پکیج آموزش رایتینگ انگلیسی

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.7 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

رایتینگ یا همان مهارت نوشتن در زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که تمام زبان آموزان باید به خوبی آن را یاد بگیرند و به صورت تخصصی هر متنی را به نگارش درآورند. به طور کلی Writing یا همان رایتینگ به معنای استفاده از حروف الفبا، علامت های نشانه گذاری و رعایت ساری نکات مهم برای برقراری ارتباط میان افکار و عقاید به صورت است که قابل خواندن باشد.

همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی دارای ۴ مهارت نوشتن، خواندن، شنیدن و صحبت کردن است. هنگامی که ما در این مهارت ها به تخصص برسیم می‌توانیم در طی زمان به تسلط بالایی در زبان انگلیسی دست پیدا کنیم و سپس به راحتی با دیگران به تعامل می‌پردازیم. مهارت رایتینگ در آزمون آیلتس بسیار مهم است و هر فردی که قصد دارد در این آزمون شرکت کند باید در Writing تسلط بالایی داشته باشد.

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین و جامع‌ترین پکیج های آموزش زبان خارجه با عنوان دوره جامع آموزش رایتینگ زبان انگلیسی ویژه آزمون آیلتس را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به زبان انگلیسی قرار دهیم تا بتوانید مهارت Writing خودتان را به خوبی تقویت نمایید.

دوره جامع آموزش رایتینگ انگلیسی

در زبان انگلیسی ما باید بتوانیم هر متنی را به راحتی بنویسیم و از این طریق با دیگران ارتباط برقرار نماییم. همواره به این نکته توجه داشته باشید که نوع نگارش ما بسیار مهم است و باید از لغات و عباراتی استفاده نماییم که مخاطب به راحتی منظور ما را متوجه شود.

در آزمون آیلتس لازم است تا شما از اصطلاحات و کلمات متنوعی استفاده کنید که آزمون گیرنده متوجه شود شما مهارت بالایی در Writing دارید و می‌توانید با این کار بهترین نمره را در بخش رایتینگ به دست آورید. شایان ذکر است که در قسمت Writing آیلتس نیازی به نوشتن یک متن طولانی نیست و اگر شما بتوانید متنی را به نگارش درآورید که از آزمون گیرنده به این نتیجه برسد که مهارت شما در رایتینگ بسیار عالی می‌توانید نمره ای عالی را به دست آورید. همچنین پیشنهاد می شود به پکیج آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی مراجعه فرمایید.

دوره جامع آموزش رایتینگ انگلیسی

با توجه به اهمیتی که آزمون آیلتس دارد و افراد زیادی قصد دارند تا در این آزمون شرکت کنند در این بخش از برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع‌ترین بسته های آموزش Writing را در اختیار شما قرار دهیم. پکیج آموزش رایتینگ زبان انگلیسی به صورت فیلم و به زبان فارسی شما را با مهارت Writing انگلیسی آشنا می‌کند و شما می‌توانید به کمک این مجموعه آموزشی به مهارت بالایی در نوشتن به دست آورید.

رایتینگ چیست؟

زمانی ما می‌توانیم در زبان انگلیسی یک متن را به خوبی بنویسیم که به صورت کامل انگلیسی را درک کنیم. یعنی لازم است دانش ما در زمینه گرامر، علایم نگارشی و ساختار جمله و همچنین دایره لغات ما و قالب بندی صحیح بسیار بالا باشد. ما در زمینه‌های مختلفی از نوشتن استفاده می‌کنیم و به همین دلیل لازم است تا در زبان انگلیسی مهارت Writing خودمان را تقویت نماییم.همچنین پیشنهاد می شود به دوره جامع آموزش آیلتس مراجعه فرمایید.

به عنوان مثال هنگامی که می‌خواهیم برای دوست خود در کشور انگلیسی زبان نامه‌ای ارسال کنیم باید نامه را به زبان انگلیسی بنویسیم و یا حتی اگر قصد داریم تا ایمیلی را به یکی از دانشگاه‌های خارجی ارسال کنیم باید طرز نوشتن نامه‌های اداری و رسمی را در زبان انگلیسی به خوبی بدانیم.

چرا یادگیری Writing مهم است؟

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که دو مهارت صحبت کردن و نوشتن در زبان انگلیسی باعث می‌شوند تا مغز انسان فکر کند و در این زمان ما شاهد رشد و تقویت مهارت های زبانی مان هستیم. چرا که صحبت کردن و نوشتن رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و باعث می‌شوند تا از کلماتی که در ذهن داریم به خوبی استفاده کنیم.

به عبارت دیگر نوشتن همان صحبت کردن به صورت آرام و آهسته است و ما باید برای به کار بردن واژگان کمی فکر کنیم. لازم به ذکر است که برای تقویت رایتینگ خود باید بسیار صبر داشته باشید و تمرین‌های Writing زیادی را انجام دهید.

شایان ذکر است که برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی لازم است تا دایره لغات خودتان را به طور چشمگیری افزایش دهید تا بتوانید هر متنی را به خوبی نگارش کنید. ممکن است با خودتان فکر کنید که تقویت مهارت Writing کار دشواری باشد اما این اطمینان را به شما می‌دهیم که با مشاهده فیلم‌های موجود در پکیج جامع رایتینگ زبان انگلیسی می‌توانید به راحتی خودتان در خانه مهارت نوشتن در زبان انگلیسی را یاد بگیرید. همچنین پیشنهاد می شود تا به پکیج آموزش امریکن انگلیش فایل مراجعه فرمایید.

آشنایی با انواع رایتینگ

در زبان انگلیسی ما می‌توانیم برای اهداف مختلفی بنویسیم و به همین دلیل ما قادر هستیم تا از ۴ نوع Writing استفاده نماییم.

رایتینگ Narrative : شما به کمک این نوع رایتینگ می‌توانید هر موضوعی را به راحتی توضیح دهید.

رایتینگ Descriptive : از این نوع Writing برای تعریف داستان استفاده می شود.

رایتینگ Persuasive : از این نوع نوشتن برای متقاعد کردن خواننده استفاده می شود.

رایتینگ Expository : با کمک این سبک از Writing ما می‌توانیم تصویری را در ذهن خواننده خلق کنیم.

تقویت مهارت Writing زبان انگلیسی

همانطور که گفته شد در هر زبانی برای آنکه بتوانیم هر نوع متنی را به راحتی به نگارش درآوریم لازم است تا تسلط بالایی در آن زبان داشته باشیم و گرامر و لغات آن را به خوبی بدانیم. البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که برای تقویت مهارت رایتینگ لازم است تا همواره تمرین کنید و متن های مختلفی را بنویسید. به این صورت که موضوعی را در ذهن‌تان تجسم کنید و در مورد آن متنی بنویسد.

شایان ذکر است که اصلاً نباید به واقعی یا غیر واقعی بودن متن فکر کنید. زیرا اگر بخواهید فکر کنید که حتماً لازم است تمامی مواردی که در متن می‌نویسید واقعی باشد نمی‌توانید متنی را در زبان انگلیسی بنویسید. بنابراین شما فقط باید از عبارات و اصطلاحات عالی و پرکاربرد زبان انگلیسی استفاده کنید تا مخاطب بتوانید رابطه خوبی با متن شما برقرار نماید.

شما می‌توانید برای شروع یادگیری و تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی در ابتدا از روش تقلید استفاده کنید و سایر متن ها را به نگارش درآورید و سپس خودتان در رابطه با موضوعاتی که در نظر دارید شروع به نوشتن متن کنید. همچنین پیشنهاد می شود تا به دوره جامع آموزش کتاب گرامر این یوز مراجعه نمایید.

رایتینگ آیلتس

آزمون آیلتس یکی از بهترین و جامع‌ترین آزمون های زبان انگلیسی است که برای مهاجرت و تحصیلات تکمیلی بسیار کاربرد دارد. افرادی که قصد دارند به خارج از کشور مهاجرت کنند و در دانشگاه‌های دیگر کشور ها ادامه تحصیل دهند لازم دارند تا در آزمون آیلتس شرکت کنند و نمره خوبی در امتحان به دست آورند. به طور کلی در آزمون آیلتس ۴ مهارت زبان آموز مورد سنجش قرار می‌گیرد که شامل : شنیدن یا همان Listening، خواندن یا Reading، نوشتن یا Writing و صحبت کردن یا Speaking می باشد.

رایتینگ آیلتس از دو قسمت تشکیل شده است که به هر یک از آن‌ها تسک (Task) گفته می شود. لازم به ذکر است که آزمون آیلتس به صورت آکادمیک و جنرال برگزار می شود. این دو آزمون در بخش Reading و Writing با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

تقویت مهارت Writing زبان انگلیسی

به طور مثال، تسک اول رایتینگ آکادمیک شامل توصیف نمودار یا فرایند تولید محصول و مواردی از این قبیل است. در حالی که تسک اول آیلتس جنرال شامل نامه نگاری است. اما به یاد داشته باشید که تسک دوم هر دو آزمون مشابه هم هستند. به این صورت که برای تسک دوم، موضوعی را در اختیار شما قرار می‌دهند که باید بر اساس آن یک essay بنویسید. همچنین پیشنهاد می شود به پکیج آموزش کتاب تاچ استون مراجعه فرمایید.

شایان ذکر است که مدت زمان شما برای سؤالات Writing تسک اول ۲۰ دقیقه و برای تسک دوم ۴۰ دقیقه است. شما باید در تسک اول حداقل ۱۵۰ کلمه و برای تسک دوم ۲۵۰ کلمه بنویسید. به یاد داشته باشید که در قسمت رایتینگ آیلتس نیاز دارید تا دستور زبان و لغات انگلیسی را به خوبی بدانید و همچنین قوانین نگارش در زبان انگلیسی را در قسمت Writing رعایت کنید. به طور کلی شما باید تحلیل‌های آماری و همچنین روش نوشتن essay را به خوبی یاد بگیرید.

شما برای اینکه مهارت Writing خودتان را به خوبی تقویت نمایید نیاز دارید تا بر روی موضوع رایتینگ تمرکز کنید. به قول آلبرت انیشتین اگر شما بتوانید یک موضوع را به یک کودک ۶ ساله به شکلی توضیح دهید که او متوجه شود به این معناست که خود شما آن مطلب را به خوبی فهمیده اید.

شایان ذکر است که در آزمون های مختلف زمان شما باید بعد از خواندن سؤال قسمت Writing ایده هایتان را در ذهن بیاورید و بدانید که قصد دارید در مورد چه چیزهایی بنویسید. همواره به این نکته توجه داشته باشید که هر آن چیزی که در نمودار آمده است را تفسیر کنید و هرگز از خودتان نتیجه‌ای اضافه نکنید.

زیرا این کار باعث می‌شود تا آزمون گیرنده فکر کند که شما مطلب را به خوبی ادا نکرده اید. در کنار این موضوع شما باید به مهارت خواندن خود نیز اهمیت دهید. چرا که این کار باعث می‌شود تا به خوبی با جملات مختلف زبان انگلیسی آشنا شوید و به راحتی مهارت Writing شما نیز تقویت می شود.

اگر شما قصد دارید تا مهارت رایتینگ خودتان را در زبان انگلیسی تقویت کنید و به صورت تخصصی Writing انگلیسی را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان پکیج آموزش رایتینگ زبان انگلیسی را دریافت نمایید و با مشاهده فیلم‌های دوره به صورت حرفه‌ای مهارت نوشتن تان را تقویت نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.