آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی

آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
3.6 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

شاید شما هم علاقه داشته باشید تا زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا بگیرید، ما در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی به صورت جامع و تخصصی را برای شما علاقه مندان به یادگیری این زبان قرار دهیم.

آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی به صورت جامع و تخصصی

در پکیج آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی به صورت جامع و تخصصی شما از سطح پایه تا سطح پیشرفته مکالمه زبان انگلیسی را گام به گام فراخواهید گرفت.

هدف ما آموزش مکالمه زبان انگلیسی  از راه هایی است که می تواند نتایج درخشانی را برای شما  رقم بزند. از همین رو به شدت توصیه می کنیم تا ضمن رعایت نکاتی که به منظور آموزش مکالمه زبان انگلیسی و تقویت این زبان ارزشمند در این مطلب به آنها اشاره شده است از فعالیت و تلاش مستمر نیز غفلت نکنید.

چرا صحبت‌کردن به زبان انگلیسی این‌قدر مشکل است؟ شما بسیاری از کلمات را بلدید، حتی بارها آنها را شنیده‌اید؛ با استفاده از تکنیک‌های مختلف یادگیری این لغات را تمرین کرده‌اید؛ احتمالا می‌توانید فکر کنید که چه می‌خواهید بگویید ولی لغات مورد نظر در دهان‌تان نمی‌چرخد.

سخنران حرفه ای؟! چرا که نه !

شما هم می توانید  آنقدر بر ظرایف زبانی و مهارت مکالمه در زبان انگلیسی پیشرفت کنید که به یک سخنران فوق العاده و حتی گوینده معروفی تبدیل شوید. فکر می کنید کسانی که زبان مادریشان زبان انگلیسی نبوده است و از هر نظر شباهت های زیادی با شما دارند چطور و از چه راه هایی توانسته اند بر انگلیسی غلبه کنند و به اصطلاح انگلیسی را قورت بدهند.

شاید فکر می کنید کار شاق و دشواری را انجام داده اند و مسیرهای صعب و ناهمواری را در این زمینه پشت سر گذاشته اند. ولی باید به شما  بگوییم که با وجود دشواری های این کار هنوز هم آموزش مکالمه زبان انگلیسی به مراتب در جایگاه بالاتری از مکالمه به سایر زبان های معتبر اروپایی و بین المللی قرار دارد. دلیل آن هم بسیار واضح است.

زبان انگلیسی یک زبان فرا منطقه ای و به طور کلی یک زبان مشترک جهانی به شمار می رود بنابراین لزومی ندارد برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی دست به ابتکارات یا کارهای خارق العاده ای بزنید. همین که به خودتان اعتماد کنید نصف راه را رفته اید و در واقع نیمه دیگر این مسیر نیز به متدهای آموزش مکالمه و روش هایی بستگی دارد.

برترین پکیج آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی

مهارت مکالمه زبان انگلیسی را بسیار تمرین کنید

شاید شما کمتر مکالمه تمرین می‌کنید و ترجیح می‌دهید موقع صحبت‌کردن، بیشتر ساکت باشید و گوش بدهید. دلیلش شاید این است که به‌اندازه‌ی کافی برای صحبت‌کردن اعتماد‌ به‌ نفس ندارید. یا شاید به این دلیل است که در خانه یا در کلاس زبان انگلیسی بیشتر زمان یادگیری شما برای خواندن، نوشتن و شنیدن صرف می‌شود. اگر یک همراه مکالمه‌ی خوب نداشته باشید، یا اینکه در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نکنید، تمرین‌کردن مکالمه زبان انگلیسی ممکن است خیلی سخت باشد.

برای همین است که عموما، این نوع از خروجی کمتر از همه تمرین می‌شود. ممکن است فکر کنید مکالمه با افراد خیلی آسان باشد، ولی بیشتر مواقع این‌طور نیست.

همه چیز را بدون فکر‌ کردن ترجمه کنید

این تمرینی است که می‌توانید در بخش‌های مختلفی از زندگی روزمره‌ی خود از آن استفاده کنید، درست مانند تمرین مستند تلویزیونی. وقتی این کار را دائما انجام می‌دهید، برای شما عادت می‌شود. عادت خیلی خوبی است، نه؟ برای مثال دارید رانندگی می‌کنید و تابلوی تبلیغاتی را می‌بینید که جمله‌ای جالب روی آن نوشته شده. ببینید که می‌توانید آن را ترجمه کنید و جمله‌ی انگلیسی خود را با تلفظ درست بلند بخوانید.

درست مانند قبل، این کار را می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف انجام بدهید. ببینید که در طول روز چقدر می‌توانید این تمرین‌ها را انجام بدهید تا بالاخره موفق شوید مهارت‌ مکالمه انگلیسی خود را تقویت کنید و در مسیر هرچه روان‌تر صحبت کردن گام بردارید.

چگونه سریع انگلیسی را یاد بگیریم

آموزش صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی

همانطور که اشاره کردیم ما سعی کرده ایم تا مجموعه ای از متدها و شیوه های آموزش مکالمه  زبان انگلیسی و تقویت آن را برای شما گردآوری نماییم. این متد ها را در ۱۴ مورد برای شما خلاصه کرده ایم که امیدواریم بتوانید ضمن رعایت آنها به موفقیت های درخشانی در این زمینه دست پیدا کنید. این ۱۴ روش که ما آنها  را ۱۴ مسیر طلایی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی و تقویت سخنوری و گفتار شما می نامیم عبارتند از:

۱-بپذیرید که زبان انگلیسی یک زبان جهانی و شگفت انگیز است.

۲-آموزش مکالمه زبان انگلیسی  را با جدیت تا مراحل پیشرفته پیگیری کنید.

۳-از لاک دانشجو یا دانش آموز زبان انگلیسی خارج شوید.

۴-جواب هر سوال انگلیسی می تواند در سوال آن نهفته باشد.

۵-به پادکست های زبان انگلیسی گوش دهید.

۶-کلمات را به حافظه بلند مدت بسپارید.

۷-جملات و عبارات را به طور کامل یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

۸-برای یادگیری گرامر وسواس نداشته باشید.

۹-بر آموزش مکالمه زبان انگلیسی و یادگیری آن بیشتر از هر چیز دیگری تمرکز کنید.

۱۰-از اشتباه کردن اصلا واهمه نداشته باشید.

۱۱-انواع زبان های بومی و لهجه های انگلیسی را گوش دهید.

۱۲-از فیلم و ویدیو کلیپ های کوتاه آموزش مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنید.

۱۳-در جریان مکالمه زبان انگلیسی قرار گیرید.

۱۴-رمان های انگلیسی را در حد توان بخوانید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی را با جدیت تا مراحل پیشرفته پیگیری کنید

می توانید آموزش مکالمه زبان انگلیسی را از یک ساعت در روز شروع کنید. البته با توجه به سطح یادگیری شما بیشتر یا کمتر از این میزان هم می توانید تمرین کنید. البته اگر قرار باشد این یک ساعت تمرین آموزش مکالمه زبان انگلیسی به یک ساعت در طول هفته ختم شود اصلا نتایج قابل قبولی را در پی نخواهد داشت.

بنابراین توصیه می کنیم که این مدت را برای یک روز و در صورت نیاز و توانایی بیشتر افزایش دهید. می توانید  در ابتدا کار را از چند دقیقه در روز شروع کنید و به تدریج مدت زمان مورد نظر را افزایش دهید و به تدریج به سطح معینی از قبیل یک ساعت و بیشتر برسانید.

به دلیل فرار بودن معانی و واژگان زبان انگلیسی باید سعی کنید تا آنها را حتما یاد بگیرید و به حافظه بسپارید تا دچار فراموشی نشوید. در واقع اگر قصد دارید بر زبان انگلیسی اشراف داشته باشید توصیه می کنیم آن را به بخش لاینفک و جدایی ناپذیری از زندگیتان تبدیل کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.