپ و راست نوسان دهید.روی پاندول تمرکز کنید و حین اینکه در حال تاب خوردن به چپ و راست است،تصور کنید که آن شی کوچک ،بجای نوسان در جهت چپ و راست،در حال انجام یک نوسان دایره ای است.


پیشنهاد ویژه:کارگاه آموزش خودآگاهی

پس از لحظاتی،خواهید دید که شی بصورت دایره ایی در حال نوسان است درحالیکه شما این کار را بصورت عمدی انجام ندادید.چیزی که اینجا رخ داد،این است که شما با دادن فرمانهایی به ضمیر ناخودآگاه خود،باعث شدید که عضلاتتان بدون اینکه بدانید و حس کنید،در جهتی حرکت کند که حرکت دایره ایی ایجاد شود.تبریک عرض میکنیم ! شما اولین آزمایش ساده ی خود هیپنوتیزم را انجام دادید.

فرآیند خودهیپنوتیزم،مشابه آزمایشی است که انجام دادیم.با این تفاوت که شما به حالت ریلکسیشن عمیق تری فرو خواهید رفت (حالتی که ضمیر خودآگاه شما تقریبا به خواب رفته و ضمیر ناخودآگاه غلبه خواهد داشت) درحالیکه شما هیپنوتیزم را انجام میدهید.

آموزش خود هیپنوتیزم

به جایی بروید که بتوانید تنها باشید و کسی نیز مزاحمتان نشود

روی یک تخت یا مبل راحت،به پشت دراز بکشید

چشمهایتان را بسته و شروع به تنفس عمیق کنید.هرچقدر تنفس شما عمیق تر باشد،در انجام خود هیپنوتیزم موفق تر خواهید بود.
تمرکز روی هرکدام از اعضای بدن را آغاز کرده و هربخش از بدن را در حالت آرامش و ریلکس تصور کنید.میتوانید یک هاله نورانی آبی را تصور کنید که در بدن شما در گردش بوده و با عبور آن از اطراف اعضای بدنتان،آنها را ریلکس میکند.مثلا روی دست راست تمرکز کرده و سپس عضلات آنرا شل کرده و همه توجه خود را معطوف به حس آرامش حاصل از آن کنید.شما میتوانید از عبارات و تلقین هایی نظیر “آرام” یا “من اکنون درحال آرام شدن هستم” ، برای کمک به خود استفاده کنید.به همین شکل ، تمرکز خود را روی اعضای دیگر برده و همه بدن خود را آرام و ریلکس کنید و نهایتا به تصور همه بدن خود،بصورت ریلکس و آرام بپردازید درحالی که توده آبی همه آنرا در بر گرفته است و حس خارق العاده ایی دارید.

شما میتوانید آنقدر این عملیات را انجام دهید که واقعا حس کنید در حال به خواب رفتن هستید.

حال تصور کنید که یک بالن هلیوم به دست راست شما گره زده شده و میخواهد آنرا به سمت بالا بکشد.تصور کنید این بالن آنقدر بزرگ است که میتواند دست راست شما را تماما  بالا بکشد.

اگر تمرکز را بصورت صحیح انجام داده و به خوبی تخیل خود را با همه جزییات به کار انداخته باشید،کم کم دست راست شما بالا خواهد آمد.
خودهیپنوتیزم برای تغییر باورها و ایجاد تغییرات.

حال شما میتوانید خود را هیپنوتیزم کنید تا بتوانید آهسته آهسته باورهای خود را تغییر دهید.برای مثال،اگر برای یک پرزنتیشن ، و یا سخنرانی گروهی استرس و نگرانی دارید،میتوانید خود را درحال سخنرانی تصور کنید درحالی که کاملا با اعتماد به نفس هستید.

تصور کردن عکس ها،یکی از قویترین تلقین هاست.اگر در ذهن خود،خود را چندین بار درحال سخنرانی کردن با اعتماد به نفس کامل تصور کنید،کم کم میتوانید در زندگی واقعی نیز همین کار را کرده و در سخنرانی مورد نظر با قدرت ظاهر شوید.

توصیه دیگر ما این است که صدای خود را ضبط کرده و پس از آن،با صدای خود مراحل ریلکسیشن و تلقین ها را داشته باشید.بدین ترتیب میتوانید حین انجام خود هیپنوتیزم،تمرکز بیشتری داشته باشید.

کاربردهای دیگر خود هیپنوتیزم

شما میتوانید تقریبا هر رفتار نامطلوب خود را با خود هیپنوتیزم ، اصلاح کنید و کنار بگذارید.کافیست بصورت مداوم،ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش دهید که تصویر نهایی مطلوب چگونه است و آنرا مدام تصور کنید.شما میتوانید از خود هیپنوتیزم برای افزایش سرعت یادگیری،افزایش سرعت درمان و بهبودی(مثلا سرماخوردگی ها) ،جبران کمبود خواب و کسب نشاط،و یا افزایش انگیزه خود برای رسیدن به هدف و غیره استفاده کنید.مثلا یک ورزشکار میتواند با تصور کردن اینکه وزنه های سنگین تری را بلند میکند،سرعت پیشرفت خود را افزایش دهد.در واقع با اینکار،ضمیر ناخودآگاه یاد میگیرد که دستوری که به او دادید را عملی کرده و کم کم آنرا به واقعیت تبدیل کند.

منبع : وب سایت قدرت نامحدود

   راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *