آموزش رنگ مو به صورت حرفه ای

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
2.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

رنگ مو تأثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد و در کنار آن می‌توانیم به کمک مدل مو آرایش ایده آلی را برای خود ایجاد کنیم. لازم به ذکر است که به طور کلی دو نوع آرایش برای موی خانم‌ها وجود دارد که یکی از آن‌ها رنگ مو و دیگری مدل مو می‌باشد و هرگز این دو از یکدیگر جدا نمی‌شوند. همانطور که می‌دانید رنگ کردن مو در بیان بانوان بسیار اهمیت دارد و هنگامی که شما از رنگ موی خوبی استفاده می‌کنید می‌توانید تغییر و زیبایی را در چهره تان مشاهده کنید.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که برای رنگ مو باید انتخاب بسیار خوبی داشته باشید، زیرا این موضوع در زیبایی نقش مهم و تأثیر گذاری دارد. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش رنگ مو را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به آرایش و زیبایی قرار دهیم.

آموزش رنگ مو

اگر شما می‌خواهید چهره خودتان را زیبا و جذاب کنید باید با اصول آرایش و رنگ مو به خوبی آشنا باشید. همانطور که می‌دانید کار کردن در زمینه آرایش بسیار طرفدار دارد و شما می‌توانید به عنوان شغل آن را برای خودتان انتخاب کنید. ما در این بخش از برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع‌ترین آموزش‌های مربوط به زیبایی تحت عنوان پکیج آموزش رنگ مو را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار دهیم تا بتوانید به صورت حرفه‌ای رنگ کردن مو را فرا بگیرید.

آموزش قدم به قدم رنگ مو برای خانم ها

اگر شما تصمیم دارید تا وارد حرفه آرایشگری شوید و یا آرایشگری هستید که می‌خواهید رنگ مو را خیلی کامل یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج آموزش رنگ مو را دانلود نمایید. لازم به ذکر است که دوره جامع آموزش رنگ مو به زبان فارسی تهیه شده است و به شما کمک می‌کند تا به راحتی این حرفه پرطرفدار را یاد بگیرید. پیشنهاد می‌شود تا به پکیج آموزش میکاپ مراجعه فرمایید.

رنگ مو چیست؟

اشاره کردیم که مو یکی از بخش‌های مهم در ظاهر و زیبایی افراد است و به همین دلیل همواره مشاهده می‌کنیم که افراد مختلف روش‌های متفاوتی را برای زیبایی ظاهرشان به کار می برند. شایان ذکر است که یکی از کارهایی که به زیبایی افراد کمک می‌کند رنگ مو است.

رنگ مو از رنگ دانه‌های طبیعی و یا مصنوعی تشکیل شده است. این رنگ دانه‌ها طی یک سری واکنش‌های شیمیایی بر روی فیبرهای مو نشسته و یا تا حدودی درون لایه‌های تار مو نفوذ می‌کنند تا رنگ طبیعی مو را تغییر دهند. باید اشاره شود که رنگ مو از پرکاربردترین محصولات آرایشی و بهداشتی در دنیا می‌باشد.

نگاهی به تاریخچه رنگ مو

برای اولین بار در سال ۱۹۰۹ یک شیمیدان فرانسوی به نام اوژن شولر به کمک پارا-فنیل دی آمین اولین محصول تجاری را ساخت. در قسمت بالا بیان نمودیم که رنگ مو یکی از روش‌های تغییر در ظاهر و زیبایی است و در طول زمان تغییراتی زیادی را به خود دیده است. تا به حال تمامی افراد به شکل‌های مختلفی به رنگ مو علاقه نشان داده‌اند و این تمایل ثابت مانده است.

طبق آماری که به دست آمده است نشان می‌دهد بیش از ۷۵ درصد از خانم‌ها تمایل به رنگ کردن موی خود دارند. هنگامی که موی خود را رنگ می‌کنیم احساس افزایش اعتماد به نفس به ما دست می‌دهد و به دلیل گستردگی طیف رنگ‌های مختلفی که برای مو وجود دارد علاوه بر خانم‌ها بسیاری از مردان نیز علاقه‌ دارند تا موهایشان را رنگ کنند.

آشنایی با انواع رنگ مو

به طور کلی باید اشاره کنم که رنگ مو به دو گروه تقسیم می‌شود که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می کنیم.

رنگ موی موقتی

گروه اول از رنگ موها به شکل‌ موقت هستند که به صورت اسپری، شامپو، محلول، ماژیک و پودر فشرده وجود دارند. این رنگ مو قابلیت نفوذ به ساختمان مو را نداشته و صرفاً یک لایه خارجی از مو را رنگ می‌کنند. اگر شما به این شکل موهایتان را رنگ کنید بعد از شستن متوجه می‌شوید که تمامی رنگ‌ها به طور کامل پاک شده اند.

رنگ موی دائمی

متداول ترین نوع رنگ مو انجام آن به شکل دائمی است که مواد و ترکیبات مربوط به رنگ مو به عمق ساقه مو یعنی کورتکس نفوذ می‌کند و رنگ دانه‌ها این قابلیت را دارند تا ساختار مو را تغییر دهند. به شکلی که اگر شما از رنگ موی دائمی استفاده کنید بعد از شستن از بین نمی‌رود.

شایان ذکر است که برای رنگ کردن مو، برای تغییر آن به رنگ‌های روشن، شما به دکلره کردن موها نیاز دارید. باید اشاره کنیم که دکلره دارای پایه‌های متفاوتی می‌باشد و برای آنکه به رنگ انتخابی دست پیدا کنیم لازم است تا به جنس مو و رنگ نیز توجه کافی داشته باشیم. همچنین پیشنهاد می‌شود تا به دوره جامع آموزش شینیون مراجعه فرمایید.

بهترین روش برای انتخاب رنگ مو

برای انتخاب کردن رنگ مو روش‌های متفاوتی وجود دارد که یکی از رایج ترین آن‌ها توجه به رنگ پوست فرد می‌باشد. اما توجه داشته باشید که این روش صرفاً یک قانون کلی است و به دلیل آنکه افراد دارای سلیقه های مختلفی هستند قطعاً از رنگ‌های دیگری نیز استفاده می‌کنند. به عنوان مثال هنگامی که شما قصد دارید تا از یک رنگ فانتزی استفاده کنید دیگر به قانون کلی توجه نمی‌کنید.

اما برای این کار شما باید به یک آرایشگر حرفه‌ای مراجعه کنید که با تمامی انواع رنگ موها آشنا باشد و بتواند در این زمینه به شما کمک کند. یکی از سؤالات رایجی که برای بسیاری از بانوان در خصوص رنگ مو وجو دارد این است که چرا بعد از رنگ کردن به رنگ دلخواه شان نرسیده اند. باید بدانید که این موضوع به خاطر تفاوت تناژ فرعی در رنگ موی فرد است. اگر می‌خواهید با انواع مختلف تناژ موی فرعی آشنا باشید باید به صورت حرفه‌ای رنگ مو را یاد بگیرید.

رنگ کردن موها

یکی از اصلی‌ترین مصارف رنگ مو این است که به کمک آن موهای سفید را رنگ می‌کنیم. توجه داشته باشید که برای این کار لازم است تا از دو گروه رنگ‌ موهای طبیعی و طبیعی اکسترا استفاده کنیم. اگر شما دارای موهای سفید زیادی هستید لازم است تا از رنگ موهای طبیعی اکسترا استفاده کنید.

آموزش قدم به قدم رنگ کردن موها و ترکیب انواع رنگ مو

اما اگر تعداد کمی موی سفید در سر شما وجود دارد باید از رنگ موهای طبیعی استفاده کنید. شایان ذکر است که استفاده از رنگ‌های روشن و ترکیبی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و اساساً سختی رنگ کردن این است که باید به صورت حرفه‌ای پایه دکلره مورد نیاز را به دست آوریم.

ترکیب رنگ‌ها برای رنگ مو

برای رنگ مو همواره به این نکته توجه داشته باشید که نیاز به تخصص بالایی دارید و این کار باید توسط یک آرایشگر خبره انجام شود. یکی از کارهایی که در رنگ مو استفاده می‌شود ترکیب رنگ‌های مختلف است که فرد می‌خواهید از این طریق به رنگ انتخابی اش دست پیدا کند.

البته توجه داشته باشید که برای رنگ کردن مو باید به تناژ مو نیز توجه کنید و به طور کلی ترکیب رنگ موها نباید بیشتر از دو یا سه رنگ باشد. همچنین لازم است تا تمامی رنگ‌ها از یک برند انتخاب شوند تا ترکیب آن‌ها به یک شکل باشد.

اگر شما می‌خواهید رنگ مو را به صورت تخصصی یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج کامل آموزش رنگ مو را دریافت کنید تا به صورت قدم به قدم رنگ کردن مو و روش‌های مختلف ساخت رنگ و ترکیب رنگ را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. این بسته آموزشی به صورت فیلم می‌باشد و صفر تا ۱۰۰ رنگ مو را به شما علاقه مندان آموزش می‌دهد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.