پکیج آموزش فال تاروت به صورت کامل

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
900 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

فال تاروت برگرفته از تصاویر مربوط به کارت های تاروت است. به این صورت که هر کارت دارای یک تصویر و یک عنوان است که هر کدام از آن‌ها بیانگر مفهوم ویژه ای می باشد. باور پیشگویی تاروت به این صورت است که کارت‌های رو شده برای شرکت کننده دیدگاهی از آینده و حتی وضعیت حال او در اختیارش قرار می دهد. در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از پرطرفدارترین پکیج های آموزشی با عنوان آموزش فال تاروت را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به فال قرار دهیم.

آموزش فال تاروت

در تمام دنیا تاروت به عنوان مجموعه‌ای مرموز و اسرارآمیز در امر طالع بینی و پیشگویی نگاه می شود. به صورتی که حتی در داخل ایران نیز فال تاروت و از آن گذشته، فال ورق، بسیار رایج است و افراد زیادی با تعابیر گوناگون از آن برای طالع بینی استفاده می کنند. پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش علوم غریبه مراجعه نمایید.

در این بخش از برنا اندیشان یکی از جامع‌ترین پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش فال تاروت را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به فالگیری قرار می‌دهیم تا بتوانید با مشاهده فیلم‌های مجموعه آموزشی به صورت کامل فال تاروت را یاد بگیرید. این بسته آموزشی به زبان فارسی تهیه شده است و به کمک آن می‌توانید  تاروت و نحوه فالگیری آن را یاد بگیرید.

آموزش قدم به قدم فال تاروت

تاروت چیست؟

تاروت مجموعه‌ای کارت های بازی است که در نیمه قرن ۱۵ میلادی در قسمت‌های مختلف اروپا مانند فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می گرفته است. از اواخر قرن ۱۸ میلادی تا به امروز پیروان آن و کاوشگران دانش‌های مخفی و رازآلود، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می کنند. پیشنهاد می شود به پکیج آموزش آسترولوژی مراجعه فرمایید.

به طور کلی کارت ها تاروت بیشتر در اروپا به منظور بازی استفاده می شود. ولی در کشورهای انگلیسی زبان و مناطقی که بازی آن انجام نمی‌شود، تاروت اصولاً جنبه فالگیری دارد. بعضی محققان سرچشمه کارت ها را از مصر باستان یا کابارا می‌دانند ولی مدرکی دال بر استفاده آن برای پیشگویی و طالع بینی قبل از قرن ۱۸ وجود ندارد و محققان استفاده از آن برای فالگیری را جنبه تفریحی می دانند.

شایان ذکر است که تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار از آس تا ۱۰ و ۴ کارت تصویر دار است تشکیل می شود. به علاوه تاروت دارای ۲۱ خال حکم متمایز و یک کارت به نام دلقک نیز می باشد. لازم است اشاره شود که بسته به نوع بازی دلقک می‌تواند نقش بالاترین حکم را داشته و یا اصلاً نقشی نداشته باشد.

نهانجویان خال های حکم و دلقک را بزرگ آرکانا و نیز باقی کارت های یاد شده را کوچک آرکانا نامیده اند. کارت های خال در‌واقع معادل کارت های درباری در پاسور است که تعداد آن ۳ تا است و شامل شاه، بی بی و سرباز می باشد.

ریشه شناسی فال تاروت

واژه انگلیسی و فرانسوی تاروت از تاروچی ایتالیایی ریشه گرفته که خودش ریشه مشخصی ندارد. بر اساس نظریه دیگری نام تاروت از رودخانه تارو که در شمال ایتالیا در نزدیکی پارما قرار دارد گرفته شده است. به نظر می‌رسد خود بازی ریشته در شمال ایتالیا، میلان یا بولونیا دارد. سایر نویسندگان باور دارند که تاروت از واژه عربی طُرُق به معنی راه‌ها آمده و بعضی آن را از تَرَکَ به معنی پشت سر گذاشتن می دانند.

دی جبلین که یک کشیش و محقق سوییسی است، اظهار داشت که تاروت از واژه‌های قبطی تار به معنای سلطنتی و رو به معنای جاده آمده است. بنابراین تاررو به معنای راه سلطنتی به سوی فرزانگی می باشد.البته مصرشناسان در ریشه شناسی زبان مصری، مدارکی برای تأیید این نظریه خود ساخته نیافته اند. از دقت در این واژه‌ها به معنای مشترکی می‌رسیم که اشاره به راه و روش دارد که نهانجویان آن را به سوی کمال و بی نهایت می‌دانند.

تاریخچه فال تاروت

کارت های بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن ۱۴ وارد اروپا شده است. این کارت ها خال هایی بسیار مشابه با ۴ خال تاروت دارند که عبارت از شمشیر، ترکه، جام و سکه هستند. خال های تاروت هنوز در ورق بازی سنتی ایتالیا، اسپانیا و پرتغال نیز وجود دارد. کارت های مصور به احتمال زیاد بین سال‌های ۱۴۱۸ تا ۱۴۲۵ به وجود آمده اند.

این دست کارت با ۱۶ کارت از تصاویر خدایان یونانی و خال هایی به شکل ۴ نوع پرنده توصیف شده که رایج نبوده است. در سال ۱۴۹۱ نقش‌های ویژه ای که نشانگر فلسفه، اجتماع، تخیل، طالع بینی و پیشگویی ، همچنین قهرمانان رومی، یونانی یا بابلی بودند، به تاروچی ایتالیا اضافه گردید. همچنین پیشنهاد می شود تا کارگاه آلفای ذهنی مراجعه نمایید.

فال تاروت و پیشگویی های اسرارآمیز

هر کارت تاروت دارای یک تصویر و یک عنوان است که هر کدام از آن‌ها دارای مفهوم خاصی می باشد. باور پیشگویی فال تاروت این است که کارت های رو شده برای فرد شرکت کننده دیدگاهی از آینده و حتی وضعیت کنونی شخص را در اختیارش قرار می دهد.

شایان ذکر است که فال تاروت به احتمال زیاد برای اولین بار به کتابی تحت عنوان الهامات فرانچسکو مارکولینی مربوط می‌شود که روش ساده را از انتخاب تصادفی کارت هایی که جدا از فال بی‌معنا بودند ارائه می‌داد. اما دست نوشته هایی از سال‌های ۱۷۳۵ و ۱۷۵ مدارکی ناقص از استفاده تاروت طبق ترتیب کارت ها برای پیشگویی هستند. همچنین در خاطرات جاکومو کازانوا در سال ۱۷۶۵ آمده که معشوقه روس او با ورق تاروت فال می گرفته است. کارت های تاروت بعدها با عرفان و جادو ترکیب شدند.

فیلم آموزش فال تاروت و پیشگویی های اسرارآمیز

البته تاروت تا قرن ۱۸ و ۱۹ مورد اقتباس نهانجویان، رمز شناسان و یا انجمن‌های سری قرار نگرفته است. این سنت هنگامی باب شد که دی جبلین مطالعات خودش را در سال ۱۷۸۱، در مورد نمادهای مذهبی و آثار آن در دنیای امروزی منتشر کرد. او در ابتدا اثبات نمود که نمادهای تاروت مارسلی بیانگر رازهایی از خدایان مصری، ایسیس و تحوت است.

از شناسایی کارت های تاروت به وسیله کتاب تحوت صریحاً به این نتیجه می‌رسیم که تا به امروز تاروت در سیر تلاش نهانجویان برای عروج و کمال وجود داشته است. همچنین در کتاب بریدا از پائولو کوئیلو آمده است که شخصیت اصلی داستان بریدا برای مراقبه و ورود به جهان روحانی از کارت های تاروت استفاده می‌کرده است.

تاروت اسرارآمیز

آتیلا، نهانجوی فرانسوی، اولین فردی بود که تاروت بازبینی شده‌ای را رواج داد که هدف آن اسرارآمیز بود. با باور اینکه کارت های تاروت از کتاب تحوت بیرون آمده اند، تاروت آتیلا دارای فضای مصر باستان است.

اگر شما علاقه دارید تا فال تاروت را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج آموزش کامل فال تاروت را دریافت نمایید تا به صورت کامل انجام فال تاروت را به کمک کارت های تاروت یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.