کتاب صوتی مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری

کتاب صوتی مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری

مردان مریخی و زنان ونوسی (به انگلیسی: Men Are from Mars, Women Are from Venus) کتابی نوشته جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند.

خلاصه کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی

به اختصار می‌توان گفت که جان گری در کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی به تفاوت‌های موجود میان زن و مرد پرداخته و در ادامه برای هر یک از مشکلات راه‌حل‌های جداگانه‌ای ارائه می‌دهد. به طور خلاصه می‌توان گفت که با توجه به این کتاب برخی از تفاوت‌های موجود میان زن و مرد به شرح زیر است:

(۱) زنان از احترام، درک و عشق ورزیدن لذت می‌برند، درصورتی‌که مردان از تحسین و مورد اعتماد قرار گرفتن لذت می‌برند.
(۲) زنان برای حل مشکلات خود حرف می‌زنند، در مقابل مردان برای حل مشکلات خود سکوت کرده و اصطلاحا درون خود می‌ریزند.
(۳) زنان به شیوه ونوسی حرف می‌زنند، در مقابل مردان به شیوه مریخی‌ها حرف می‌زنند.
(۴) زنان پیشنهادهای درخواست نشده می‌دهند و در مقابل مردان با ارائه راه‌حل‌ها حرف زنان را قطع می‌کنند.
(۵) زنان توجه داشته باشند که با هر روشی به دنبال تغییر مردان خود نباشند و در مقابل مردان یاد بگیرند که به حرف زنان گوش دهند.
(۶) زن باید توجه داشته باشد که ابراز محبت هر چه قدر هم که کم باشد تغییر زیادی در رابطه به وجود می‌آورد، در مقابل مرد با عشق و علاقه خود کولاک می‌کند.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی من کودک من اثر جان برادشاو

فصل اول این کتاب این‌گونه شروع می‌گردد

بیایید تصور کنیم مردها اهل سیاره مریخ و زن‌ها اهل سیاره ونوس هستند. سال‌ها قبل، یک روز مریخی‌ها درحالی‌که از پشت تلسکوپ‌های خود نظاره‌گر آسمان بودند ناگهان چشمشان به سیاره ونوس افتاد و زن‌های ونوسی را دیدند. آن‌ها با دیدن ونوسی‌ها دچار احساسی شدند که هرگز تا قبل از آن تجربه نکرده بودند؛ بنابراین دست‌به‌کار شدند و به زودی سفینه‌ای ساختند و به سوی سیاره ونوس پرواز کردند.

زن‌ها باید به‌ خاطر داشته باشند که انتقاد از مردها و یا دادن توصیه‌های ناخواسته به آن‌ها، به ویژه زمانی که آن‌ها کار اشتباهی انجام داده‌اند باعث می‌شود مرد احساس‌ کند موجودی دوست‌ نداشتنی است و تحت کنترل قرار گرفته‌ است. اگر قرار باشد مرد از اشتباهاتش پند بگیرد، به پذیرش زن بیش‌تر از توصیه‌های او احتیاج دارد. وقتی مرد احساس کند که زن نمی‌خواهد او را اصلاح کند، به احتمال زیاد متقاضی توصیه و راهنمایی او می‌شود.

مریخی‌ها برای توانمندی، شایستگی، کارایی و موفقیت ارزش قائل‌اند و همیشه تلاش می‌کنند تا حقانیت خود را ثابت کنند و مهارت‌هایشان را افزایش دهند. ونوسی‌ها به عشق، ارتباط، زیبایی و رابطه بها می‌دهند و موفقیت را در مشارکت و ارتباط جست‎وجو می‌کنند و به جای احداث بزرگراه‌ها و ساختمان‌های بلند بیش‌تر ترجیح می‌دهند در هماهنگی با هم و همکاری‌های توام با مهر و عشق زندگی کنند.

یکی از دشوارترین مسائل در زندگی زناشویی نحوه برخورد با نظرات مخالف و تفاوت‌هاست. وقتی زن‌ و شوهری دچار اختلاف نظری می‌شوند بحث و گفت‌وگویشان تبدیل به جروبحث و بدون اینکه واقعا بخواهند تبدیل به دعوا می‌شود. گفتن یک ببخشید راحت‌ترین راه برای پایان دادن به جر و بحث و دعواست. اما این کلمه به ندرت بر سر زبان مرد می‌آید و زنان هم این کلمه را به منظور معذرت‌خواهی و قبول اشتباه به کار نمی‌برند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.