دانلود سمینار انسان و عشق دکتر هلاکویی

دانلود سمینار انسان و عشق دکتر هلاکویی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
140 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های دکتر هلاکویی با عنوان دانلود سمینار انسان و عشق دکتر هلاکویی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود سمینار انسان و عشق دکتر هلاکویی

سمینار انسان و عشق را دکتر هلاکوئی در رابطه با مفهوم عشق و رابطه آن با انسان را مورد بررسی قرار می دهد. برنا اندیشان این سمینار را در اختیار دوست داران علم روانشناسی قرار می دهد.

عشق حسی است که به معنای دوست داشتن فرد یا چیزی است. همچنین احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف یا جاذبه‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد اما محدودیت در فکر و عملکرد دارد و می‌تواند در حوزه‌هایی غیرقابل تصور ظهور کند.

گاهی عشق بیش از اندازه می‌تواند شکلی تند و سخت و غیرعادی به خود بگیرد که گاه زیان‌آور و خطرناک است و گاه موجب احساس شادی و خوشبختی می‌شود.

متاسفانه شاید هیچ لغت و واژه ای به اندازه عشق این چنین به صورت عجیب و غریبی به کار گرفته نشده، هیچ لغتی.  چگونه این لغت برای همه چیز به کار گرفته شده. از غذا گرفته، ساده ترین و کمترین چیزها تا بیشترین ها. البته در این جا حقیقتی نهفته است که معمولا مردم آن زمانی که درباره عشق، راجع به چیزی سخن می گویند مقصودشان این است که برای آنها مهمترین، بهترین، با ارزشترین، در حال حاضر، به طور کلی یا همیشه است و گرچه پیامی را می رساند ولی دقت لازم را ندارد.


پیشنهاد ویژه:کارگاه چرا ازدواج چرا طلاق دکتر هلاکویی


مفهوم عشق در رابطه دو انسان برابر است،

دو انسانی که به دلیل این برابری به نوعی از حرمت میرسند و تقدس پیدا می کنند

و به دلیل این برابری و حرمت دارای پوست روانی میشوند

و به نوعی او “او” و من “من” می شوم.

نه اینکه در بسیاری از موارد ما در هم بیامیزیم و من و شما بر اساس این مسیر و حرکتی که خدمتتان عرض کردم، مسئله عشق میان دو انسان، عشقی برابر، عشقی مبتنی بر آزادی، عشقی مبتنی بر آگاهی، عشقی مبتنی بر مسئولیت و سازندگی است.

ولی شما اگر مفهوم عشق را در این رابطه برابر ببینید چگونه می شود عشق مادر به فرزند را عشق نامید؟

موجودی آگاه با موجودی کاملا نا آگاه، موجودی توانا و موجودی ناتوان، یکی از حضور و وجود دیگری با خبر و دیگری کاملا در جهان بی خبر، یکی از همه چیز آگاه و دیگری ناآگاه، یکی مستقل و آزاد و خودکفا و دیگری وابسته و گرفتار و تازه با گذشت زمان فاصله ها بیشتر میشود و ای بسا بعد از مدتی این فرزند است که از مادر بیشتر می داند و می فهمد و عمل میکند. بنابراین اگر واقعا مفهوم عشق در چهارچوب برابری است، عشق مادر به فرزند احتمالا از انواع عجیب و غریب عشق باید باشد. به همین جهت است که شاید وقت آن رسیده که برای این روابط، عشق برادرانه، مادرانه، پدرانه نام دیگری گذاشته شود.

دکتر هلاکویی در این سمینار ، مبحث انسان و عشق را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.