سمینار زندگی موفق و اصول شاد زیستن از آنتونی رابینز

سمینار زندگی موفق و اصول شاد زیستن از آنتونی رابینز
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
900 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار زندگی موفق و اصول شاد زیستن از آنتونی رابینز را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه های موفقیت آنتونی رابینز قرار دهیم.

سمینار زندگی موفق و اصول شاد زیستن از آنتونی رابینز

در سمینار زندگی موفق و اصول شاد زیستن از آنتونی رابینز شما علاقه مندان به علم موفقیت خواهید آموخت تا با استفاده از روش های نوین موفقیت و شادی را در زندگی خود تجربه نمایید.

مختصری از بیوگرافی آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال ۱۹۶۱ در خانواده ای نسبتا” فقیر به دنیا آمد. پس از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای گوناگون روی آورد، اما توفیق چندانی نیافت. در سن ۲۲ سالگی در آپارتمان ۴۰ متری محقری، زندگی مجرد فقیرانه ای داشت و به گفته ی خودش، ناچار بود ظرف های غذای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از گرفتاری های مالی، بر اثر پرخوری و بد خوراکی، بیش از یک صد و بیست کیلوگرم وزن داشت و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی حالی و خواب آلودگی شده بود. اما در عین فقر و فلاکت، رؤیاها و آرزوهای جاه طلبانه ای داشت.

در عالم خیال، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک جنگل سرسبزی مجسم می ساخت و برای خود همسری شایسته، اتومبیل گران قیمت و امکاناتی رؤیایی در نظر می گرفت. سرانجام مصمم شد که با چاقی خود مبارزه کند و برای رسیدن به این هدف به مطالعه ی چند کتاب پرداخت، اما مطالب آن ها را ضد و نقیص یافت و آن ها را دور انداخت.


پیشنهاد ویژه : سمینار تحقق رویاها و آرزوها از لس براون


پس از آن، برای کاهش وزن خود، راهی دیگر جست. به فکر افتاد فردی را که از هر جهت سالم و دارای تناسب اندام باشد، پیدا کند و افکار، اعتقادات و نحوه ی تغذیه ی او را سرمشق خود قرار دهد. این شیوه، مؤثر واقع شد و توانست در کم تر از دو ماه، بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا” با شیوه های روان شناسی و کنترل فکر و ذهن، حدود پانزده کیلوگرم از وزن خود را کم کند و با توجه به قامت بلند خود که در حدود دو متر بود، تناسب اندام خود را به دست آورد.

علاقه ی خاص آنتونی رابینز به این است تا با کمک به افراد، جهان را جای بهتری برای زیستن بسازد و به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گیرند. روابط خود را با افراد جامعه بهتر سازند، به دنبال هدف های ارزشمند زندگی خود بروند، بر ناکامی های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود به جامعه و کشور خدمت نمایند.

آنتونی رابینز در این سخنرانی فوق العاده میگوید:

ابتدا باید بفهمیم زندگی ما در چه وضیعتی قرار دارد وضعیت زندگی یا فوق العاده هست یا افتضاح، متوسطی وجود ندارد.
گاهی اوقات ما اجازه می دهیم که جهان بیرون ما جهان درون ما را کنترل کند که این باعث می شود  برخی اوقات انرژی درونی ما افتضاح شود.

انرژی چیست و انرژی از کجا می آید؟

انرژی آغاز یک تصمیم است و از عمل شروع می شود وقتی که شما می خواهید شاد باشید مدام به ذهنتان بگویید من شاد هستم، من شاد هستم باید بگویم که ذهنتان حرف شما را قبول نمی کند زیرا حرف ها و سخنان شما برای ذهن اصلا اهمیتی ندارد. اما اگر با حرکات بدن که مربوط به شادی هست این کار را بکنید بیوشیمی شما تغییر می کند و انرژی شادی برای شما خلق می شود.

راهکار آنتونی رابینز  برای برخود با حس منفی

آنتونی رابینز میگوید در این باره راههکار های زیادی توسط افراد مختلف یا حتی برخی اساتید موفقیت داده شده است  در شاید برخی از آنها بی فایده نیز باشند.

مثلا برخی از شاگردانم به من میگویند رابینز به در کتابی خواندم که گفته است احساست بد را نادیده بگیر.

در این مورد آنتونی رابینز تاکید دارد که اگر احساست منفی را نادیده بگیرید در قالبی جدید باز میگردند و در نهایت مجبور میشوید در آنها غرق شوید و غصه بخورید.

نظر آنتونی رابینز در چنین مواقعی یافتن راه حل مناسب و البته درس گرفتن از آن احساس منفی است،این را درک کنید که احساس منفی و احساس مثبت همه در خدمت شما هستند آنتونی رابینز در اینجا یک پرانتز هم باز میکند برای درک بهتر احساست که چنین میگوید.

آن احساساتی که زمانی فکر میکردید منفی هستند در واقع پیام هایی بودند که شما را به حرکت در مسیر جدیدی از زندگی تحریک کرده اند.

آنتونی رابینز درباره بیشتر احساسات منفی میگوید زمانیکه در  ندگی شخصی خودم به عقب بازمیگردم و به آن احساسات منفی که درباره خودم داشتم فکر میکنم به این نتیجه میرسم که یکی از دلایل اصلی موفقیت و آرامش من همان احساسات منفی بودند و امروز من اسم آنها را گذاشته ام موهبت .

از همین حالا به من قول دهید و تصمیم بگیرید هر زمانی که درباره موضوعی احساس منفی داشتین، با قاطعیت تمام آن را پیامی برای پیشرفت در زندگی بدانید که باید کشف و درک شود.

 احساس بد = پیام + عمل= نتیجه عالی

اگر احساساتان ما مطابق میل ما نبود چی ؟

جواب آنتونی رابینز

اگر همواره احساسات در حال ناراحت کردن شما هستند.

۱- آنچه واقه احساس میکنید را شناسایی کنید

۲-احساسات خود را بپذیرید و به آنها احترام بگذارید ( با آنها جنگ نکنید)

۳-کنجکاو باشید

بدانید که این احسلاس پیامی برایتان دارد تا چیزی را در زندگی تان تغییر دهید یا رویه تان را

۴-به خودتان اعتماد کنید که میتوانید از عهده این احساس منفی بر بیایید

۵-اگر تصمیم به تغییر گرفتیند با هیجان و انگیزه اینکار را انجام دهید نه نا امیدی

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.