دانلود سمینار روان شناسی چهره دکتر مجد

دانلود سمینار روان شناسی چهره دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
21 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
5 شهریور 1397
15,000 تومان
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 2 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان دانلود سمینار روان شناسی چهره دکتر مجد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود سمینار روان شناسی چهره دکتر مجد

روان شناسی چهره را دکتر مجد در قالب یک سمینار در اختیار شما عزیزان قرار داده است، شما می توانید آن را از وب سایت برنا اندیشان دانلود نمایید.

چهره شناسی به این معنی است که خصوصیات فرد را در رفتارش بررسی کنیم در رفتار اجتماعی ما ظاهر ما خیلی نقش مهمی دارد.به عنوان مثال فردی که شغلش مشاوره است مشاهده کند که داماد با پیژامه به جلسه آمده است که این امکان ندارد.باید دانست که تاثیر اولیه ی ما همواره تاثیر بسزایی بر طرف مقابل ما دارد.مثلاً فردی که برای اولین بار به استخدام می رود هر رفتاری که از خود نشان دهد در ادامه ی کار او نیز اثر گذار است.

وقتی بچه ای به دنیا می آید ملاقات با بچه نیز مهم است و باید به آن توجه شود یعنی مادر نباید با آرایش بچه ی خود را بغل کند چون مواد آرایشی برای بچه مضر است باید مادر تمیز باشد و همیشه لبخند بزند چرا که بچه چهره ی اول را ضبط می کند و باید در ملاقات اول بین بچه و مادر فقط مادر و بچه باشند یعنی حتی پدر نیز نباشد و باید والدین را نیز فرستاد که بروند تا مادر و بچه تنها باشند.


پیشنهاد ویژه:کارگاه آموزش ارتباط با رده های مختلف سنی

حال وقتی در ملاقات اول مادر به بچه ی خود شیر داد، پدر می تواند وارد شود و فقط بچه ی خود را نگاه کند نه اینکه او را ببوسد یا نوازشش کند.چرا که این مسئله در مرگ و میز نوزادان اثر گذار است چون دست مالی کردن کودک موجب آلوده شدن می شود.مادر باید در ملاقات اول خود با بچه ی خودش ریلکس باشد چون بچه حالات مادر را تشخیص می دهد و رابطه ی اولیه را خراب می کند.

حتی بعد ها نیز باید مادر و کودک تنها باشد نه اینکه اقوام در محل بیمارستان محیط را شلوغ کنند چون اصلاً خوب نیست.در بسیاری از کشور ها اقوام با لباس استریل از پشت شیشه بچه را می بینند و تبریک می گویند و می روند در حالی که در ایران اقوام با سماور و قالی و هندوانه به ملاقات مادر می آیند. و گاهی این صحنه تا چند روز ادامه دارد. دکتر مجد در این سمینار درباره روان شناسی چهره به صورت کامل صحبت می کنند.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.