کارگاه روابط فرا زناشویی و آموزش جامع زوج درمانی

کارگاه روابط فرا زناشویی و آموزش جامع زوج درمانی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
89 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان دانلود کارگاه روابط فرا زناشویی و آموزش جامع زوج درمانی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران گرامی علاقه مند به روانشناسی قرار می دهیم.

کارگاه روابط فرا زناشویی و آموزش جامع زوج درمانی

دانلود کارگاه روابط فرا زناشویی و آموزش جامع زوج درمانی در ارتباط با موضوع روابط خارج از ازدواج زن و مرد می باشد. مدرس آموزشی به صورت کامل در چند ساعت تمامی موارد موجود در زمینه رابطه خارج زناشویی یا همان روابط فرا زناشویی را مورد بررسی قرار می دهد و تمامی نظریات موجود در این زمینه را به طور کامل بیان می کند.

نگاهی به موضوع

در سال های اخیر مسائلی در جامعه به وجود آمده یا ظهور و بروز پیدا کرده که باعث شده بسیاری از کارشناسان و برنامه های تلویزیونی و سایر رسانه ها درباره اش هشدار بدهند، فیلم سازان درباره اش فیلم بسازند و… یکی از این پدیده های نوظهور، رابطه های خارج از روابط زناشویی است؛ مساله ای که برخی معتقدند با رواج سریال های ماهواره ای، جدی تر و پررنگ تر شده است. پژوهش ها نشان داده مردان بیشتر از خیانت جنسی همسران خود آزرده می شوند (تا عاطفی)؛ در مقابل، زنان بیشتر از خیانت عاطفی همسران خود آسیب می بینند تا خیانت جنسی.

چندهمسری در برخی جامعه‌ها نوعی از ازدواج است که در آن زن یا مرد بیش از یک همسر دارند. اگر یک مرد بتواند به‌طور هم‌زمان با چند زن ازدواج کند چندزنی (تعدد زوجات) نامیده می‌شود و اگر یک زن بتواند به‌طور هم‌زمان با چند مرد ازدواج کند چندشوهری نام دارد.

موضوع رابطه خارج از ازدواج در بسیاری از آثار ادبی استفاده می‌شود، مانند آنا کارنینا، مادام بوواری، عاشق لیدی چترلی، داغ ننگ. همچنین این موضوع تم بسیاری از فیلم‌ها بوده‌است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.