کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان با متدهای نوین روانشناسی

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
98 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از کارگاه های تربیت کودک با عنوان کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دکتر داوودنژاد در کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان به صورت تخصصی روش های مختلف فرزندپروری را برای والدینی که قصد دارند تا فرزندانشان را طبق اصول علمی روانشناسی تربیت کنند آموزش می دهد.

کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان

به نظر می­رسد والدین بسیاری، فاقد دانش علمی کافی برای تربیت فرزند خود و مواجهه با مشکلات رفتاری آنان هستند. این موضوع از این نظر حائز اهمیت اساسی است که که شیوه فرزندپروری والدین در تحول و رشد کودک و همچنین پدیدآیی و تداوم رفتارهای مثبت و یا غیرانطباقی در کودکان نقشی اساسی دارد. برای مثال با استناد به شواهد پژوهشی نارضایتی، گوشه­ گیری، بی­ اعتمادی و یا خودمختاری و سلامتی و بهزیستی کودکان متآثر از روش فرزندپروری والدین آنها است.بر این اساس، آموزش روش ­های صحیح تربیت فرزند یک ضرورت اساسی است.

کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان ،با بیشتر از هشتاد مورد آموزشی بی سابقه در مورد مهارتهای مختلف کودک از جمله کنترل خشم ،ایجاد نظم ، پرهیز از عادتهای بد مثل شب ادراری یا ناخن جویدن ، پرورش خلاقیت ، استرس زدایی ، آموزش صبر ، مشورت ، سلام و معذرت خواهی ، رفع تنبلی ، بدخوابی و دیگر مهارتهای لازم که هر کودک باید بداند.

کارگاه آموزش روش های تربیت فرزندان برای چه افرادی مناسب است؟

ویژه والدین دارای فرزندانی که دارای یک تا هفت سال سن دارند (برای والدین با فرزندان بزرگتر تا سن یازده سالگی نیز مفید است).

مشاورین و دانشجویان رشته روانشناسی  و همچنین کلیه مدیران ، مربیان و کارکنان مهد کودک ، پیش دبستانی‌ و همچنین دبستان‌ها.

کارگاه تربیت کودک (فرزند پروری)

توانایی درک کردن شخصیت ، خلق و خوی و اخلاق کودک یکی از اصلی ترین شیوه های تربیتی مناسب کودکان است که سبب شناسایی بهتر و بیشتر استعدادها و تمایلات کودکان نیز می شود.

روش های مختلفی برای تربیت یک کودک وجود دارد که والدین (پدر و مادر ) می توانند با آگاه شدن از آن ها کودکان خود را به بهترین نحو ممکن تربیت کرده و یک روش قطعی ، صحیح و اصولی برای تربیت کودکان مخسوب می شود.


پیشنهاد ویژه:کارگاه روانشناسی تربیتی

هنگامی که یک کودک برای شکلات یا آب نبات جیغ می کشد یا شب ها در محل خواب خود ادرار میکند یا ناخن هایش را میجود و برای والدین سخت است که بدانند چه رفتاری باید با او داشته باشند.  در ضمن، شاید تصور شود هنوز سن کودک خیلی کم است و نمی توان او را تنبیه کرد.

اما این طور نیست. وقتی با زبان خوش نمی توان مسایلی را به کودک یاد داد شاید بهتر باشد به کودک خوب و بد را توضیح دهید. والدین اغلب تربیت را با تنبیه اشتباه می گیرند اما اصل تربیت بر آموزش استوار است. در مورد تربیت کودک ، والدین باید محدودیت ها و مسائل محیطی را به او آموزش دهند.با همین استراتژی های ساده به آسانی و به راحتی می توانید کودک را به سمت داشتن رفتاری صحیح و پسندیده هدایت کنید.

 کارگاه مهارت های تربیت فرزندان

یک کودک با کتابچه های راهنما بزرگ نمی شود پس بزرگ کردن و تربیت کودک نیز نیازمند یادگیری اصول و نکاتی است.

کودکان که همواره پر از انرژی هستند و مشتاق به تجربه همه اطراف و هر چیزی که شما به آنها می دهید، ممکن است در واقع به دنبال فریب والدین خود نیز باشند.

بیشتر از والدین حتی با وجود تجربه‌های بسیار زیادی که در زمینه مراقبت از فرزندان دارند ، باز هم دچار اشتباهات می‌شوند.

که این مساله طبیعی می باشد ، زیرا  که حتی هشیارترین و دقیق‌ترین پدر و مادر ها نیز ممکن است برخی چیزها را فراموش کنند. لازم است والدین و بزرگ‌تر ها مهارت‌های تربیتی خود را بالا ببرند و اشتباهات مهم خود را بشناسند و تا بتوانند فرزندانی موفق و مسئولیت پذیر تحویل جامعه بدهند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.