دانلود سمینار رابطه و تداوم آن از دکتر مجد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
34 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از برترین پکیج های آموزشی با عنوان دانلود سمینار رابطه و تداوم آن دکتر مجد را برای دانلود در اختیار شما علاقه مندان به سمینارهای روانشناسی قرار دهیم.

دانلود سمینار رابطه و تداوم آن از دکتر مجد

دکتر مجد در سمینار رابطه و تداوم آن به صورت کامل در رابطه با موضوع رابطه و روش های تداوم آن گفتگو کرده و تکنیک های مفیدی را در این زمینه آموزش می دهد.

نگاهی به روش های تداوم رابطه

برای تداوم رابطه باید افراد هر موقع یکدیگر را می بینند به آنها خوش بگذرد یعنی لحظات خنده زن و شوهر با همدیگر باشد. تداوم رابطه به خوشحالی و شادی و خنده ی افراد با هم بستگی دارد زن و شوهری که همدیگر را دوست دارند فاصله ی نشستنشان با هم کم است و خیلی به هم نزدیک می شوند.

و دوری ها موجب قطع ارتباط است.لازم است که زن و شوهر زیر یک سقف با هم زندگی کنند و وقتی فاصله ها زیاد شد رابطه ها کمرنگ می شود.

در مشرق زمین افراد باید اقوام یکدیگر را دوست داشته باشند مثلاً زن باید خانواده ی شوهرش را دوست داشته باشد و همچنین شوهر نیز باید خانواده ی زنش را دوست داشته باشد مثلاً یک خانم ایرانی باید به مادر شوهر خود بگوید مامان یا خانم نه این که بگوید اون! و این نزدیکی موجب تداوم رابطه می شود چون در فرهنگ ما این موضوع جا افتاده است.

یکی از خواسته های زوج های جوان زنده نگاه داشتن روابط عاشقانه است. در این میان توانایی ها و مهارت های ارتباطی مهم ترین عنصر برای زنده نگه داشتن احساسات عاشقانه است. روانشناسان معتقدند که احساسات عاشقانه تقریباً در بهترین حالت خود تا سه سال طول می کشد. در واقع باید منتظر تغییراتی در احساسات اولیه عشق باشیم.

بایاناکا اسیویدو (روانشناس) و هلن فیشر ( فیزیولوژیست) معتقد هستند که می توان احساس عشق را برای مدت طولانی تری زنده نگاه داشت. آنها مغز پنجاه زوج را که به طور میانگین در بیست و یک سالگی ازدواج کرده بودند مورد بررسی قرار دادند. وقتی به آنها عکس ابتدای زندگیشان را نشان دادند آنها بعد از تقریبا هفت ماه همان احساس عشق اولیه را نشان دادند. اما تفاوتی وجود داشت، مناطق مغزی مرتبط با استرس در زوج های عاشقی که از سن ازدواج آنها زمان بیشتری می گذشت، کمتر فعال بود و در عوض مناطقی فعالیت بیشتری داشتند که با احساس آرامش در ارتباط بودند.

تحقیقات دیگری نیز از فواید پزشکی یک رابطه خوب حمایت کرده اند. روابط خوب باعث کاهش سطح استرس، کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر باعث افزایش احتمال بهبود سرطان می شود. مطمئناً همه از فواید یکی رابطه خوب کم و بیش می دانیم اما سوال مهم، چگونگی حفظ آن است. در ادامه این ایمیل پنج راه را برای زنده نگه داشتن یک رابطه خوب و عاشقانه آورده ایم که امید است مورد استفاده شما دوستان عزیز پرشین استار خصوصا زوج های جوان قرار گیرد.

صادق باشید و همدیگر را در احساساتتان سهیم کنید

یک رابطه خوب بر پایه صداقت و احترام بنا می شود. صداقت عنصری ضروری برای یک رابطه عاشقانه است. همچنان که در عشق پیش می روید، بیشتر خودافشایی کنید، از گذشته بگویید و در مورد آرزوها و امیدهای خود صحبت کنید. اگر در موضوعی دیدگاه متفاوتی دارید، با صمیمیت به نظرات هم احترام بگذارید.

توانایی های همسرتان را تحسین کنید و در جستجوی چیزهای کوچک باشید

هر روز توانایی همسرتان را تحسین کنید، برای مثال “صبرت همیشه من رو تحت تاثیر قرار می ده” یا “چه دست پخت خوب و عالی ای داری”. هر فردی دوست دارد مورد تقدیر واقع بشود، افکار و احساسات مثبتی که بر روی عزت نفس همسرتان تاثیر می گذارد را مطرح کنید. این افکار و احساسات را با صمیم قلب بگویید تا همسرتان احساس تردید نکند.

ژست اندیشمندانه به خود بگیرید

بگذارید همسرتان متوجه شود وقتی پیش شما نیست، شما به او فکر می کنید و شما واقعاً نگرانید و نسبت به زندگی او حساس هستید و جزئیات زندگی او را در نظر می گیرید.

قبل از قرار ملاقات های مهم همسرتان به او پیام موفق باشید بفرستید. در انتهای هر روز در مورد اتفاقات روز پرس و جو کنید و در مورد مشکلات و ناراحتی ها با او همدردی کنید.

لیستی از چیزهای مورد علاقه همسرتان از کوچک و بزرگ آماده کنید و سعی کنید برنامه ای برای خشنود کردن همسرتان داشته باشید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.