کارگاه آموزش کامل روش های پاکسازی چاکرا

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
90 مگابایت
دسته بندی
200,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه آموزش کامل روش های پاکسازی چاکرا به صورت کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مباحث جذب و انرژی درمانی قرار دهیم.

کارگاه آموزش کامل روش های پاکسازی چاکرا به صورت کاربردی

در کارگاه آموزش کامل روش های پاکسازی چاکرا به صورت کاربردی شما با اصول و روش های پاکسازی چاکرا آشنا شده و همچنین اصول آرامسازی و مراقبه را خواهید آموخت.

چاکرا چیست؟

چاکرا به باور آیین هندو به مراکز انرژی در بدن انسان گفته می‌شود. چاکرا یا شاکرا در وجود هر موجود زنده‌ای قرار دارد حتی گیاهان. این چاکراها منابع انرژیها به عبارتی شریان‌های حیات می‌باشند.

واژه‌شناسی

چاکرا واژه‌ای سانسکریت به معنای دروازه است.

چاکراهای اصلی

۷چاکراهای اصلی در بدن وجود دارند و هر چاکرا ارگانهایی را کنترل می‌کنندو طبعاً مسئول شکل‌گیری اخلاق و رفتارهای ما و همچنین مقاومتهای ما در برابر بیماریها یا موارد اخلاقی یا ضعف ما در قبایل سایر بیماریها و سایر خصوصیات اخلاقی می‌باشد. چاکرای اول درست مانند نیروگاهی است که انرژی حیاتی را برای سایر چاکراها تأمین می‌کند و انرژی در بدن به ۲صورت انرژی فیزیکی و اخلاقی می‌باشد که انرژی در چاکرای چهارم می‌تواند به یکدیگر تبدیل شوند. بجز چاکرای اول که فقط یک بادکش انرژی آنهم بسوی پایین و چاکرای هفتم که آنهم نیز فقط یک بادکش انرژی بسوی بالا دارد سایر چاکراها دارای دو بادکش می‌باشند که یکی در جلو و دیگری در عقب قرار دارد.

جهت حرکت هر چاکرا بصورت یک در میان ساعتگرد و پادساعتگرد است که همین حرکت کلی و ثابت هر چاکرا در زن و مرد نیز بصورت طبیعی خلاف حرکت در جنس مخالف است.

تمام هستی یعنی تمام رنگها (حس بینایی). اصوات (حس شنوایی). خوردنی ها (حس چشایی). بوها (حس بویایی). اجسام (حس لامسه). مطالب (قدرت فکر و منطق) می‌توانند چاکراهای ما را پر یا تخلیه کنند.

چاکراها ۴حالت اصلی دارند:۱-چرخش طبیعی ۲-چرخش با کم‌کاری ۳-چرخش با پرکاری ۴-چرخش با هرج و مرج

چاکراهای فرعی

قطر چاکراهای فرعی یک تا دو اینچ است و چاکراهای بسیار کوچک، بخش‌های کم‌اهمیت تر کالبد جسمانی را کنترل کرده و به آن‌ها انرژی می‌دهند. چاکراها در داخل کالبد فیزیکی نفوذ می‌کنند و در ورای آن نیز امتداد می‌یابند. چاکراها از دو طریق غده درون‌ریز و سیستم عصبی بر جسم اثر متقابل دارند.

وظایف چاکرا

  1. جذب، گوارش و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.
  2. کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و رفتارهای اخلاقی مرتبط با اعضای بدن را برعهده دارند. غده درون‌ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. با کنترل و دستکاری چاکراهای اصلی می‌توان غده درون‌ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.
  3. بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال‌سازی چاکراهای خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص شود. برای مثال چاکراهای فرعی موجود در کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن‌ترین چاکراها هستند. با فعال کردن چاکراهایی که در مرکز کف دستها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد و در افرادی که این استعداد بصورت ذاتی نهاده شده امکان درمانگری را بوجود می‌آورد و در سایر افراد به شرط داشتن حداقل‌های استاندارد ظرفیت در چاکراها با تمرین امکان کسب وجود دارد.

فعال‌سازی چاکرا

تمرینات و تکنیک‌هایی که می‌توانند این مراکز را فعال سازند متعدد و ویژه هستند و نیاز به کسب مهارت طی چند ماه تا چندین سال است. توانایی و قدرت‌های حاصل از فعال شدن انرژی چاکراها، کرامت یا سیدهی نامیده می‌شود و به معنای قدرت‌های روحی است.

هدف اصلی از درک کردن و کار با چاکراها پدید آوردن وحدت و یکپارچگی درون شماست. دانستن اینکه‌ با پاکسازی چاکرا ها می توانید کمک بیکرانی در به دست آوردن شناخت از خود داشته باشید. این امر می تواند شما را در رها شدن نیروی ذاتی تان یاری کند، و شما را توانا سازد تا در زندگی ای سرشار از فراوانی و شادی به سر برید.

نخستین مفهوم اصلی برای درک موضوع، یکی از بنیان های فیزیک کوانتومی است شما از انرژی ساخته شده اید و به وسیله ی انرژی زنده می مانید. شما در پوست خود محصور نمی شوید، بدن شما دستگاهی همواره در حال دگرگونی است که از انرژی پیرامون تان تأثیر می‌گیرد و روی آن تأثیر می گذارد. هر چه انرژی درونی شما که ناشی از چاکراهاست مثبت تر باشد، شما انرژی مثبت بیشتری به کائنات ارسال می کنید و به همین شکل هم انرژی های بیشتری از کائنات دریافت می کنید (قانون کارما)؛ در نتیجه تغییرات مثبت شگفت آوری در زندگی تجربه می کنید. این موضوع می تواند به شما در رسیدن به خواسته و اهداف تان به وسیله قانون جذب کائنات یاری برساند. پس مثبت اندیشی درونی با چاکراها هم در ارتباط است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.