کارگاه آموزش چهره شناسی به صورت کامل

کارگاه آموزش چهره شناسی به صورت کامل
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
55 مگابایت
دسته بندی
40,000 تومان 25,000 تومان٪38 تخفیف

چهره شناسی از جمله تکنیک هایی است که در علم روانشناسی کاربرد زیادی داشته و به افرادی که در این زمینه کمک می کند تا بتوانند نگاه دقیق تری نسبت به سایر افراد داشته باشند. لازم به ذکر است که چهره شناسی در اتاق مشاوره به روانشناسان و روانپزشکان کمک می کند تا بتوانند به خوبی تیپ شخصیتی مراجع را درک کنند و در نتیجه رابطه درمانی نتیجه بخش خواهد بود.

ما در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین کارگاه های روانشناسی با عنوان آموزش چهره شناسی را در اختیار شما افراد علاقه مند به تکنیک های شخصیت شناسی قرار دهیم.

آموزش چهره شناسی

در علوم رفتاری تکنیک های مختلفی برای شناخت افراد و شخصیت آنها وجود دارد که یکی از آنها چهره شناسی است. همانطور که گفته شد چهره شناسی شامل تکنیک هایی است که به روان درمانگر کمک می کند تا بتوانید به خوبی شخصیت افراد را شناخته و بداند که هر یک از آنها دارای چه نوع تیپ شخصیتی می باشند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که تکنیک های چهره شناسی با زبان بدن نیز بسیار در رابطه هستند و در واقع هنگامی که شما چهره شناسی را یاد می گیرید میتوانید زبان بدن را هم به خوبی بشناسید و بدانید که هر فردی در موقعیت های مختلف دارای چه افکار و باورهایی می باشد. پیشنهاد می شود تا به کارگاه آموزش شخصیت شناسی مراجعه فرمایید.

از این رو اگر شما علاقه دارید تا به صورت کامل علم چهره شناسی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم تا از این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان پکیج آموزش تکنیک های چهره شناسی را دریافت نمایید تا به صورت اصولی بتوانید از روی چهره افراد به شخصیت آنها پی ببرید.

پکیج کامل آموزش چهره شناسی

چهره شناسی چیست؟

در خصوص چهره شناسی باید اشاره شود که این علم شامل تکنیک هایی است که از زبان بدن گرفته شده است و افراد مختلفی از آن استفاده می کنند. یکی از مشاغلی که به علم چهره شناسی نیاز دارد روان درمانی است که افراد متخصصی مانند روانشناس، مشاور و روانپزشک را شامل می شود.

در واقع هنگامی که فردی برای درمان به نزد روان درمانگر می رود فرد متخصص سلامت روان باید به خوبی شخصیت او را آنالیز کند تا بداند که آن شخص دارای چه نوع تیپ شخصیتی می باشد. به عبارت دیگر تحلیل و بررسی عناصر چهره، زبان بدن و نوع البسه هر فرد می تواند به خوبی مشخص کند که آن فرد دارای چه ویژگی های شخصیتی می باشد.

اهمیت چهره شناسی در اتاق درمان

همانطور که گفته شد افراد روان درمانگر باید از علم چهره شناسی استفاده کنند تا به خوبی بتوانند دلایل رفتارهای فرد مراجع را درک کنند و برای فرایند درمان اقدامات لازم را انجام دهند. شایان ذکر است که زبان بدن و طرز لباس پوشیدن هر فرد می تواند به خوبی نشان دهد که او در فکر و ذهنش چه می گذرد و بعد از تحلیل دقیق تر متوجه می شوید که او چه نیازهایی دارد و تمامی این موارد را می توانیم از روی چهره فرد و با کمک تکنیک های چهره شناسی به دست آوریم. همچنین پیشنهاد می شود تا به کارگاه روانشناسی تیپ شناسی نسل ها مراجعه نمایید.

به عنوان مثال اگر شما یک روانشناس هستید و به مراجعین خدمات مشاوره روانشناسی را ارائه می دهید باید به خوبی با انواع زبان بدن و تکنیک های چهره شناسی آشنا باشید تا بتوانید فرایند درمان را به خوبی برنامه ریزی نمایید.

به عنوان مثال شما می توانید از روی لباس های فرد و نوع پوشش او متوجه شوید که آن فرد چه نوع اختلالاتی دارد. بعد از آنالیز چهره شناسی شما می توانید مصاحبه تشخیصی را انجام دهید و سپس متوجه خواهید که بسیاری از حدس هایی که از روی چهره فرد زده اید درست بوده است.

با توجه به تمامی مواردی که در این قسمت گفته شد لازم است افرادی که در زمینه سلامت روان مشغول به فعالیت هستند به خوبی با علم چهره شناسی آشنا باشند و تکنیک های آن را یاد بگیرند. چرا که این علم به ما کمک می کند تا هم اختلالات پنهان روانی افراد را درک کنیم و هم در طرح ریزی اقدامات درمانی کمک های زیادی می کند. پس پیشنهاد می شود تا از این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان کارگاه روانشناسی چهره شناسی را دریافت نمایید به صورت قدم به قدم اصول و فنون تحلیل و آنالیز چهره را یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.