کتاب صوتی توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز

کتاب صوتی توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی و جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز

استعدادهای نهفته درون خود را کشف و شکوفا کنید. بهترین و آخرین پدیده ها و فنون تغییر و تحول را برای اصلاح رفتار خود به کار گیرید. با آگاهی از چارچوب های ذهنی افراد، روش برانگیختن و به حرکت واداشتن آنان را بیاموزید با ارزیابی تواناییهای خویش و انتخاب هدفهای روشن، ذهن خود را برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنید با شناخت ویژگیهای قهرمانان، چنین ویژگیهایی را در خود بپرورانید.

برای بیش از 30 سال، عشق آنتونی رابینز کمک به مردم برای پیشرفت و ارتقای سطح زندگی در زمینه های مهم: تجارت آن ها، امور مالی شخصی، روابط صمیمانه، شغل و سلامتی بوده است – مهم نیست که اکنون چگونه موفق هستند.

با مطالعه و تفکر در  کتاب صوتی توان بی پایان شما قادر خواهید بود استعدادهای نهفته درون خود را کشف و شکوفا کنید. بهترین و آخرین پدیده‌ها و فنون تغییر و تحول را برای اصلاح رفتار خود به کار گیرید. باآگاهی ازچارچوب‌های ذهنی افراد، روش برانگیختن و به حرکت واداشتن آنان را بیاموزید. با ارزیابی توانایی‌های خویش و انتخاب هدف‌های روشن، ذهن خود را برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنید و باشناخت ویژگی‌های قهرمانان، چنین ویژگی‌هایی را در خود بپرورانید.

کتاب صوتی توان بی پایان اثر آنتونی رابینز

چگونه بعضی از افراد در زندگی و روابط خود با دیگران موفق هستند و بعضی دیگر این توانایی را ندارند؟ چگونه بعضی از افراد با انسان های دیگر به راحتی می توانند ارتباط برقرار کنند و روی آن ها تاثیر بگذارند و با داشتن این توانایی در کار و زندگی خود موفق شوند ، ولی عده زیادی از مردم در برقراری ارتباط با دیگران ضعیف تر عمل می کنند؟


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی تربیت و بازسازی کودکان

 توان ذهن و NLP

الگوها و فرمول های کتاب توان بی پایان می تواند به انسان ها کمک کند ، تا گذشته تلخ خود را به صورتی ببینند که انگار گذشته آن ها نیست . آن ها می توانند تجربیات گذشته خود را به گونه ای دیگر زندگی کنند ، به گونه ای شادتر ، آن طور که دلخواه آنهاست . با به کار بردن ان.ال.پی در زندگی می توان انسانی آزاد بود ، انسانی که ذهن خود را خودش برنامه ریزی می کند، نه دیگران و تجربیات گذشته آنها.

آنتونی رابینز می‌خواهد چند اصل را در زمینه علم تغییر انسان با شما در میان گذارد و بر این باور است که این اصول زندگی شما را دگرگون خواهد کرد.برای هرکسی احتمالا پیش آمده است که در نخستین برخورد با کسی، تصور کرده که او را می‌شناسد و در نتیجه نوعی محبت و صمیمیت نسبت به او احساس کرده است. این کتاب چگونگی ایجاد ارادی چنین احساسی را به هنگام نخستین برخورد با دیگران می‌آموزد و روش برانگیختن و به تحرک واداشتن دیگران را با دقتی حیرت‌انگیز نشان می‌دهد.

درباره نویسنده کتاب توان بی پایان

آنتونی رابینز مدیر ومؤسس انستیتو بین‌المللی رابینز است که به تحقیق درباره افزایش تواناییهای فکری و جسمی انسان، تربیت ونگهداری کودک و تندخوانی می‌پردازد او خود با استفاده از فن‌«ان،ال،پی» در 29 سالگی، یک شبه ره صد ساله را پیمود و بسیار مشهور شد.از سال 1984 ، بازرگانان، ورزشکاران، و اقشار گوناگون مردم در سراسر دنیا به وسیله نوار، سمینار و مصاحبه مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی از روش نیرومند و تحسین برانگیر رابینز استفاده کرده‌اند و به موفقیت‌هایی دست یافته‌اند.این کتاب تاکنون به 12 زبان ترجمه شده و از کتابهایی بوده که موج جدیدی را در علم روان‌شناسی دنیا ایجاد کرده است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.