کارگاه خیانت زناشویی با آموزش تکنیک های زوج درمانی

کارگاه خیانت زناشویی با آموزش تکنیک های زوج درمانی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
41 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه خیانت زناشویی و به همراه آموزش تکنیک های زوج درمانی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به روانشناسی قرار می دهیم.

کارگاه خیانت زناشویی و به همراه آموزش تکنیک های زوج درمانی در ارتباط با موضوع خیانت های زناشویی و علل و عوامل آن به صورت کامل بحث و گفتگو می کند. مدرس اموزشی در این کارگاه روان شناسی عل و ریشه های موجود مربوط به این موضوع را از دیدگاه روان درمانی مورد بررسی قرار می دهد.

نگاهی به موضوع خیانت زناشویی

خیانت زناشویی در افرادی بیشتر دیده می شود که علایق جنسی شدیدتری دارند، ارزش های جنسی سهل گیرانه تری اتخاذ می کنند، رضایت کمتری از شریک زندگی خود دارند و روابط اجتماعی مشترک کمتری با همسر خود دارند.

بسیاری خیانت را در دو گروه کلی قرار می دهند:

خیانت های عاطفی و خیانت های جنسی. خیانت عاطفی به معنی برقراری رابطه صمیمی احساسی با فردی جز شریک زندگی است. به همین ترتیب خیانت جنسی نیز به معنای برقراری روابط جنسی با فردی جز شریک زندگی خود است. ممکن است این دو شکل با هم ترکیب شوند و خیانت عاطفی و جنسی به طور همزمان رخ دهد.

انواع خیانت

1. خیانت موقعیتی به معنای تسلیم شدن در مقابل میل جنسی است. در واقع در این نوع خیانت، فرد شریک زندگی خود را دوست دارد اما در موقعیتی خاص در برابر تکانه های جنسی خود تسلیم می شود.

2. خیانت تحت اجبار در این نوع خیانت نیز فرد به شریک زندگی خود علاقه مند است و سعی می کند به او متعهد بماند اما از ترس واکنش های فردی که نسبت به او ماجراجویی جنسی نشان می دهد، تسلیم می شود. این واکنش ها ممکن است دامنه ای از تهدیدهای عاطفی (مثل ترک کردن یا بی توجهی) تا تهدیدهای جسمی را در بر بگیرد.

3. خیانت عشقی زمانی رخ می دهد که فرد علاقه خود نسبت به شریک زندگی اش را از دست داده است و به فرد دیگری علاقه مند می شود.

4. خیانت عشقی متعارض این نوع خیانت شکل پیچیده تری از خیانت عشقی است. در واقع در این حالت فرد به طور همزمان به چندین نفر علاقه‌مند است و ممکن است روابط پنهانی زیادی داشته باشد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.