پکیج آموزش پاکسازی صورت

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
2.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

پاکسازی صورت نقش مهمی در زیبایی پوست دارد و موجب می‌شود تمامی آلودگی‌هایی که بر روی پوست ما جمع شده است به صورت کامل از بین برود. شایان ذکر است که در دنیای امروزه به دلیل وجود آلودگی‌های زیادی که وجود دارد باید از پوست خود به خوبی مراقبت کنیم.

زیرا پوست انسان به خاطر تعریقی که انجام می‌دهد به صورت روزانه در معرض مقدار زیادی آلودگی قرار دارد و اگر این روند ادامه پیدا کند موجب می‌شود تا پوست ما خیلی زودتر دچار پیری شود. از این رو روش پاکسازی صورت یکی از بهترین روش‌ها و در عین حال پرکاربرد است که باعث می‌شود تا تمامی آلودگی‌های پوستی ما از بین برود.

لازم به ذکر است که زیبایی پوست صورت بسیار حائز اهمیت است و همواره باید از پوست صورت خود در مقابل هر نوع آلودگی مراقبت نماییم. زیرا تمامی آلودگی‌های موجود به شدت به پوست ما آسیب وارد می‌کند و موجب می‌شود تا طراوت و شادابی پوست ما از بین برود.

به دلیل اهمیتی که موضوع زیبایی و نگهداری پوست صورت دارد در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش پاکسازی صورت را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به مسأله زیبایی و سلامتی قرار دهیم.

آموزش پاکسازی صورت

در قسمت بالا اشاره کردیم که نگهداری از پوست بسیار لازم و ضروری است و ما باید این کار را به خوبی انجام دهیم. چرا که موضوع زیبایی بسیار مهم بوده و به همین خاطر باید روش‌های مختلف نگهداری از پوست صورت را به خوبی یاد بگیریم.

آموزش قدم به قدم پاکسازی پوست صورت

با توجه به رشدی که در فناوری های موجود ایجاد شده است، ما هر روزه شاهد تکنولوژی های جدیدی هستیم که در زمینه زیبایی نقش مهمی را ایفا می کنند. از این رو ما تصمیم داریم تا یکی از کاربردی ترین پکیج های آموزش زیبایی و نگهداری از پوست با عنوان دوره جامع آموزش پاکسازی صورت را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به زیبایی و سلامتی قرار دهیم.

پاکسازی صورت چیست؟

در‌واقع پاکسازی پوست یکی از روش‌های مراقبتی پوست است که موجب می‌شود تا تمامی سلول‌های مرده، چربی ها، آلودگی‌ها و مواد اضافی بر روی پوست پاکسازی شده و به آب رسانی، تغذیه و خونرسانی کمک شایانی می کند. پیشنهاد می شود تا به پکیج آموزش کراتین مو مراجعه نمایید.

چرا باید پاکسازی صورت انجام دهیم؟

به دلیل فعالیت‌های مختلفی که انجام می‌دهیم به صورت روزانه پوست ما به‌خصوص پوست صورت ما در معرض انواع و اقسام آلودگی‌های مختلف قرار دارد. به طور کلی تمام آلودگی‌ها و چربی های موجود به مرور زمان منافذ موجود بر روی پوست را می‌بندد و در نهایت ما شاهد جوش و آکنه بر روی پوست هستیم. این آلودگی‌ها با‌گذشت زمان موجب کاهش درخشندگی پوست می‌شوند و زمانی که به صورت خود نگاه می‌کنید احساس می‌کنید که پوست تان دچار پیری شده است.

مزایای پاکسازی صورت

هنگامی که از روش مراقبتی پاکسازی صورت استفاده می‌کنیم شاهد فواید بسیار بی‌نظیری هستیم که در ادامه آن‌ها را خدمت شما معرفی می‌کنیم.

 • پاکسازی منظم موجب افزایش درخشندگی و سلامت پوست می شود.
 • پاکسازی صورت باعث می‌شود تا پوست ما جوان به نظر برسد.
 • روش مراقبتی پاکسازی صورت باعث حفظ اندازه مناسب منافذ پوست می شود.
 • این روش به آبرسانی پوست کمک می‌کند و مانع تولید چربی های اضافی می شود.

برداشت سلول‌های مرده

بر روی پوست بدن انسان سلول‌هایی در سطحی‌ترین بخش پوست قرار دارد. به این پخش از پوست لایه‌های شاخی پوست گفته می شود. در‌واقع این ناحیه وظیفه دارد تا از پوست ما در مقابل ویروس ها و عوامل بیماری زا محافظت کند. از این رو بدن انسان به صورت خودکار هر ماه یک بار تمام سلول‌های سطحی را حذف و سلول‌های جدیدی را جایگزین می کند.

اگر این سلول‌ها بر روی پوست باقی بمانند بعد از مدتی موجب می‌شوند تا درخشندگی پوست به شدت کاهش یابد. اما اگر ما از روش پاکسازی صورت به صورت مرتب استفاده کنیم می‌توانیم مانع بروز چنین شرایطی برای پوست صورت خود شویم.

آلودگی‌ها و چربی ها

به طور طبیعی بر روی پوست تمامی انسان‌ها چربی وجود دارد که باعث می‌شود تا رطوبت پوست حفظ شود. در این میان برخی از افراد وجود دارند که پوست صورت آن‌ها بسیار چرب است و این چربی بیش از حد باعث می‌شود بر روی پوست تجمع پیدا کنند و در نتیجه منافذ پوست بسته می‌شود.

اگر منافذ روی پوست بسته شوند ما شاهد ایجاد جوش و آکنه هستیم. شایان ذکر است که هنگام فعالیت بدن شروع به عرق کردن می‌کند و این فرایند باعث می‌شود تا منافذ پوستی باز شود و در نتیجه راهی برای ورود به آلودگی به منافذ پوست ایجاد می‌شود.

روش‌های مختلف پاکسازی صورت

به طور کلی برای پاکسازی صورت دو روش خانگی و کلینیکی وجود دارد. هر یک از این روش‌ها دارای مزایایی است که در ادامه شما را با آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

روش‌های خانگی پاکسازی پوست

یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای پاکسازی صورت استفاده از روش‌های خانگی است. این روش موجب افزایش خونرسانی، کلاژن سازی، یکسان سازی و تولید سلول‌های جدید پوستی می‌شود. اما باید اشاره شود که روش پاکسازی صورت به صورت خانگی نمی‌تواند به صورت عمیق عملیات پاکسازی پوست را انجام دهد و اگر به خوبی این کار انجام نشود می‌تواند به پوست آسیب هایی وارد شود.

پاکسازی پوست با صابون پاک کننده : افرادی که دارای پوست خشک هستند می‌توانند به صورت روزانه صورتشان را با صابون های مخصوص پوست های خشک دو الی سه بار شستشو دهند. همچنین پیشنهاد می شود به دوره جامع آموزش زالو درمانی مراجعه کنید.

استفاده از بخور : پاکسازی پوست به کمک بخور یکی دیگر از روش‌های پاکسازی صورت است که باعث می‌شود تا سطح پوست شما شادابی و طراوت خاصی داشته باشد.

ماسک‌های صورت :‌ برای آبرسانی و تغذیه پوست و جلوگیری از پیری زود هنگام پوست می‌توانیم از ماسک‌های صورت استفاده کنیم.

برداشت سلول‌های مرده : به این روش اگزوفولیشن نیز گفته می‌شود که لایه برداری با استفاده از اسکراب ها می‌تواند باعث از بین رفتن سلول‌های مرده از روی سطح پوست شود.

فیلم آموزش پاکسازی صورت و روش های نگهداری و مراقبت از پوست

پاکسازی صورت به روش کلینیکی

یکی دیگر از روش‌هایی که به کمک آن‌ می‌توانیم پوست صورت مان را پاکسازی کنیم مراجعه به کلینیک های زیبایی است که این کار توسط متخصص پوست انجام می شود. لازم به ذکر است که روش کلینیکی بسیار مؤثر و کاربردی‌تر است و می‌توانید خیلی سریع شاهد تغییر در پوست صورتتان باشید. همچنین لازم است اشاره شود که این روش دارای مزیت‌های زیر است.

 • پاکسازی متناسب با هر نوع پوست
 • پاکسازی مناسب برای تمامی سنین
 • اثربخشی بیشتر نسب به روش خانگی
 • کاهش چشمگیر چین و چروک های صورت

روش انجام پاکسازی کلینیکی

برای این کار باید به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه نمایید تا فرد متخصص این کار را برای شما انجام دهد. به طور کلی این روش به صورت زیر انجام می شود.

در ابتدا سطح پوست توسط پاک کننده های حرفه‌ای تمیز می‌کنند و بعد از آن سلول‌های مرده پوست برداشته شده و تمامی جوش های سر سیاه تخلیه می شود. بعد از این کار پوست صورت ماساژ داده می‌شود و خون رسانی به سطح پوست انجام می‌گردد و سپس از کرم‌های آبرسانی و مراقبتی پوست استفاده می شود.

همانطور که گفته شد نگهداری از پوست و مراقبت از آن امری ضروری و حیاتی است و باید توجه خاصی به آن داشته باشیم. چرا که پوست صورت در زیبایی افراد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. با توجه به مواردی که گفته شد اگر شما علاقه دارید تا به صورت کامل مهارت پاکسازی صورت را یاد بگیرید و بدانید که چگونه از پوست خود نگهداری کنید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش پاکسازی صورت را دریافت کنید تا با مشاهده آن هم روش‌های مراقبت از پوست را به صورت کاملاً تخصصی یاد بگیرید و هم پاکسازی صورت را قدم به قدم فرا بگیرید.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.