دانلود کارگاه روان شناسی ناکامی و شکست دکتر مجد

دانلود کارگاه روان شناسی ناکامی و شکست دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
20 مگابایت
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان دانلود کارگاه روان شناسی ناکامی و شکست دکتر مجد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

ناکامی و شکست از جمله مواردی است که افراد در زندگی روزمره خود با آن روبه رو هستند. از این رو لازم است تا متخصصان حوزه علم روان شناسی در این خصوص اطلاعات و آگاهی های لازم را در اختیار مردم قرار دهند.

شکست در زندگی عالی ترین مقام و مرتبه است که انسان را متعالی می کند حتی دانش آموزانی که در درس شکست میخورند برای درس خواندن بعد خود بهتر درس می خوانند مثال بارز در موجودات مورچگان هستند که پس از بارها شکست خوردن باز هم به فعالیت خود ادامه می دهد و تلاش می دهد.با اینکه مغز انسان از مغز مورچه ها بسیار بزرگتر است ولی انسان ها در بسیاری کار ها هیچ برنامه ای ندارند.

برای مثال هرگز نباید والدین با فرزندان خودشان درس بخوانند بلکه خودشان باید درسشان را بخوانند و تنهایی همه چیز را تجربه کنند چرا که همه ی اینها موجب تلاش فرد می شود و به استقلال می رسد در این جا شکست جنجر به تعالی می شود. بنابراین بهترین معلمان ما شکست های ما هستند و توفیقات افراد کمتر منجر به تعالی آنها شده است.


پیشنهاد ویژه:کارگاه درمان اختلال وسواس دکتر مجد

در فرایند روانکاوی نیز افراد همواره از شکست های خود می گویند که این روند به درمانشان کمک می کند.واژه ی شکست در زندگی انسان ها بهترین واژه است.چرا که بچه ها اول فکر می کنند زندگی بسار آسان است و مثل یک اتوبان چهار بانده است در حالی که زندگی بسیار فراز و نشیب دارد و جاده ای شسته است.

در تحقیقات آبراهام مزلو نیز نشان داده شده است افرادی که بسیار شکست خورده اند همواره موفق بوده اند به طوری که فردی از خانواده ی اشرافی جایزه ی نوبل دریافت نکرده بود.در تاریخ افرینش نیز با یک محبوبیت بر می خوریم که تمام فرشتگان بر انسان سجده کردند و همواره انسان ها می خواهند فقط توفیقات داشته باشند و هرگز شکست نخورند. دکتر مجد در این سمینار در رابطه با ناکامی و شکست در زندگی صحبت می کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.