پکیج آموزش آسترولوژی به صورت کاربردی

نوع فایل
PDF - Mp3
حجم فایل
900 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

آسترولوژی که با نام های ستاره بینی و اخترگویی نیز شناخته می شود، بررسی تاثیر اجرام آسمانی مانند خورشید، ماه، عطارد، زهره، زحل، مشتری، مریخ و ثوابت گاه عقدتین بر جهان است که تعیین کننده حرکات ۴ عنصر عالم می باشند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع ترین پکیج های پرطرفدار با عنوان پکیج آموزش آسترولوژی به صورت کاربردی را در اختیار شما علاقه مندان به ستاره بینی قرار دهیم.

پکیج آموزش آسترولوژی به صورت کاربردی

در پکیج کامل آموزش آسترولوژی یا همان اخترگویی به صورت کامل با تمام مباحث موجود در این موضوع آشنا شده و کاربرد آن را خواهید آموخت. پس اگر می خواهید تا به صورت کاربردی و عملی آسترولوژی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم تا این محصول را از وب سایت برنا اندیشان تهیه نمایید.

آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی (Astrology) علمی هست که با رصد خورشید و ماه و جایگاه آنها در درجات و نشان های زودیاک و تاثیر متقابل و تعاملات سیارات و اثر گذاری آنها بر زندگی ما از بدو تولد مورد بررسی قرار می دهد.

آموزش قدم به قدم آسترولوژی

نجوم اطلاعات خنثی از جهان هستی را در اختیار ما میگذارد و نباید به این اطلاعات به شکل منفی و مثبت نگاه کرد، هیچ چیز تصادفی نیست، آرایش و چیدمان سیارات در درجات مختلف در ۱۲ نشان زودیاک یک بینش تصویر و یک تصویر از نقشه راه و مسیر زندگی فردی است که همه جوانب را در بر می‌گیرد مثل صفات شخصیتی و پتانسیل های ما و این علم هزاران ساله نقش مسیر زندگی ما را میسازد نجوم نامیده می شود.

حرکت و چرخش تک تک سیارات بر روی زمین تاثیر گذار است نه تنها زمین بلکه روی تک تک سلول هایمان موثر هستند و این چرخه جهان هستی با مدیریت معبود عشق الهی هدایت می شود در نظر بگیر ماه با هر چرخش و هر فازش تاثیر مستقیم بر جزر و مد اقیانوس ها دارد.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش فال تاروت


حتی ۷۰ درصد از بدن انسان ها نیز از آب تشکیل شده است و ماه عنصرش آب است بنابراین بی شک به شدت بر فیزیک و جسم و روح ما تاثیر گذار است. با هر چرخش ماه در فازهای اصلیش؛ ماه نو، ماه افزایشی، نیمه اول، ماه کامل و ماه کاهشی ‌نیمه آخر ماه این چرخه حیرت انگیز و زیبای ماه به احساسات ما مستقیما تاثیر گذار است.

تمام حرکت سیارات و تعاملات و چرخه ماه و خورشید همه براساس علت و معمول است در واقع هر آنچه در آسمان اتفاق می افتد. آنچه در آسمان رخ می‌دهد توصیفی از آنچه در پایین اتفاق می افتد است.

دنیای زیبایی از انرژی ها را در پیرامون خود داریم چه روی زمین و چه در آسمان که همچون آینه اتفاقات و بالا را منعکس میکند به پایین در واقع هر چه بالا اتفاق بیافتد در پایین نیز رخ می دهد و البته که همه این انرژی ها برای بالا رفتن سطح آگاهی و هم مسیر شدن با این تعاملات و انرژی ها رسیدن به صعود است، شبیه به پرتالی که اگر در این پرتال انرژی با سیارات و انرژی تعاملات هم ارتعاش بشوی به اهدافت خواهی رسید و تجربیات بهتری رو خواهی داشت و به آن نود آگاهی و در نهایت خرد جمعی دست پیدا خواهیم کرد.

ستاره بینی دارای چند نحله است؟

در آسترولوژی ۴ نحله وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

۱. طالع بینی : در واقع طالع بینی مربوط به وضعیت سماوات از لحظه تولد فرد تا تمامی جنبه های زندگی فرد می شود.

۲. آسترولوژی عمومی : وضعیت سماوات و آسمان ها را در لحظات مهم مانند اعتدال ربیعی، خسوف و کسوف یا اقتران سیارات با رویدادهایی که بر طیف وسیعی از مردم و جوامع در کل جهان تاثیر می گذارد را بررسی می کند.

۳. آسترولوژی حکمی : این نحله به موضوع بررسی وضعیت سماوات می پردازد که در لحظه ای خاص آیا مناسب که کاری را انجام دهیم یا خیر.

آسترولوژی یا اختربینی چیست؟

۴. ستاره بینی مذاکره ای : پاسخ به سوالات خاص بر اساس وضعیت آسمان ها در لحظه پرسش مربوط به این نحله می باشد.

ستاره بین دائره البروج را به صورت ۱۲ قسمت مساوی تصور می کنند که هر بخش آن ۳۰ درجه می باشد. هر یک از برج ها سیاره ای است و هر یک از آن ها نیز به اجزا گوناگون عاشرات، غایات و مانند آن ها تقسیم شده است که هر یک از آنها نیز سیاره ای خداوند است.

درجات شرف سیاره ها در نقاط مختلف در سراسر منطقه البروج پراکنده است و متضاد آن درجات هبوط آنهاست.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل نجوم


همچنین باید اشاره شود که هر یک از برج ها با بخشی از بدن انسان، مانند حمل با سر و حوت با پا متناظر است. چهار عنصر، همتای خود را مثلثه های منطقه البروج می یابند و زوج متضادهای فیثاغورسی متعدد (نر ماده، روزانه شبانه، گرم سرد و مانند آنها) به زوجهای متوالی برج ها نسبت داده می‌شوند. سرانجام جواهر بسیار متنوع در عالم تحت القمری و صفات خصلت انسانی به نحو نسبتاً دلخواه به هر یک از برج ها مرتبط می شود.

آشنایی با طالع بینی

باید بیان شود که طالع بینی در واقع همان بررسی رابطه بین روز تولد فرد و ویژگی های شخصیتی او از طریق ارتباط دادن با اجرام آسمانی. برخی از افراد طالع بینی را به عنوان شبه علم در نظر می گیرند. در طالع بینی از طریق محاسبه نموداری موسوم به زایچه که نحوه قرارگیری خورشید و سیارات در صورت ها فلکی را در زمان فرد نشان می دهد سعی می کنند تا سرنوشت و صفات اخلاقی فرد را پیشگویی کنند.

در این زمینه کتاب های پرطرفداری نیز نوشته شده است که یکی از آن ها کتاب طالع بینی است که به صورت کامل این موضوع را بررسی کرده است.

آشنایی کامل با اختربینی یا همان آسترولوژی

کارل گوستاو یونگ بر این باور است که بخش زیادی از طالع بینی بر اساس فرافکنی ناخودآگاهانه و احتمالا همزمان انگاری تصاویر بسیار عاطفی در آسمان شب بوده است.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش آشنایی با تاریخ کیهان


نکته مهم دیگری که لازم است بدانید این است که طالع بینی به کمک غیر ستارگان نیز کاری رایج است. مانند : طالع بینی عدد، رنگ و اسامی که تلاش می کند تا ابعاد مختلف شخصیت انسان را پیش بینی کند و به او در انجام امور کمک کند.

نگاهی به طالع بینی در کشور ایران

ایران قبل از به وجود آمدن ساسانیان به صورت آشکار در معرض نفوذ برخی از نظریه های بین النهرینی در باب امور سماوی و دیگر نشانه ها بود.

در زمان ساسانیان بود که کتب بسیاری در باب ستاره بینی یونانی و هندی به زبان فارسی ترجمه شد. طالع بینی ساسانی اساساً تقلیدی از طالع بینی هلنیستی بوده (البته بدون تمام مایه‌های فلسفی) که برخی جنبه های هندی از قبیل استفاده از تاسوعات (نوامشاها) و تفسیرهای شائویت از عاشرات یونانی مصری بدان پیوند خورده است؛ این طالع بینی در شکل تخصصی خود به صورت ستاره بینی پیوسته درآمد.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل انرژی کیهانی


این شکل از آسترولوژی و از این هم بالاتر، آنچه ستاره بینی عمومی نامیده می شود، در ایران ساسانی در اجتماع و به ویژه در میان طبقات بالا دست نفوذ عمیقی داشت. در متون مانوی و در نظریه های هزاره گرایانه زرتشتیان در مورد تاریخ نیز اندیشه های ستاره بینی به فراوانی دیده می شود.

آسترولوژی در اسلام

ستاره بینی مانند ستاره ‌شناسی در سه جریان کمابیش توأمان به جهان اسلام رسید. از اواخر قرن هشتم، متون یونانی و سریانی معرف علم هلنیستی، آثار سانسکریت مقتبس هندی از آن علم و کتب پهلوی که تلفیقی از آن دو بودند، به تعداد فراوان به عربی ترجمه شدند.

آموزش کامل آسترولوژی به صورت کامل

در آسترولوژی اسلامی، مبنای هلنیستی را که با اتکای شدید به تعریف نوافلاطونی مربوط به تأثیر نجومی ارسطو، که صابئیان ساختگی، حران آن را انتقال داده بودند، تقویت شده بود، با ابداعات هندی و تأکید ساسانی بر روی ستاره بینی مداوم ترکیب کردند. این ترکیب به ویژه در نظریه های تنجیمی و نجومی ابومعشر بلخی (۸۸۶–۷۸۶)، با نفوذترین ستاره بین اسلام آشکار شد.

آن‌ها با پیچیده تر ساختن قواعد و به تقلید از هندیان و حرانیان، ابداع آیین های گسترده برای انحراف یا تغییر تاثیرات سیاره ای، این موضوع را به شیوه خود تغییر و گسترش دادند. ابداعات آنها در قرن دهم به بیزانس، در قرن دوازدهم به غرب لاتینی و در قرن سیزدهم به هند وارد گردید و در هر سه منطقه فرهنگی بر تحولات ستاره بینی در دوران ماقبل مدرن، اثری عمیق داشت.

در جهان اسلام نیز، مانند جهان مسیحی، طالع بینی با مخالفت های دینی شدیدی در اصل در زمینه مسائل مربوط به اختیار و ماهیت حد ناپذیر قدرت ‌الله، روبرو گردید. حامیان و مدافعان فکری اصلی آن فیلسوفان متاثر از نو افلاطونی گری و رهبران دینی شیعی و خاصه اسماعیلی مذهب بودند.

روشنگران عالم اسلام نیز سرانجام مانند روشنفکران عالم غرب و بیزانس، آن را تحت فشار متعصبان دینی کناری نهادند؛ اما هم در میان مسیحیان و هم در میان مسلمانان، در سطح عامه باقی مانده و رشد کرده است. در هند اعتبار فکری سابق خود را حفظ کرده و در موسسات آموزش عالی به جد بررسی میشود و تحول می یابد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.