پکیج آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.8 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

رزومه نویسی مهارتی است که تمامی افراد کارجو باید با آن آشنا باشند و بتوانند رزومه ای عالی و کامل را برای خودشان بنویسند. لازم به ذکر است که برای مهاجرت کاری یا تحصیلی شما باید یک رزومه داشته باشید و تمامی مهارت ها و سوابق خودتان را در آن درج کنید تا شرکت یا دانشگاه مقصد بتواند راحت‌تر شما را بشناسد و در نتیجه شانس شما برای پذیرش نیز افزایش پیدا می کند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که رزومه نویسی بسیار مهم بوده و شما باید توانایی تهیه یک رزومه خوب برای خودتان را داشته باشید. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین مجموعه آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به کاریابی قرار دهیم تا بتوانید آینده خودتان را به خوبی تضمین کنید.

آموزش رزومه نویسی

هنگامی که شما قصد دارید به کشوری دیگر مهاجرت کاری یا تحصیلی داشته باشید باید با آن شرکت یا دانشگاهی که مدنظرتان است مکاتبه داشته باشید و از این طریق می‌توانید برای خودتان پذیرش دریافت کنید. برای نوشتن یک رزومه عالی لازم است تا به صورت قدم به قدم مراحل رزومه نویسی را آموزش ببینید و همچنین بدانید که چگونه می‌توانید با سازمان ها و دانشگاه‌های خارج از کشور مکاتبه داشته باشید و از این طریق فرایند اپلای را به راحتی انجام دهید.

آموزش قدم به قدم رزومه نویسی ویژه کارآموزی و مهاجرت به خارج از کشور

از این رو فروشگاه برنا اندیشان برای تسهیل این کار قصد دارد تا یک پکیج آموزش عالی با عنوان رزومه نویسی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد که بتوانید با استفاده از آن یک رزومه عالی برای خودتان تهیه نمایید و فرایند اپلای و پذیرش را یاد بگیرید تا بتوانید آینده کاری و تحصیلی تان را تضمین کنید. برای آموزش بیشتر به پکیج مشاوره مهاجرت به کانادا مراجعه فرمایید.

شایان ذکر است که پکیج آموزش قدم به قدم رزومه نویسی برای مهاجرت به زبان فارسی تهیه شده است و مدرس آموزشی گام به گام شما را با نوشتن یک رزومه کامل آشنا می‌کند و همچنین به شما یاد می‌دهد تا تمامی موارد مربوط به رزومه را یاد بگیرید.

مهارت رزومه نویسی

لازم به ذکر است که رزومه صرفاً به معنای نوشتن سابقه کاری نیست. بلکه شما باید در بخشی از رزومه تان سوابق کاری تان را هم درج کنید. به عبارت دیگر رزومه یک پازل است و شما باید تمامی قطعات این جورچین را با‌نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار دهید و تمام موارد مربوط به رزومه مانند مهارت های فنی، اجتماعی، سوابق درسی و تحصیلی، اطلاعات فردی و تمامی دستاوردهای شغلی و تحصیلی تان را در آن درج کنید.

اهمیت داشتن رزومه

هنگامی که شما قصد دارید تا برای یک شرکت یا سازمان کار کنید لازم است تا آن شرکت به شکلی با شما آشنا شود. همانطور که می‌دانید امروزه فرایند استخدام دارای ۲ شکل است که در بخش اول شما رزومه تان را برای آن شرکت ارسال می‌کنید و سپس بعد از پذیرش اولیه لازم است تا برای مصاحبه حضوری نیز به شکل آنلاین یا حضوری اقدامات لازم را انجام دهید.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که وقتی یک سازمان می‌خواهد در خصوص استخدام شما تصمیم بگیرید باید شناخت کافی از شما داشته باشد و به همین دلیل شما باید مهارت رزومه نویسی را به خوبی یاد بگیرید و بدانید که چه مواردی برای رزومه لازم و ضروری است.

حتی گاهی اوقات ممکن است شما برای استخدام رزومه تان را برای سازمان مدنظرتان ارسال کنید و در پاسخ به شما بگویند که به علت عدم تجربه کافی امکان همکاری با شما مقدور نیست. در‌واقع این موضوع مربوط به نوع روزمه شماست و اگر شما یک رزومه عالی برای خودتان تهیه کرده باشید می‌توانید به راحتی از مرحله پذیرش اولیه استخدام عبور کنید.

استخدام بدون رزومه

گاهی مواقع ممکن است این سؤال رأی شما پیش بیاید که آیا می‌توانیم بدون داشتن رزومه استخدام شویم. در پاسخ باید بگوییم که این موضوع برای تمامی افراد صادق نیست. زیرا اگر شما برای استخدام در یک شرکت معرف داشته باشید دیگر نیازی به رزومه نویسی نیست و آن فرد می‌تواند فرآیند استخدام شما را به خوبی فراهم کند.

اما تمامی افراد چنین شرایطی را ندارند و به همین دلیل لازم است تا مهارت رزومه نویسی را به خوبی یاد بگیرید. همچنین شایان ذکر است که وقتی شما قصد دارید برای خارج از کشور درخواست کار دهید و یا برای تحصیل اقدام کنید حتماً باید رزومه کامل و خوبی را به آن شرکت یا دانشگاه ارائه کنید تا آن‌ها بتوانند در خصوص شما راحت‌تر تصمیم گیری نمایند. همچنین پیشنهاد می شود به آموزش یافتن شغل مراجعه نمایید.

هنگامی که شما یک رزومه قوی نداشته باشد موجب می‌شود تا نتوانید برای شرکت یا سازمانی درخواست کار ارسال کنید. همچنین به یاد داشته باشید که نوشتن سابقه کاری صرفاً بخشی از رزومه شماست و هرگز یک رزومه به سوابق کاری محدود نمی شود.

به یاد داشته باشید که اگر شما قبلاً در جایی کار نکرده‌اید و در اصطلاح سابقه کاری ندارید باز هم نباید قسمت سوابق کاری در رزومه را خالی بگذارید. به این صورت که لازم است تمامی کارهایی که قبلاً انجام داده‌اید را در آن درج کنید. یعنی حتی اگر شما به صورت موقت یا پاره وقت هم در جایی کار کرده‌اید لازم است تا آن را در رزومه تان بنویسید.

رزومه برای تمامی فرصت های شغلی

یکی از اشتباهاتی که برخی از افراد مرتکب آن می‌شوند این است که یک رزومه آماده می‌کنند و همان را برای تمامی فرصت های شغلی ارسال می‌کنند. اگر شما چندین بار درخواست کار داده‌اید اما با شما هیچ تماسی حاصل نشده است شاید یکی از دلایل عدم پذیرش شما همین موضوع باشد. یعنی هرگز شما نباید یک رزومه کاری را برای تمامی مشاغل ارسال کنید. البته شایان ذکر است که نیازی به نوشتن یک رزومه جداگانه نیست و شما صرفاً باید برخی از بخش‌های داخل رزومه را ویرایش کنید و کمی اطلاعات را جابجا نمایید.

بخش‌های مهم رزومه

هنگامی که شما قصد دارید تا برای شرکت یا دانشگاهی رزومه ارسال کنید باید به توانایی‌های خود نگاه کنید و همچنین بررسی کنید که فرصت شغلی به چه شکلی می باشد. به عنوان مثال برای هر شغلی نیاز است تا توانایی‌های نزدیک به آن را در بخش بالاتر مهارت هایتان قرار دهید و آن قسمت از توانایی هایتان را که بی ارتباط با شغل مورد نظرتان است را در انتهای سوابق و مهارت ها قرار دهید. البته در پکیج آموزش رزومه نویسی به صورت کامل تمامی فرایند نگارش یک رزومه را به صورت قدم به قدم یاد خواهید گرفت و می آموزید که چگونه بهترین رزومه را برای خودتان تهیه کنید.

چگونه یک رزومه قوی و عالی بنویسیم؟

اهمیت لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین (LinkedIn Corporation) یک وب سایت و اپلیکیشنی است که تمامی افراد کارجو و همچنین کارفرمایان از آن استفاده می کنند.لازم به ذکر است که داشتن اکانت لینکدین بسیار لازم و ضروری است و بسیاری از دانشگاه‌ها و شرکت های خارجی از همین طریق با افراد در ارتباط هستند. همچنین پیشنهاد می‌شود به دوره جامع آموزش ورود به بازار کار مراجعه فرمایید.

حتی داخل این اپلیکیشن بخشی برای ارسال درخواست کاری وجود دارد که می‌توانید متناسب با مهارت هایی که دارید برای شرکت های مورد نظرتان درخواست کار ارسال کنید. شبکه اجتماعی LinkedIn آنقدر قدرتمند است که اگر شما یاد بگیرید می‌توانید یک اکانت کامل برای خودتان داشته باشید و از این طریق با کارفرمایان مختلفی در ارتباط باشید و درخواست های کاری تان را برای آن‌ها ارسال نمایید.

در این قسمت با اهمیت رزومه نویسی آشنا شدیم و فهمیدیم که اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را داریم باید مهارت رزومه نویسی را در خودمان تقویت کنیم. از این رو اگر شما می‌خواهید مهاجرت کاری یا تحصیلی داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم تا از این بخش از برنا اندیشان پکیج آموزش رزومه نویسی را دریافت کنید تا به صورت قدم به قدم این مهارت ارزشمند را یاد بگیرید و بتوانید در شغل مورد نظرتان استخدام شوید و در نتیجه آینده کاری شما به خوبی تضمین خواهد شد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.