دانلود سمینار هنر زندگی زناشویی دکتر مجد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
24 مگابایت
300,000 تومان

در این پست از فروشگاه برنا اندیشان سمینار هنر زندگی زناشویی دکتر مجد را در اختیار شما کاربران عزیز و علاقه مند به رشته روانشناسی و علوم رفتاری قرار می دهیم.

شما و همسرتان برای اینکه زندگی زناشویی خوبی را در کنار یکدیگر بسازید و تجربه کنید باید بتوانید برخورد مناسبی با یکدیگر در زمان های مختلف داشته باشید.

چند نکته همیشگی در زندگی زناشویی

1. اگر هدف شما اینست که از یک زندگی رضایتبخش و پایدار بهره مند باشید، برای نقشی که در این رابطه به عهده دارید، خوب یا بد احساس مسئولیت کنید
وقتی نقش خود را در رابطه نمی پذیرید، همانند کودکی هستید که در یک زمین شنی، به صورت کودکی دیگر شن می پاشد. وقتی مسئولیت خود را در زندگی مشترک با همسرتان پذیرفتید، تنها در این صورت قادر خواهید بود که با همسر خود به ارتباطی صمیمی و متعالی دست پیدا کنید

2. تحقیقات بارها نشان داده است که تماس بدنی بیشتر، از طریق رها سازی اکسی توسین (oxytocin) باعث ایجاد یک ارتباط قوی تر می شود
در زندگی زناشویی از بوسیدن، در آغوش گرفتن، گرفتن دستان همدیگر بیشتر بهره ببرید. وقتی همدیگر را می بوسید و یا در آغوش می گیرید، سعی کنید 5 الی 10 ثانیه آن را ادامه دهید. اینکار نتیجه ی بهتری خواهد داشت!

3. موافقت با مخالفت ها را یاد بگیرید
هرگز دو نفر در مورد همه چیز با هم اتفاق نظر نخواهند داشت. این امر بلااشکال است. مهم اینست که تفاوتهای همدیگر را بپذیریم.

4. گاهی اوقات خریدن هدیه لازم نیست و آنچه با ارزشتر تلقی می شود، توجه و به خاطر داشتن است
هر از گاهی یک نوشته داخل کیف، چمدان و یا بسته نهار همسرتان بگذارید و از او به خاطر خوبی هایش قدردانی کنید. پیدا کردن غیرمنتظرانه این نوشته روز او را سرشار از شادی و شعف خواهد کرد.

در این سمینار، دکتر مجد در رابطه با زندگی زناشویی و هنر زندگی زناشویی برای بهتر زیستن سخن می گوید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.