پکیج آموزش قدرت کلام به صورت کامل

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

قدرت کلام و نفوذ در مخاطب یکی از مهارت هایی است که به ما کمک می‌کند تا بتوانیم در هر موقعیتی قادر باشیم تا با هر فردی مذاکره کنیم. در‌واقع نفوذ کلام برای هر فردی نیاز است و باعث می‌شود تا در رابطه و سایر موقعیت هایی که برایش ایجاد می‌شود بهترین روش را اتخاذ کند. به یاد داشته باشید که اگر شما می‌خواهید مخاطب خودتان را تحت تأثیر قرار دهید لازم است تا مهارت قدرت کلام را به خوبی یاد بگیرید.

ما در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از کاربردی ترین پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش قدرت کلام در مخاطب را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری فن بیان و زبان بدن قرار دهیم تا بتوانید با هر فردی بهترین رابطه را داشته باشید و اگر وارد یک رابطه عاطفی و احساسی می‌شوید بتوانید فرد مورد علاقه تان را جذب خودتان کنید.

آموزش قدرت کلام

همانطور که اشاره کردیم مهارت های ارتباطی برای هر فردی لازم و ضروری است که اگر بخواهیم مخاطب خودمان را تحت تأثیر قرار دهیم باید فن بیان و زبان بدن را به خوبی بدانیم. همواره به این نکته توجه داشته باشید که فن بیان مبحثی عملی است که نیاز است تا شما تمامی تمرینات لازم برای یادگیری آن را به خوبی انجام دهید. هنگامی که شما قصد دارید تا مهارت قدرت کلام و نفوذ در مخاطب را یاد بگیرید نیاز دارید تا صفر تا ۱۰۰ فن بیان را یاد بگیرید.

آموزش قدم به قدم قدرت کلام و صدا سازی

شایان ذکر است که موضوع کار کردن بر روی صدا نیز در این بخش قرار دارد و در این پکیج آموزشی نیز علاوه بر قدرت کلام به شما یاد می‌دهیم تا بتوانید بهترین صدا را داشته باشید. در این کنار این موارد شما فن بیان و زبان بدن را هم فرا می‌گیرید و در آخر به قدرت کلام دست پیدا می کنید. این دوره آموزشی به زبان فارسی تدریس شده است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید با صدای خود و فن بیانی که دارید در هر موقعیتی بهترین رابطه را با مخاطب ایجاد نمایید.

فن بیان

گاهی اوقات ممکن است افراد بر این باور باشند که صحبت کردن کار بسیار ساده‌ای است. با اینکه در کل این صحبت درست است اما باید بدانیم که قدرت کلام در ساده صحبت کردن یا پیچیده صحبت کردن نیست. بلکه ما باید یک سری مهارت ها و اصول اصلی برای این کار را در خودمان پرورش دهیم. به عنوان مثال هنگامی که با کارفرما یا رئیس خودمان صحبت می‌کنیم و یا خودمان رئیس هستیم و قصد داریم تا برای کارمندان سخنرانی نماییم نیاز داریم که بر روی فن بیان خود کار کنیم.

اگر توجه داشته باشیم ما در زندگی‌مان موقعیت های فراوانی داریم که نیاز به یادگیری فن بیان دارند. به عنوان مثال اگر شما یک دانشجو هستید باید به خوبی فن بیان را یاد بگیرید تا در جلسه دفاع و یا ارائه هایی که دارید بهترین عملکرد را از خودتان نشان دهید. بنابراین باید بدانیم که فن بیان در زندگی بسیار مهم است و هر فردی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار دارد باید اصول و فنون مربوط به فن بیان را به خوبی یاد بگیرد.

شایان ذکر است که اگر شما وارد یک رابطه احساسی می‌شوید و یا قصد دارید تا فرد مورد علاقه تان را جذب خودتان نمایید باید بر روی فن بیان تان کار کنید. همواره به این نکته توجه داشته باشید که عدم توجه به فن بیان و اصول آداب معاشرت یا همان اتیکت می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

حتماً افراد زیادی را مشاهده کرده‌اید که در جلسات کاری و یا مصاحبه‌های استخدامی به دلیل نداشتن مهارت فن بیان بهترین موقعیت های کاری را از دست داده اند. این در حالی است که اگر آن‌ها فنون بیان را به خوبی یاد می‌گرفتند می توانستند بهترین موقعیت ها را در زندگی‌شان به دست بیاورند.

صدا سازی

مفهوم صدا سازی در فن بیان بسیار مهم و کاربردی است و شما هنگامی که یادگیری فن بیان را آغاز می‌کنید باید دوره صداسازی را هم بگذرانید. لازم به ذکر است که در پکیج آموزش قدرت کلام ما به شما صدا سازی را هم یاد می‌دهیم. صدا سازی بسیار مهم و کاربردی است و اگر شما می‌خواهید صدایی رسا و تأثیر گذار داشته باشید باید اصول و تکنیک های صدا سازی را به خوبی یاد بگیرید.

صدا سازی به شما یاد می‌دهد تا بتوانید با استفاده از روش‌هایی که وجود دارد بهترین صدا را برای خودتان داشته باشید. اگر دقت کنید بسیاری از افرادی که به عنوان مجری فعالیت می‌کنند صدای بسیار جذاب و گیرایی دارند که بر روی مخاطب بسیار تأثیر می‌گذارد. در‌واقع صدا سازی به شکلی بر روی صدای شما کار می‌کند که بتوانید به صدایی که مد نظرتان است دست پیدا کنید.

زبان بدن

هر رفتاری که از انسان سر می‌زند معنا و مفهوم مخصوص به خودش را دارد و ما باید به خوبی زبان بدن را یاد بگیریم. اصول و تکنیک های زبان بدن برای هر فردی لازم و ضروری است. به عنوان مثال اگر شما به دنبال کار هستید باید به خوبی زبان بدن را بدانید تا بتوانید در جلسه مصاحبه کاری به شکلی رفتار کنید که تأثیر مثبتی بر روی فرد مصاحبه کننده بگذارید.

چگونه صدای جذاب و گیرایی داشته باشیم؟

همچنین فردی که مصاحبه می‌کند نیز به خوبی زبان بدن مخاطبین را می‌شناسد و می‌داند که هر یک از رفتارهایی که از شما سر می‌زند چه معنا و مفهومی دارد. به یاد داشته باشید که زبان بدن مفهومی بسیار وسیع و گسترده است و اگر شما می‌خواهید قدرت کلام بالایی داشته باشید نیاز دارید تا اصول زبان بدن را هم یاد بگیرید. به طور کلی زبان بدن در هر موقعیتی بسیار مهم و ضروری است و باعث می‌شود تا ما بتوانیم بهترین برخورد را با مخاطبین خود داشته باشیم.

اهمیت قدرت کلام

همانطور که بیان کردیم نفوذ در مخاطب نیازمند یادگیری اصول مربوط به فن بیان، صدا سازی و زبان بدن است. بنابراین اگر شما قصد دارید تا صدای جذاب و خوبی داشته باشید لازم است تا بر روی فن بیان خودتان کار کنید. این پکیج آموزشی صفر تا ۱۰۰ اصول و تکنیک های فن بیان را به شما آموزش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صدای عالی و جذابی دست پیدا کنید و در موقعیت های مختلف بهترین رفتار را از خودتان نشان دهید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.