دانلود سمینار افسردگی دکتر مجد

دانلود سمینار افسردگی دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
36 مگابایت
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان سمینار افسردگی دکتر مجد را جهت دانلود در اختیار شما کاربران گرامی و علاقه مند به رشته روانشناسی و علوم رفتاری قرار می دهیم.

افسردگی یکی از اختلالات خلقی محسوب می شود که بسیار مهم بود و امروزه افراد بسیار درگیر این اختلال هستند.

قسمتی از حال دست خود ماست یعنی اگر حال خوبی نداشته باشیم باید ترجیحاً حال خوبی داشته باشیم.واژه ی افسردگی یک واژه ی جدیدی نیست ولی جدیداً به این واژه خیلی پرو بال داده شده است.

انسان زمانی که به دنیا می آید با دو چیز به دنیا می آید:

1.اضطراب: انسان همین که به دنیا می آید،گریه می کند و این اولین اضطرابی است که انسان با آن رو به رو می شود.ولی در مقابل ترس مربوط به یک مضوع ترسناک می شود و لی در اضطراب فرد خیال می کند که اتفاقی می افتد.

2.افسردگی: حالتی است که در مقابل فقدان کسی یا چیزی به دست می آید و یا حالتی که بدون هیچ اتفاقی در ما ایجاد می شود و این نوع افسردگی خیلی بد است چرا که در این حالت ذهن ما به هم میخورد مثلاً ممکن است فرد به یاد حوادث گذشته بیفتد و ناراحت شود.

تاریخ نشان داه انسان هرچه متمدن تر و هوشمندتر شده افسرده تر شده است.چرا که افرادی که از هوش پایینی برخوردار هستند کمتر افسرده می شوند.

و در حالت افسردگی در دل افراد دو حبه قند آب نمی شود و دو قطره اشک جاری است و هیچ دلیلی هم ندارد که بدون دلیل بودن آن جزء بیماری است ولی در شادی در دل افراد دو حبه قند آب می شود.انسان در طول روز گاهی ناراحت می شود و این حالت جزء مریضی نیست چرا که افسردگی گذرا است و یک نوع افسردگی طبیعی و نرمال است و همواره افراد در زندگی خود گاهی اوقات غمگین می شوند و جزء افسردگی به حساب نمی آید.

گاهی اوقات افراد با خواندن کتاب های روانشناسی در مورد بیماری ها به خودشان فکر می کنند در حالی که هیچ ربطی به آنها ندارد. در این سمینار، دکتر مجد در رابطه با موضوع افسردگی گفتگو می کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.