کارگاه هنر درمان افسردگی – خشنودی در عصر افسردگی

کارگاه هنر درمان افسردگی – خشنودی در عصر افسردگی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
55 مگابایت
دسته بندی
20,000 تومان

کارگاه هنر درمان افسردگی یا خشنودی در عصر افسردگی یکی از پرطرفدارترین کارگاه های موجود در زمینه روانشناسی است. در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان قصد داریم تا یکی از پرکاربردترین کارگاه های موجود در زمینه افسردگی  با عنوان هنر خشنودی در عصر افسردگی (هنر درمان افسردگی) را برای دانلود در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

کارگاه هنر خشنودی در عصر افسرگی در رابطه با موضوع افسردگی است، در این کارگاه به صورت تخصصی موضوع افسردگی از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت درمان آن مورد گفتگو قرار می گیرد.

با توجه به وجود شرایط سخت در زندگی و این که افراد باید بتوانند در مقابل استرسورهای موجود در محیط مقاوم بوده و ایمنی خود را حفظ کنند.

افسردگی چیست؟

آیا می‌دانید افسردگی چیست، چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که به احساس غم یا تجربه‌ی بحران‌های زندگی محدود نمی‌شود و به تشخیص زودهنگام و اقدامات درمانی مناسب نیاز دارد.

چنانچه افسردگی در مراحل اولیه تشخیص داده شود، فرد بسته به تجویز پزشک از طریق دریافت دارو، شرکت در جلسات روان‌درمانی یا حتی تغییرات سبک زندگی به میزان قابل‌ توجهی بهبود خواهد یافت.

اما اگر هیچ اقدامی جهت مداوای افسردگی انجام نپذیرد، می‌تواند پیامدهای فاجعه‌باری را نه تنها برای خود فرد بلکه برای همه‌ی اعضای خانواده رقم بزند.

احساس گرفته بودن و یا خستگی غیر عادی گاهی زیاد عجیب نیست، بخشی از زندگی است. اما اگر مدتی مدید هیچ چیزی بر روی شما تاثیر نداشته باشد و یا انگیزهای در شما ایجاد نکند، میتواند دلیلش این باشد که شما دچار اختلال افسردگی اساسی شده اید. برای این بیماری درمان وجود دارد.

درمان افسردگی

دارودرمانی: داروهای ضدافسردگی، تثبیت‌کننده‌های خُلقی و داروهای آنتی‌سایکوتیک (ضد روان‌پریشی)
روان‌ درمانی: رفتار درمانی شناختی (CBT)، درمان خانواده‌محور و درمان بین‌فردی
درمان تحریک مغزی: درمان الکتروشوک (ECT) و تحریک مغناطیسی جمجمه‌ای تکرارشونده (RTMS)
نور درمانی: در این روش، فرد با استفاده از یک جعبه‌ی نور در معرض طیف کامل نور قرار می‌گیرد تا میزان ترشح هورمون ملاتونین تنظیم شود.
ورزش
درمان‌های جایگزین: طب سوزنی، مراقبه و تغذیه‌درمانی
استراتژی‌های خود مدیریتی
رویکردهای ذهن/جسم/روح: مدیتیشن، ایمان و دعا

کارگاه هنر درمان افسردگی یا همان هنر خشنودی در عصر افسردگی به شما کمک می کند تا بتوانید در مقابل ناگواری های زندگی مقاوم بوده و سلامتی روانی خود را حفظ کنید.

همچنین می توانید کارگاه های زیر را از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.

کارگاه درمان شناختی رفتاری افسردگی

کنفرانس افسردگی از دکتر هلاکویی

سمینار افسردگی از دکتر مجد

درمان روانپزشکی افسردگی و اضطراب

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.