کارگاه آموزش کاهش وزن با قانون جذب

کارگاه آموزش کاهش وزن با قانون جذب
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
500 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان آموزش روش های کاهش وزن با قانون جذب و رسیدن به تناسب اندام را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه و سمینارهای آموزشی قرار دهیم.

آموزش روش های کاهش وزن با قانون جذب و رسیدن به تناسب اندام

در پکیج آموزش روش های کاهش وزن با قانون جذب و رسیدن به تناسب اندام با اصول کامل رسیدن به وزن دلخواه آشنا شده و خواهید توانست تا به اندام مناسب برسید.

لاغری و کاهش وزن با قانون جذب یکی از شگفت انگیز‌ترین و ساده‌ترین روش های لاغری است. این روش به نوعی غیر قابل باور است اما وقتی که آنرا انجام دهید و فلسفه آنرا بدانید، به شکلی شگفت انگیز به معجزه قانون جذب در لاغری پی خواهید برد. اگرچه قانون جذب می‌تواند برای سایر زمینه‌ها مثل موفقیت یا ارتباطات استفاده شود.

برای تکمیل مرحله سوم، در ابتدا باید کاهش وزن و لاغری با قانون جذب را در قلبتان احساس کنید. لازم است تا علاوه بر سنجش همه جوانب این راه ، به طور کامل آنرا در ذهن خود حس کنید. گویی که به این موفقیت دست یافته اید. نکته قابل توجه در این موضوع آن است که باید در تمام ساعات زندگی خود این کار را انجام دهید. سپس در عمل نیز از روش های لاغری بدون عوارض استفاده کنید تا نتایج کار را ببینید. تمرینات قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا تمریناتی ساده، فوق العاده و موثر را جذب کنید و به تناسب اندام برسید.

شاید عبارت قانون جذب برای شما ناشناخته باشد. درواقع این قانون بیان می‌کند: هر چیزی مثل خود را جذب می‌کند یا مانند، مانند را جذب خود می‌کند. این قانون به ظاهر ساده می‌تواند زندگی ما را در تمام زمینه‌ها تغییر دهد و سبب موفقیت همه جانبه‌مان شود.در قانون جذب اگر شما عمیقا چیزی را بخواهید و به اصطلاح تمام فکر و ذکر شما شود، به آن خواهید رسید. درواقع با استفاده از قانون جذب، خود را مثل آن چیزی که خواستارید می‌کنید تا شما را جذب کند.

گام اول: تفکر خود را تغییر دهید

اگر می‌خواهید به لاغری با قانون جذب برسید، باید تفکر خود را عوض کنید. به جای تمرکز روی چاقی خود، روی لاغری و حال بعد از لاغری تمرکز کنید.درواقع همیشه روی نتایج خوب تمرکز کنید و از فکر کردن به مشکلات حال دست بردارید ؛ چرا که شما می‌توانید به سادگی این مشکلات را حل کرده و به موفقیت برسید. قانون جذب ارتباط تنگاتنگی با ذهن و تفکرات شما دارد. بنابراین سعی کنید همیشه نیمه پر لیوان را ببینید.

اگر به لاغری و تناسب اندام و مزایایی که بعد از لاغری سراغ شما می‌آیند فکر کنید ، نه تنها اولین قدم این پروسه را طی کرده‌اید، بلکه حدود نیمی از راه را نیز با موفقیت پیموده‌اید.بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید آن است که به طور کامل و همه جانبه، حال بعد از لاغری خودتان را ارزیابی کنید؛ البته توجه کنید که نکات مثبت در این مرحله مقصودتان باشد و منفی‌ها را نبینید!

گام دوم: خود را ارزیابی کنید

پس از انجام مرحله اول و یادداشت نکات مثبت لاغری با قانون جذب ، لازم است تا ارزیابی خود را کامل کنید. یعنی نکات منفی راه را نیز بسنجید. البته مقصودتان از سنجش نکات منفی بعد از لاغری تنها پیش‌بینی فراز و نشیب‌های راه باشد؛ بنابراین ارزیابی احوال منفی بعد از لاغری تنها باید برای اطلاع از پستی و بلندی‌های راه باشد و نباید شما را از ادامه راه دلسرد کند.

برای این مرحله همانطور که گفته شد به طور همه جانبه و کامل باید نکات منفی که بعد از لاغری با قانون جذب دامن گیرتان می‌شود را سنجش و ارزیابی کنید. برای مثال اگر ممکن است بعد از اتمام مسیر دچار افسردگی یا اضطراب شوید، لازم است تا این نکات را بررسی کنید. همچنین لازم است تا این نکات منفی را با مواردی که در مرحله یک ارزیابی کرده‌اید، مقایسه کنید تا ارزش ادامه راه به طور کامل دستتان بیاید.

گام سوم: هرگز تلاش را فراموش نکنید

صرفا با تکیه بر ارزیابی مسیر و بررسی نکات مثبت و منفی نمی‌توانید به لاغری و تناسب اندام برسید. چاشنی اصلی موفقیت در هر کاری تلاش همه جانبه برای رسیدن به آن است. منظور ما از تلاش همه جانبه این است که علاوه بر اینکه به طور فیزیکی برای لاغری تلاش می‌کنید، باید تمام فکر و ذکرتان در جهت مثبت به سمت لاغری با قانون جذب باشد.

گام چهارم: باورهای غلط را حذف کنید

شاید مهمترین عاملی که باعث شکست قانون جذب می‌شود، باورهای غلط ماست.در لاغری با قانون جذب این باورهای غلط ما هستند که باعث عدم موفقیت و شکست‌مان خواهند شد. اگر باورهای غلط و همیشگی خود را داشته باشید، لاغری با قانون جذب برایتان سخت‌تر و سخت‌تر خواهد شد و از ادامه راه باز خواهید ماند.

در تکمیل توضیحات بالا لازم است تا ابتدا باورهای غلط خود را شناسایی کرده و سپس در جهت فراموش کردن آنها گام بردارید. برای شناسایی هرچه بهتر این باورها می‌توانید تفکرات خود را در طول روز زیر نظر بگیرید و هرگونه باور غلطی که در زمینه لاغری با قانون جذب به ذهنتان رسید را یادداشت کنید. در زیر نمونه‌ای از باورهای غلط لاغری در بین افراد آورده شده است:

  • چاقی در خاندان ما ارثی است و من نمی‌توانم لاغر شوم!
  • سرنوشت من چاق بودن است و تقدیر را نمی‌توان عوض کرد!
  • قانون جذب ناکارآمد است و سبب لاغری نمی‌شود!
  • کاهش وزن خیلی سخت و پیچیده است و نیاز به انجام کارهای دشوار دارد!

گام پنجم: حفظ لاغری

احتمالا بعد از انجام چهار مرحله بالا به حقیقت لاغری با قانون جذب رسیده اید. در آخرین مرحله لازم است تا پایداری وزن ایده‌آل خود را حفظ کنید و نگذارید تلاش‌هایتان هدر شوند. برای اینکه وزن ایده‌آل شما پایدار بماند کافی است تا همان تفکر مثبت خود را نگه داشته و تلاش‌های خود برای لاغر ماندن را ادامه دهید. چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ ذهنی باید به دنبال نگه داشتن وزن ایده آل خود باشید و نگذارید دوباره به وزن اولیه خود بازگردید!

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.