دانلود سمینار ارتباط با رده های مختلف سنی دکتر مجد

دانلود سمینار ارتباط با رده های مختلف سنی دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
44 مگابایت
15,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان دانلود سمینار ارتباط با رده های مختلف سنی دکتر مجد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

سمینار ارتباط با رده های مختلف سنی از دکتر مجد می تواند در زمینه های روابط اجتماعی کمک بسیاری به افراد کند، این سمینار را می توانید از وب سایت برنا اندیشان دانلود نمایید.

اولین آرزوی انسان این است که ارتباط برقرار کند به همید دلیل به آغوش مادر می رود و این اولین رابطه است این جملات مربوط به سالیوان است.و اگر هیچ اشتیاقی به برقراری رابطه نداشته باشیم نشانه ی آسیب است.مثلاً اگر دوست نداشته باشین کسی به خانه ی ما بیاید.

ویا کسانی که دوست دارند با همه ارتباط داشته باشند نیز حال خوبی ندارند بلکه باید تعادل داشت. ارتباط ما دارای یک دایره است که می خواهیم با آنها باشیم.سوال بزرگ انسان شناسان این است که آیا انسان موجودی اجتماعی است یا منزوی؟


پیشنهاد ویژه:کارگاه آموزشی اعتماد به نفس دکتر هلاکویی

ولی باید جواب داد که انسان کاملاً موجودی اجتماعی است و این آگاهی ژنتیکی است. ژن های زیادی برای برقراری رابطه وجود دارد واگر کسی به برقراری رابطه علاقه ای نداشته باشد مشکل ژنتیکی دارند ولی می توان این ژن ها را بعد از تولد نیز فعال کرد و یک بچه ی منزوی را به فردی اجتماعی تبدیل کنیم.

چرا ما به ارتباط اجتماعی نیاز داریم؟ چون ما تنها هستیم و تنهایی ما بیش از تنهایی هست که می شنویم.بنابراین ما در تمامی کهکشان در تنهایی مطلق به سر می بریم. و این نیاز در طول عمر نیز وجود دارد.مثلاً در روز جمعه نیاز داریم تا کسی به خانه ی ما بیاید.

اگر خانواده ای که پای همه رو قطع کرده نیز حالشان خوب نیست و در بعد از ظهر جمعه همواره دعوا می کنند. بچه هایی که در خانواده های پر رفت و آمد بزرگ شده اند در بزرگسالی نیز اجتماعی می شوند و برعکس. و این تکلیف بزرگ اجتماعی است.بنابراین آغاز زندگی مارا در قلب جامعه قرار می دهد.بعد ها یاد می گیریم در سن خودمان با هم سن های خودمان رابطه برقرار کنیم. در این سمینار دکتر مجد در مورد ارتباط با رده های مختلف سنی گفت گو می کند.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.