کارگاه آموزش قدرت ذهن و تاثیر فکر در زندگی

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان کارگاه آموزش قدرت ذهن و آشنایی با اثرگذاری فکر بر زندگی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به علم روانشناسی قرار دهیم.

کارگاه آموزش قدرت ذهن و آشنایی با اثرگذاری فکر بر زندگی

در پکیج فیلم کارگاه آموزش قدرت ذهن و آشنایی با اثرگذاری فکر بر زندگی شما علاقه مندان به علم روانشناسی با قدرت فکر و ذهن آشنا شده و همچنین خواهید دید که چگونه می توان با استفاده از ذهن خود زندگیتان را تغییر دهید.

کارگاه آموزش قدرت ذهن

درباره قدرت ذهن انسان تاکنون مقاله‌های زیادی نوشته شده است… حتی در بسیاری از فیلم‌های قهرمانی چنین چیزی را دیده‌اید یا کتاب‌هایی را خوانده‌اید که به قدرت ذهن انسان اشاره می‌کند؛ اما مطمئنم که هرگز به این قدرت بی‌نهایت‌تان پی نبرده‌اید !

تحقیقات علمی بر روی مغز انسان به همراه اتفاقاتی که توسط مردم در جهان رخ داده، دانشمندان را به این نتیجه رسانده که:

قدرتمندترین چیز بر روی کره زمین مغز انسان است

این مغز ماست که بر اساس اطلاعات فراوانی که از پیرامون خودم می‌گیرد

انتخاب می‌کند که ما چطور زندگی کنیم

درواقع استفاده درست و نادرست از مغز است که تفاوت بین انسان‌های موفق و ناموفق را رقم میزند‌ !

قدرت ذهن انسان

چرا اگر از این قدرت خبر داشتید هرگز بهانه‌ای نمی‌گرفتید؟

تجسم یکی از منحصر به فردترین ویژگی‌های انسان است. همه ما به طور روزانه این کار را می‌کنیم اما خیلی ساده از کنار آن می‌گذریم. در واقع با تجسم شما می‌توانید هر رویدادی که دلتان بخواهد با هر ویژگی خاص تصویری، صدا و حرکتی را در ذهن خود بازسازی کنید. مثل نرم افزارهای شبیه سازی اما بسیار فراتر.

در واقع تجسم مادر تمامی اتفاقات کره زمین است

تمامی اختراعات، اشعار، کتاب‌ها، سازه‌های ساختمانی و … اول در ذهن فرد به وجود آوردند‌ تجسم شده‌اند، بعد روی کاغذ آمده و بعد از آن ساخته شده‌اند.

قدرت ذهن قدرتی است که با استفاده از آن می توانیم به تمام خواسته ها و آرزوهای تان برسید.

اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چطور می توانید با قدرت ذهن به تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید برسید؟ یا اینکه آیا برای استفاده از قدرت ذهن حتماً باید توانایی خاصی داشته باشیم یا هر کس به این قدرت دسترسی دارد؟

مطمئن هستم شما اهداف و خواسته هایی دارید که دوست دارید به آن ها برسید . ممکن است این سوال را بپرسید که چطور می توانیم به خواسته ها و آرزوهای مان برسیم؟ در این محصول روش هایی را به شما آموزش خواهیم داد که اگر در زندگیتان پیاده سازی کنید نتایجی می گیرید که قبلاً نمی گرفتید. فقط و فقط از شما می خواهم اگر به دنبال این هستید که می خواهید از قدرت ذهن و تفکر تان استفاده کنید هر آنچه که در این محصول آموزشی را به شما آموزش خواهیم داد را باید در زندگی تان به صورت مداوم و همیشگی تمرین کنید.

ذهن انسان دارای قدرتی است که با استفاده از آن میتوانید هر شرایطی را که می خواهید خلق کنید. البته ذهن یک ارتباط بین انسانها و کائنات است. یعنی شما اگر بتوانید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن خود استفاده کنید خیلی راحت می توانید هر خواسته و هدفی را که دارید خلق کنید و به آنچه که می خواهید برسید. یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلاً قدرت ذهن را باور ندارند و فکر میکنند که قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند.

برای کنترل ذهن باید افکارتان را کنترل کنید. افکار انسان به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود. برای اینکه بفهمیم افکارتان مثبت است یا منفی باید به احساسات تان توجه کنید. در هر لحظه باید احساسات تان را بررسی کنید و ببینید که احساساتتان خوب است یا بد. اگر احساسات تان بد بود نشانه این است که افکارتان منفی است و بر اساس افکارتان ناخواسته ها وارد زندگی تان می شود.

اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که افکارتان درست است و به درستی دارید از قدرت ذهن در جهت آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می کنید. اما به دلیل اینکه کنترل افکار کار سخت و دشواری است در ادامه راه کارهایی را به شما خواهند گفت که می‌توانید که می‌توانید افکارتان را به درستی کنترل کنید.

ممکن است بپرسید که قدرت ذهن انسان چقدر است و آیا با قدرت ذهن به تنهایی می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای من برسیم یا نه؟ ذهن انسان این قدرت را دارد که تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را خلق کند. البته علاوه بر اینکه شما باید از قدرت ذهن تان استفاده کنید باید برای رسیدن به خواسته هایتان هم تلاش فیزیکی کنید. منظور از تلاش فیزیکی اصلاً کار زیاد نیست.

بخواهید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید از 100 درصد کاری که انجام می‌دهید 99 درصد آن ذهنی و 1 درصد آن فیزیکی است. یعنی اگر به درستی نتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید خیلی سخت می توانید با کار زیاد و تلاش بسیار به خواسته و هدفتان برسید. اگر از قدرت ذهن تان به درستی استفاده کنید و افکارتان را کنترل کنید تا ابتدا خواسته تان را بفرستید با کمترین مقدار کار فیزیکی می توانید به آن چیزی که می خواهید برسید.

قدرت ذهن قدرتی است که با استفاده از آن میتوانید به تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید. برای استفاده از قدرت ذهن باید شما ذهن تان را کامل کنترل بگیرید و نگذارید که ورودی ذهنتان منفی باشد. منظور از ورودی ذهن افکار شماست.

مهمترین وظیفه شما برای استفاده از قدرت ذهن این است که تمام ورودی ذهنتان را کنترل کنید و احساسات تان را خوب نگه دارید.برای استفاده از قدرت ذهن چهار روش بسیار قدرتمند را به شما آموزش داده ایم که اگر این چهار روش را هر روز انجام دهید و ارتعاش قدرتمندی به کائنات بفرستید مطمئن باشید نتایج فوق‌العاده خواهید گرفت.

برای رسیدن به هر خواسته و آرزوی که دارید شما تنها باید ارتعاش خواسته تان را به کائنات ارسال کنید تا کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند شرایط و اتفاقاتی را وارد زندگی تان می کنند تا با آن چیزهایی که می خواهید برسید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.