پکیج آموزش اکستنشن مژه

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
4.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

اکستنشن مژه یکی از روش‌هایی است که به خانم‌ها کمک می‌کند تا کم پشت بودن مژه‌هایشان را رفع نمایند. در این صورت مژه هایی بلند و حالت دار خواهند داشت. شایان ذکر است که این مژه ها از مواد مصنوعی مانند موی سمور، ابریشم و حتی در برخی موارد از موی انسان نیز ساخته می شود.

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع‌ترین دوره های آموزشی با عنوان پکیج آموزش اکستنشن مژه را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری این هنر زیبایی قرار دهیم تا بتوانید خودتان به صورت قدم به قدم اکستنشن مژه را به صورت تخصصی یاد بگیرید.

آموزش اکستنشن مژه

تمام افراد به زیبایی ظاهر بسیار اهمیت می‌دهند و اگر همواره تلاش می‌کنند تا نقایصی که در بدن وجود دارد را رفع نمایند. به عنوان مثال برای موی کم پشت روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید به راحتی موهای زیاد و پرپشتی داشته باشید و یا حتی کاشتن مو که می‌تواند به زیبایی و ظاهر افراد بسیار کمک کند. پیشنهاد می شود تا به پکیج آموزش پدیکور پا مراجعه فرمایید.

همواره به این موضوع توجه داشته باشید که یادگیری دوره های تخصصی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید. یعنی ممکن است خودتان تا حدودی با یک مهارت آشنا باشید و صرفاً با دیدن یک پکیج آموزشی به تخصص بالایی دست پیدا کنید و بتوانید از این طریق وارد شغل مورد علاقه تان شوید.

فیلم آموزش کامل اکستنشن مژه

با توجه به اهمیتی که برای آموزش وجود دارد در این بخش از برنا اندیشان تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش اکستنشن مژه را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار دهیم تا بتوانید با دیدن فیلم‌های آموزشی این پکیج آموزشی به مهارت بالایی در این حرفه دست پیدا کنید. مجموعه کامل آموزش اکستنشن مژه به زبان فارسی تهیه شده است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی مهارت اکستنشن مژه را به صورت قدم به قدم فرا بگیرید. همچنین در این دوره آموزشی شما انواع مدل های مختلف اکستنشن مژه را هم یاد می‌گیرید.

اکستنشن مژه چیست؟

خانم‌هایی که دارای مژه های کم پشتی هستند برای رفع این مشکل از اکستنشن مژه استفاده می‌کنند تا به مژه هایی بلند و حالت دار و زیبا دست پیدا کنند. به عبارت دیگر در اکستنشن به صورت تک تک به مژه های طبیعی فرد چسبانده می‌شوند تا ضخامت، طول و رنگ مژه ها به طور چشمگیری بهبود یابد.

لازم به ذکر است که اکستنشن مژه تارهای ساخته شده از ترکیبات مصنوعی است که از جنس مو بوده و از طریق اضافه شدن به لایه‌های طبیعی مژه، مدل و تغییر حالتی را به چشم فرد می دهد. توجه داشته باشید که مژه های مصنوعی باید به رنگ مژه های طبیعی فرد نزدیک باشد تا بسیار طبیعی جلوه کند. همچنین پیشنهاد می‌شود به دوره جامع آموزش ماساژ درمانی مراجعه فرمایید.

اکستنشن مژه و مژه مصنوعی

شایان ذکر است که مژه مصنوعی به راحتی قابل تشخیص است و دوام زیادی ندارد. این در حالی است که وقتی شما اکستنشن مژه انجام می‌دهید تمامی حالت‌هایی که به مژه هایتان اعمال می‌شود دوام بالایی داشته و به صورت طبیعی دیده می‌شود و هیچ تفاوتی با مژه های خودتان ندارد و برای مدت زمان طولانی بدون تغییر باقی می ماند.

اکستنشن مژه و کاشت مژه

در خصوص موضوع کاشت مژه باید اشاره شود که این کار با اکستنشن مژه متفاوت است. به این صورت که در کاشت مژه شاهد تولد مژه های خود هستیم ولی در اکستنشن مژه شاهد پرپشت شدن مژه ها و تقویت آن‌ها هستیم. همچنین زمانی که شما اکستنشن مژه انجام می‌دهید در صورت پشیمانی می‌توانید آن‌ها را به حالت قبل بازگردانید که این فرایند در کاشت مژه وجود ندارد.

آشنایی با انواع اکستنشن مژه

با توجه به پوشش و حالت‌هایی برای مژه وجود دارد ما شاهد انواع متفاوتی از اکستنشن مژه هستیم که در ادامه آن‌ها را خدمت شما معرفی می کنیم.

والیوم : در این روش بین هر دو مژه طبیعی ۲ الی ۳ مژه مصنوعی قرار می‌گیرد که در بین تمامی انواع اکستنشن مژه از حجم بیشتری برخوردار است.

مگاوالیوم : این مدل نیز برای پرپشت کردن مژه ها به کار می‌رود و اگر شما مژه های کم پشتی دارید می‌توانید به کمک مدل مگاوالیوم به حجم دلخواهتان دست پیدا کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش کراتین مو مراجعه فرمایید.

اسپایکی : این روش با مدل هایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم بسیار متفاوت است. زیرا در روش اسپایکی تارهای مژه مصنوعی به تک تک تارهای طبیعی متصل می‌شود و مژه های شما را بسیار پررنگ تر می کند.

گربه‌ای : در این روش به صورت یکسان تارهای مژه اضافه نمی‌شود و در بخش کناری چشم، تعداد و تجمع مژه ها بسیار افزایش می‌یابد و چشم به حالت کشیده تر جلوه می‌کند که تحت عنوان اکستنشن گربه‌ای شناخته می‌شود.

سنجابی : افرادی که دارای چشمان بی حالی هستند به کمک روش اکستنشن سنجابی می‌توانند اندازه مژه های میانی شان را بلندتر کنند و حجم و تعداد تارهای مژه آن‌ها در تمامی نقاط یکسان خواهد بود.

کلاسیک : در اکستنشن کلاسیک بین هر ۲ تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوعی قرار داده می‌شود تا حجم مژه را به صورت طبیعی افزایش دهد.

هیبریدی : اکستنشن مژه به صورت هیبریدی از نظم خاصی پیروی نمی‌کند و به شکلی نامرتب انجام می‌شود که امروزه دارای طرفداران بسیاری است.

نکات مهم در خصوص اکستنشن مژه

گاهی اوقات ممکن است شنیده باشید که انجام اکستنشن مژه باعث می‌شود تا مژه های طبیعی دچار آسیب شوند. در این باره باید به یاد داشته باشید که اگر انجام اکستنشن مژه مو با دقت بالا انجام شود هرگز مشکلی برای مژه های فرد ایجاد نمی شود. صرفاً شما باید به موضوع آلرژی توجه داشته باشید.

زیرا برخی از افراد به چسب که در کار مورد استفاده قرار می‌گیرد حساس هستند و دچار سوزش و درد می‌شوند که در این باره باید به آرایشگر خود اطلاع دهید. شایان ذکر است که اکستنشن مژه هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند و اگر شما در روند کار دچار درد یا سوزش شدید به این معناست که یک جای کار اشتباه است و باید سریع به آرایشگر خبر دهید.

اکستنشن مژه چه فوایدی دارد؟

ماندگاری اکستنشن مژه

مدت ماندگاری و طول عمر اکستنشن مژه به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال جنس مژه های مصنوعی به کار رفته شده بسیار مهم است و می‌تواند در دوام اکستنشن مژه نقش مهمی را ایفا کند. همچنین شما باید به موادی که برای چسباندن استفاده می‌شود نیز توجه داشته باشید. پیشنهاد می‌شود به آموزش تاتو مراجعه فرمایید.

زیرا کیفیت چسب اکستنشن می‌تواند عمر اکستنشن مژه را به طور چشمگیری افزایش دهد. شما نیز می‌توانید با رعایت نکات مربوط به نگهداری اکستنشن مژه به ماندگاری آن کمک کنید. به عنوان مثال نباید تا دو روز حمام کنید و هنگام شستشو لازم است تا سر را به سمت عقب بشویید که شامپو به مژه ها برخورد نکند.

هرگز از ریمل و فر مژه استفاده نکنید و برای شستن صورت نیز باید پشت چشم و بینی را با دستمال مرطوب تمیز کنید. هنگام خواب نیز نباید بر روی شکم بخوابید و هرگز با اکستنشن بازی نکنید زیرا موجب می‌شود تا مژه طبیعی نیز از ریشه کنده شود.

اگر شما علاقه دارید تا به صورت حرفه‌ای اکستنشن مژه را یاد بگیرید پیشنهاد می‌شود تا دوره جامع آموزش اکستنشن مژه به صورت قدم به قدم را از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان دریافت کنید تا بتوانید هنر اکستنشن مژه را به صورت کاملاً اصولی و تخصصی یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.