پکیج جامع آموزش فال قهوه

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

فال قهوه روشی است که به کمک آن می‌توانیم دست به پیش‌بینی آینده فرد بزنیم. همانطور که می‌دانید پیش‌بینی آینده کار بسیار سختی است و اگر ما با توجه به داده‌هایی که داریم اقدام به پیش‌بینی آینده می‌کنیم و اگر بدون هیچ اطلاعاتی نسبت به آینده خبر بدهیم به معنای پیشگویی می‌باشد.

برای بسیاری از افراد پیش‌بینی آینده شان بسیار جذاب و لذت بخش است و برای آنکه بدانند در آینده چه اتفاقاتی برای آن‌ها رخ می‌دهد از روش‌های مختلفی مانند گرفتن فال قهوه استفاده می کنند. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا پکیج جامع آموزش فال قهوه را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به این موضوع قرار دهیم تا به صورت قدم به قدم گرفتن فال قهوه را یاد بگیرید.

آموزش فال قهوه

خبر داشتن از اتفاقاتی که در آینده رخ می‌دهد می‌تواند به ما کمک کند تا اقدام به برنامه‌ریزی نماییم و از بروز رخدادهای بد و آسیب زا جلوگیری کنیم. شایان ذکر است که تمام انسان‌ها می‌خواهند برای آینده شان برنامه‌ریزی کنند و یا ممکن است در زمان حال با مسائلی دچار چالش باشند و بخواهند بدانند که آینده این موضوعات در انتها چگونه می‌شود.

فیلم آموزش فال قهوه واقعی به صورت کامل

از این رو فال قهوه می‌تواند به آن‌ها کمک کند که به نتیجه بهتری دست پیدا کنند و اطلاعات جامعی نیز به دست می‌آورند. ما در این بخش از برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین و پرطرفدارترین پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش فال قهوه را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به فالگیری قرار دهیم تا بتوانید به صورت حرفه‌ای گرفتن فال قهوه را یاد بگیرید.

این پکیج آموزشی به زبان فارسی تدریس شده است و شما به صورت تصویری و گام به گام نحوه گرفتن فال قهوه و تفسیر نمادهای آن را یاد خواهید گرفت.شایان ذکر است که در این مجموعه آموزشی تمامی روش های مختلف فال قهوه شامل فال قهوه ارمنی، فال قهوه واقعی، فال قهوه ازدواج، فال قهوه با اسم، فال قهوه با نیت، فال قهوه ابجد، فال قهوه احساسی، فال قهوه روزانه، فال قهوه هفتگی، فال قهوه سالانه و سایر روش هایی که برای گرفتن فال قهوه وجود دارد آموزش داده می‌شود.

فال قهوه چیست؟

همانطور که گفته شد فال قهوه یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار فالگیری و پیشگویی با استفاده از ته مانده قهوه ای است که فرد آن را نوشیده است. شایان ذکر است که معمولاً برای انجام این کار از قهوه ترک استفاده می‌شود. پیشنهاد می‌شود تا به پکیج آموزش علوم غریبه مراجعه فرمایید.

لازم است اشاره کنیم که به خواندن نشانه‌ها و علایم چای و قهوه تاسیوگرافی (Tasseography) گفته می‌شود. این واژه از لغت عربی طاسه به معنای فنجان گرفته شده است. گرفتن فال قهوه در کشورهای یونان، ایران، ارمنستان، روسیه و یوگسلاوی بسیار رواج دارد. لازم به ذکر است که فالگیری با قهوه در هر سرزمینی رسم و روش خاصی دارد.

اما به طور کلی به این صورت انجام می‌شود که بخش بیشتر مایع ته قهوه را می نوشند و مخلوط غلیظی از قهوه و آب در ته فنجان به جا می‌ماند سپس فنجان را بر روی نعلبکی بر می گردانند. پس از مدتی آن را بر می‌گردانند و فرد فالگیر به شکل‌هایی که در ته فنجان درست شده نگاه می‌کند و با اشاره به شکل‌ها که آن‌ها را به انسان و حیوان و درخت و چیزهای دیگر تشبیه می‌کند نکاتی را در مورد زندگی و گذشته و حال و آینده کسی که قهوه را خورده است بیان می کند.

تاریخچه فال قهوه

تمام انسان‌ها علاقه دارند تا اتفاقات آینده را پیش‌بینی کنند و بدانند که قرار است در آینده چه رخدادهایی به وجود می‌آید. بشر از ابتدا تا کنون در تلاش است تا به کمک روش‌هایی که وجود داشته است دست به پیشگویی آینده بزند و از اتفاقات پیش رو با خبر شود. از این رو روش‌های مختلف فالگیری مانند فال قهوه برای پاسخ به این نیاز انسان ایجاد شده است.

باید بدانید که فال قهوه دارای پیشینه چند هزار ساله است و زیر شاخه علم پنهان شناسی یا همان نهان شناسی می‌باشد. امروزه گرفتن فال قهوه به عنوان یک شغل شناخته می‌شود و بسیاری از افراد در کافه ها به عنوان یک سرگرمی آن را انجام می‌دهند و برای یکدیگر فال می‌گیرند و روز به روز در حال رشد است.

در گذشته های بسیار دور هنگامی که مردم سرزمین چین در فنجان های مخصوص شان چای می نوشیدند متوجه شدند که تفاله های چای در ته فنجان به شکل حروف چینی است و از آن زمان به بعد آن‌ها به کمک همین روش اقدام به پیش بینی سرنوشت افراد زدند.

اما در خصوص فال قهوه باید اشاره شود که برای اولین بار مردن قوم عرب در یمن و عربستان این کار را انجام داده اند. به طوری که فال قهوه مانند خود قهوه مورد استقبال مردمان این قوم قرار گرفته است. در سال‌های بعد به دلیل رواج پیدا کردن مصرف قهوه در سایر کشورها گرفتن فال قهوه نیز به آن‌جا راه پیدا کرد و در نهایت فال قهوه به عنوان موضوعی جهانی توسعه پیدا کرد.

فال تفاله چای

یک روش دیگر که برای پیشگویی آینده افراد به کار می‌رود فال تفاله چای است که به وسیله فنجان چای انجام می‌شود. در این روش قبل از  خوردن چای درون فنجان نیت می‌کنید و پس از خوردن آن مقداری از مایع چای را باقی می‌گذارند به طوری که تفاله های چای درون آن جابجا شوند. سپس با توجه به اشکالی که تفاله ها جابجا شدن ایجاد می‌کنند و تعبیر آن اشکال شروع به پیشگویی آینده فرد می کنند. شایان ذکر است که این روش پیشگویی در ایران و انگلستان بسیار رواج دارد.

پیشگویی سرنوشت به کمک فال قهوه

به طور کلی فرد فالگیر از روی اشکالی که در ته فنجان فرد ایجاد شده است شروع به نمادسازی و تفسیر آن‌ها می‌کند و به فرد می‌گویید که چه اتفاقاتی قرار است برایش در زندگی رخ دهد. به عنوان مثال مسائلی مانند : سلامتی و بیماری، فقر و ثروت، رسیدن به جایگاه شغلی بالا، شنیدن خبر خوب، رسیدن به فرد مورد علاقه و بسیاری دیگر از موارد از طریق فال قهوه مشخص می‌شود.

پیشگویی سرنوشت به کمک فال قهوه

یعنی ته مانده قهوه به صورت خودکار اشکالی را ایجاد می‌کند که فالگیر به صورت خاصی آن‌ها را رمزگشایی می‌کند. افرادی که به فال قهوه علاقه دارند می‌خواهند جزئیات دقیقی در مورد مشکلشان بشنوند و این کار به آن‌ها انگیزه می‌دهد و تمامی آن نکات را در ذهنشان ثبت می کنند. شایان ذکر است که فال قهوه نیاز به تخصص داشته و شما نباید فریب هر فرد کلاهبرداری را بخورید.

زیرا افراد سودجو از طریق این کار اطلاعات اشتباهی را به فرد می‌دهند و هدفشان صرفاً گرفتن پول است و به جز پول و سود به چیز دیگری فکر می کنند. این در حالی است که فالگیر قهوه که به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند با‌شخصیت افراد نیز آشنا بوده و می‌تواند از روی چهره آن‌ها نیز شخصیت آن‌ها را تحلیل و آنالیز کند.

اگر شما به فال قهوه علاقه دارید و دوست دارید این کار را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان پکیج جامع آموزش فال قهوه را دریافت کنید تا به صورت صفر تا ۱۰۰ گرفتن فال قهوه به همراه تفسیر نمادهای آن را فرا بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.