دانلود سمینار ازدواج مجدد دکتر مجد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
22 مگابایت
200,000 تومان

ازدواج مجدد یکی از مواردی است که افراد با آن را به رو بوده و حتماً این موضوع نیازمند بررسی و آگاهی های زیادی است. در این بخش از وب سایت برنا اندیشان قصد داریم تا این موضوع را به صورت کامل از نگاه دکتر مجد مورد بررسی قرار دهیم.

شکست در زندگی باعث تعالیست.چند روش وجود دارد برای اینکه شکست هایی را نباید میخوردیم.برای اینکه در زندگی خود دچار شکست نشویم حتماً باید ملاقات دو نفر مدتی طولانی باشد و در آخرین مرحله باید به مشاور مراجعه کنند و خیلی زود نباید به مشاور مراجعه کنند و برای مشاوره 8 جلسه وقت نیاز است که 4 جلسه با خانم و 4 جلسه با آقا و 2 جلسه هم با خانواده ها.

وقتی 2 نفر در اتوبوس با هم آشنا شدند نباید زود به مشاوره مراجعه کنند. 3 تحقیق در مورد مردمی که با مشاوره ازدواج کردند و مردمی که بدون مشاوره ازدواج کردند 9 بار ریسک زندگی زناشویی با مشاوره پایین است. برای ازدواج مشاوره بسیار لازم است صرفاً نباید به آزمایش های خون،تالاسمی،سینه  ادرار و … اکتفا نمود.

کسانی که دارای هوش پایینی هستند تا مدت زمانی خاص می تواند تحصیل کند و توقع اندازه ی خاص خودش را باید داشت.والدینی که با فرزندانشان درس می خوانند کمک برعکسی به فرندانشان می کنند.

هوش عاطفی یکی از مهمترین هوش هایی است که در انسان وجود دارد،یعنی چگونه دیگران را دوست داریم و چگونه با دیگران ارتباط برقرار می کنیم. وقتی کسی دارای هوش عاطفی پایینی است در ارتباط متقابل نیز ضعیف عمل می کند.کسانی که نمی توانند با دیگران در شرایط خودشان با دیگران ارتباط برقرار کنند دچار مشکل هستند.

مثلاً افرادی که افسرده یا دارای سوءظن هستند.هر یک از بیماری های روانپزشکی در ارتباط با دیگران بسیار اثر گذار است.

مثلاً وسواس،افسرده،سوءظن و …تنها جایی که فرد باید یک فضای خصوصی داشته باشد بیمارستان است وقتی افراد به ملاقات می روند حتماً باید مراعات بیمار را بکنند و با خود سماور و … نبرند.

کسانی که درب خانه شان همواره بسته است و با دیگران هیچ رابطه ای ندارند دچار مشکل هستند البته این رابطه نیز باید اندازه داشته باشد و اقوام نباید مدت طولانی در جایی بمانند، بنابرین ملاقات اندازه دارد.حتی ملاقات با مردم نیز اندازه دارد و کسی نباید مدت زمان زیادی سر اقوام خراب شود.اگر رابطه درست باشد با افراد مدت زمان معینی ملاقات داشته باشیم چون اگر ملاقات زیاد شود دچار دعوا می شود. در این سمینار دکتر مجد در رابطه با ازدواج مجدد و شرایط آن گفتگو می کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.