پکیج آموزش ریاضی کنکور

نوع فایل
PDF
حجم فایل
120 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

ریاضی کنکور یکی از مهم‌ترین دروسی است که دانش آموزان رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی باید به آن اهمیت دهند. در‌واقع در کنکور سراسری اگر شما بخواهید به رتبه خوبی دست پیدا کنید لازم است تا درس ریاضی را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید در کنکور تست های مربوط به این درس را به درستی بزنید.

شایان ذکر است که برای بسیاری از داوطلبان، درس ریاضی کنکور به عنوان مهره اصلی برای رقابت در رشته و دانشگاه‌های معتبر شناخته شده است. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا بهترین بسته آموزشی با عنوان پکیج جامع ریاضی کنکور را در اختیار شما افرادی قرار دهیم که قصد دارید در کنکور سراسری شرکت کنید.

پکیج کامل ریاضی کنکور

لازم به ذکر است که منابع آموزشی عالی و مناسب همواره می‌تواند به داوطلبین کنکور کمک کند که بتوانند رتبه خوبی را در کنکور به دست آورند. همواره به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان قبول شوید باید در کنکور تست های درس ریاضی را به خوبی بزنید. در این بخش از برنا اندیشان پکیج کامل ریاضی کنکور را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار دهیم تا بتوانید به کمک این بسته آموزشی بهترین رتبه را در کنکور سراسری به دست آورید.

آموزش قدم به قدم ریاضی کنکور

ریاضی کنکور

بسیاری از متقاضیان رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی در کنکور هنگام پاسخ دادن به سؤالات درس ریاضی دچار مشکل می‌شوند. زیرا لازم است تا به پیچیده‌ترین سؤالات ریاضی در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید. پیشنهاد می‌شود تا به پکیج مشاوره رشته ریاضی مراجعه فرمایید.

از این رو اگر شما در زمان مناسبی نتوانید به تست های ریاضی کنکور پاسخ دهید قطعاً نمی‌توانید به رتبه خوبی دست پیدا کنید. به همین دلیل شما به عنوان یک داوطلب کنکور سراسری باید درس ریاضی را به خوبی بشناسید و بدانید که به چه صورتی این درس را برای کنکور بخوانید.

شایان ذکر است که ریاضی کنکور در رشته‌های مختلف دارای ضریب های مختلفی است و داوطلبان با توجه به رشته ای که در آن تحصیل می‌کنند می‌توانند به شکل‌های گوناگونی به سؤالات پاسخ دهند. به عنوان مثال ضریب ریاضی کنکور برای داوطلبین رشته ریاضی بسیار بالا بوده و همچنین دانش آموزان رشته تجربی نیز اگر در این درس تست ها را به درستی پاسخ دهند می‌تواند به طور چشمگیری رتبه کنکورشان را ارتقا دهند.

البته شما باید توجه داشته باشید که ریاضی کنکور برای رشته انسانی هم مهم است و اگر داوطلبین بتوانند به تست های این درس به درستی پاسخ دهند می‌توانند رتبه خوبی را به دست آورند. زیرا در رشته انسانی بسیاری از دانش آموزان به درس ریاضی توجهی نمی‌کنند و شما از طریق همین درس می‌توانید به رتبه خوبی دست پیدا کنید.

آشنایی با درس ریاضی کنکور

همانطور که گفته شد درس ریاضی برای سه گروه انسانی، ریاضی و تجربی بسیار مهم است و تمامی دانش آموزان با این درس تخصصی دست و پنجه نرم می‌کنند. شایان ذکر است که درس ریاضی کنکور یک درس محاسباتی است و دانش آموزان باید در کمترین زمان ممکن به سؤالات آن پاسخ دهند. به عبارت دیگر اگر دانش آموزان رشته‌های تجربی و انسانی بتوانند به تست های ریاضی کنکور به درستی پاسخ دهند می‌توانند از این درس به عنوان برگ برنده خوشان در کنکور استفاده کنند.

اما باید بدانید که درس ریاضی برای دانش آموزان رشته ریاضی یکی از دروس تخصصی است و داوطلبین باید تسلط بالایی در این درس داشته باشند. یعنی اگر شما در رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستید و می‌خواهید در دانشگاه و رشته خوبی قبول شوید باید به خوبی این درس را برای کنکور بخوانید و خودتان را برای تست های آن آماده کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود تا به پکیج کامل بانک تست شیمی|ریاضی|فیزیک و زیست مراجعه فرمایید.

ریاضی کنکور برای رشته تجربی

دانش آموزان رشته تجربی در کنکور ۴۷ دقیقه زمان دارند تا به ۳۰ سؤال ریاضی پاسخ دهند. سازمان سنجش در خصوص ضریب درس ریاضی برای رشته تجربی اعلام نموده است که ضریب آن حدود ۷ است. از این رو داوطلبین باید به اهمیت بالای این درس پی ببرند.

همچنین شایان ذکر است که داوطلبین باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که علاوه بر نمره ای که در کنکور به دست می‌آورند میانگین نمره ریاضی آن‌ها نیز بر اساس سوابق تحصیلی شان نیز اعمال می‌شود.

ریاضی کنکور برای رشته ریاضی

داوطلبین رشته ریاضی ۸۰ دقیقه فرصت دارند تا به ۵۰ سؤال درس ریاضی پاسخ دهند. توجه داشته باشید که ضریب درس ریاضی برای دانش آموزان رشته ریاضی ۱۲ است. به همین دلیل تمامی داوطلبین رشته ریاضی زمان زیادی را برای ریاضی کنکور می‌گذارند تا بتوانند به تست های آن در کنکور به درستی پاسخ دهند.

اگر یک دانش آموز رشته ریاضی بخواهد در یکی از رشته‌های فنی مهندسی درس بخواند لازم است تا رتبه خوبی را در درس ریاضی به دست آورد. پس متوجه شدید که درس ریاضی برای داوطلبین رشته ریاضی بسیار مهم است.

ریاضی کنکور برای رشته انسانی

در کنکور رشته علوم انسانی نیز ۲۰ سؤال ریاضی طرح می‌شود و ۲۵ دقیقه زمان دارید تا به آن‌ها پاسخ دهید. لازم به ذکر است که برای داوطلبین رشته انسان در ابتدا درس ادبیات تخصصی و سپس درس ریاضی بسیار مهم و با‌ارزش است و می‌تواند به رتبه دانش آموزان کمک کند.

ریاضی کنکور برای رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

در خصوص ضریب ریاضی کنکور در رشته انسانی نیز باید بدانید که این درس دارای ضریب ۶ است و متقاضیان باید به تسلط بالایی در این درس برسند. زیرا همانطور که گفته شد درس ریاضی برای دانش آموزان رشته انسانی و تجربی یک برگ برنده است و می‌تواند رتبه شما را بسیار عالی جابجا کند.

اهمیت فصل بندی ریاضی کنکور

هر دانش آموزی که قصد دارد در کنکور شرکت کند باید بداند که بودجه بندی هر درس به چه صورت است و از چه فصل هایی بیشترین سؤالات طرح می‌شود. زیرا این کار به شما کمک می‌کند که بتوانید به نتیجه بهتری در کنکور دست پیدا کنید.

به عنوان مثال برای داوطلبین رشته تجربی مباحث مثلثات، هندسه تحلیلی و جبر، حد و پیوستگی، مشتق، آمار و احتمال، معادله ها و نامعادله ها بسیار مهم و دارای تست های زیادی است. همچنین در رشته تجربی نیز مباحث مثلثات، آشنایی با نظریه اعداد، حد و پیوستگی، ماتریس، ترکیبیات (شمارش)، مشتق و کاربرد مشتق از اهمیت بالایی برخوردار هستند. داوطلبین رشته انسانی نیز باید بدانند که مباحث تابع، آمار و احتمال، عبارت های جبری، الگوهای غیرخطی (دنباله هندسی)، کار با داده های آماری (معیارهای پراکندگی) در ریاضی کنکور دارای اهمیت بالایی هستند.

اگر شما قصد دارید که در کنکور شرکت نمایید و به رتبه خوبی نیز دست پیدا کنید باید درس ریاضی را به خوبی مطالعه فرمایید. از این رو شما می‌توانید از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش ریاضی کنکور را دریافت نمایید تا به صورت کامل صفر تا ۱۰۰ این درس را فرا بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.