پکیج آموزش قدرت ذهن و تاثیر فکر در زندگی

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

قفل دروازه ی ذهنتان را با “پکیج آموزش قدرت ذهن” برنا اندیشان بگشایید! آیا تا به حال آرزو کرده اید که به قدرت شگفت انگیز ذهن خود دست یابید؟ آیا خواهان تسلط بر افکارتان و هدایت آنها در مسیر خواسته هایتان هستید؟ آیا می خواهید زندگی تان را دگرگون کنید و به اوج موفقیت برسید؟

اگر پاسختان به هر یک از این سوالات مثبت است، پکیج آموزش قدرت ذهن برنا اندیشان دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید!

این پکیج آموزشی جامع و منحصر به فرد، به شما کمک می کند تا با قدرت خارق العاده ذهن خود آشنا شوید و از آن برای آفرینش زندگی ایده آل تان استفاده کنید.

با “پکیج آموزش قدرت ذهن” برنا اندیشان چه چیزهایی به دست خواهید آورد؟

 • آشنایی با  زوایای پنهان ذهن و قدرت های شگفت انگیز آن
 • یادگیری تکنیک های کنترل ذهن و هدایت افکار
 • افزایش قدرت تمرکز و حافظه
 • غلبه بر چالش ها و موانع ذهنی
 • تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس
 • جذب سلامتی، ثروت و موفقیت به زندگی
 • و …

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

 • تمام کسانی که به دنبال کشف و شکوفایی استعدادهای پنهان خود هستند.
 • افرادی که می خواهند بر چالش ها و موانع زندگی خود غلبه کنند.
 • کسانی که خواهان افزایش قدرت اراده و انگیزه خود هستند.
 • دنبال کنندگان موفقیت و ثروت در زندگی.
 • و به طور کلی تمام کسانی که می خواهند کنترل زندگی خود را به دست بگیرند.

“پکیج آموزش قدرت ذهن” برنا اندیشان به صورت تصویری و با استفاده از فیلم های آموزشی ارائه می شود و یادگیری را برای شما آسان تر و لذت بخش تر می کند.

همین امروز با تهیه این پکیج، سفری شگفت انگیز به دنیای ذهن خود آغاز کنید و زندگی تان را دگرگون کنید! همین حالا برای رهایی از قید و بندهای ذهنی و دستیابی به قدرت واقعی تان اقدام کنید!

قدرت ذهن: کلیدی به سوی دروازه ی آرزوها

قدرت ذهن: کلیدی به سوی دروازه ی آرزوها

پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش تصویرسازی ذهنی مراجعه فرمایید. ذهن انسان، همچون دریایی بی کران و ناشناخته، مملو از رازها و شگفتی های بی پایان است. قدرتی شگفت انگیز که در صورت مهار و هدایت صحیح، می تواند ما را به قله های موفقیت و سعادت رهنمون سازد.

اما “قدرت ذهن” دقیقاً چیست؟

ذهن ما، فراتر از اندیشه و تفکر صرف، توانایی های خارق العاده ای دارد که بسیاری از ما از آنها بی خبریم. توانایی هایی مانند:

خلاقیت بی حد و حصر: ذهن ما منبع ایده های ناب و نوآورانه است. با پرورش خلاقیت خود می توانیم در هر زمینه ای که قدم می گذاریم، بدرخشیم و راه حل های منحصر به فردی برای مشکلات ارائه دهیم.

قدرت تمرکز: تمرکز، کلید دستیابی به اهدافمان است. با تقویت قدرت تمرکز خود می توانیم از حواس پرتی ها دوری کرده و با تمام وجود بر روی کارمان تمرکز کنیم.

نیروی اراده ی پولادین: اراده ی قوی، ما را به سوی اهدافمان هدایت می کند. با تقویت اراده ی خود می توانیم بر چالش ها غلبه کرده و به هر آنچه که  می خواهیم، دست یابیم.

قدرت جذب: ذهن ما مانند آهنربایی عمل می کند و افکار و باورهای ما را به سمت خود جذب می کند. با استفاده از قانون جذب می توانیم اتفاقات مثبت را به زندگی خود  فراخوانده و آرزوهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم.

توانایی شگفت انگیز شفا: ذهن و بدن ما به طور عمیقی به هم  پیوسته اند. با قدرت ذهن می توانیم بر سلامت جسم و روان خود تاثیر بگذاریم و بیماری ها را از خود دور کنیم.

چگونه می توانیم از قدرت ذهن خود استفاده کنیم؟

خوشبختانه، راه های متعددی برای بیدار کردن و تقویت قدرت ذهنمان وجود دارد. برخی از این راه ها عبارتند از:

مدیتیشن: مدیتیشن، تمرینی قدرتمند برای آرامش ذهن و افزایش تمرکز است. با مدیتیشن می توانیم به اعماق وجود خود سفر کرده و پتانسیل های ذهنی مان را کشف کنیم.

مراقبه: مراقبه، به معنای توجه و تمرکز بر لحظه ی حال است. با مراقبه می توانیم از افکار منفی رها شده و به آرامش و صلح درونی دست یابیم.

تجسم خلاق: تجسم خلاق، ابزاری قدرتمند برای رسیدن به اهداف است. با تجسم خلاق می توانیم خودمان را در حال رسیدن به آرزوهایمان ببینیم و  احساسات و  باورهای مثبتی را در خود ایجاد کنیم.

مطالعه کتاب های انگیزشی: مطالعه ی کتاب های انگیزشی و  داستان های موفقیت افراد بزرگ، می تواند جرقه ای در ذهن ما روشن کند و ما را به سوی اهدافمان هدایت کند.

گذراندن زمان با افراد مثبت اندیش:  افراد مثبت اندیش،  انرژی و  انگیزه ی  مثبتی را به ما منتقل می کنند و  به ما در تقویت قدرت ذهنمان  کمک می کنند.

به یاد داشته باشید:

 • قدرت ذهن، در درون هر یک از ما وجود دارد.
 • با تلاش و پشتکار می توانیم این قدرت را بیدار کرده و از آن برای خلق زندگی ایده آل خود استفاده کنیم.

مسیر رسیدن به قدرت ذهن، صبر و حوصله می طلبد. در این مسیر، ممکن است با چالش هایی روبرو شویم، اما نباید ناامید شویم. با ایمان به خود و باور به قدرت ذهنمان می توانیم بر هر مانعی غلبه کرده و به آرزوهایمان دست یابیم.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.