دانلود سمینار اضطراب دکتر مجد

دانلود سمینار اضطراب دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
37 مگابایت
300,000 تومان

در این بخش از وب سایت برنا اندیشان کارگاه اضطراب از دکتر مجد را در اختیار شما کاربران علاقه مند به علم روانشناسی قرار می دهیم.

اضطراب واژه ای است که همواره افراد آن را به کار می برند و پدیده ی آشنایی است برای همه ی افراد و هر کسی آن را تجربه کرده است. در علم روان شناسی نیز این واژه اهمیت ویژه ای را به خود اختصاص داده است. وهمیشه این تجربه یک بیماری نیست و گاهی یک اوقات یک هشدار است که سیناپس های مغزی به بدن می دهند.و فرد احساس می کند که در بدنش تغییری ایجاد شده است و این تغییرات در داخل سلول است که به خاطر دو دلیل است:

  1. تاریخ ما از آغاز تولد هر چیزی که دیده و شنیده ایم.
  2. تمام عوامل خارجی چه زمان حال و چه در گذشته.

و خیلی از موارد تعادل بدنی ما را تغییر می دهد و یکی از ویژگی های زندگی تغییرات دائمی است. اضطراب واکنشی داخل سلولی نسبت به واکنش های محیطی و خارجی است و لی این واکنش داخلی نیز هست.

مثلاً بچه ای که اضطراب دارد اگر به او بستنی بدهیم او نمی خورد چون او در حال حاضر در ذهنیت خودش مشغولیت اضطرابی دارد.در خندیدن انسان ها یا اصلاً نمی خندند یا جوری می خندند که تمام دندان هایشان دیده می شود ولی بهتر است مانند ژکوند خندید.

در داخل سلول هایمان اتفاقاتی می افتد که موجب واکنشی در بدن ما می شود.مثلاً کسی که وسواس است در سلولهای مغزش اتفاقاتی می افتد و در فکر و عمل او تاثیر می گذارد و باید با دارو این بیماری را رفع کرد.

در این قسمت می توانید سمینار اضطراب دکتر مجد را دریافت نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.