دانلود سمینار اعتماد به نفس دکتر مجد

دانلود سمینار اعتماد به نفس دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
47 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
29 آگوست 2018
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 25 امتیاز پاداش بگیرید

سمینار اعتماد به نفس یکی از برترین سمینار های موجود در زمینه زندگی سالم است که شما می توانید از این بخش از وب سایت برنا اندیشان آن را دریافت نمایید.

زندگی با اطلاعات بهتر از زندگی خام و بدون اطلاعات است ولی عوارضی هم دارد چرا که هر چه اطلاعات بیشتر باشد افراد غصه میخورند که چگونه این اطلاعات را به نسل بعدی منتقل کنند.

در زبان فارسی اعتماد به مدل های مختلف گفته می شود مثلاً self esteem  و مهمترین قسمت آگاهی انسان نسبت به خودش است.چرا که در نوشته جات(پروست در کتاب نمایا) داریم که انسان قدرت دارد تا به قعر دریاها و آسمان ها برود ولی هنوز قدرت ندارد تا به آگاهی در مورد خود برسد.وقتی به خودمان فکر کردیم مواردی روشن می شود مثلاً فهمیدن نقاط قوت و ضعف خودمان.self confidence  یا self-believing  نیز به معنای اعتماد به نفس است.

گاهی اوقات افراد در سنین بالاتر از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند.اعتماد به نفس ربطی به موضوع اعتماد (trust)ندارد.برخی از واژه ها که ما به کار می بریم کاملاً اشتباه است مثلاً نمی توانیم بگویم که اعتماد به نفس نداریم،مثل این است که بگویم ریه نداریم.

بلکه باید بگوییم اعتماد به نفس دارم ولی پایین است.اعتماد به نفس یک ست زمینه های ژنتیکی دارد که بعد از تولد نمود پیدا می کند مثل شیر خوردن بچه یک ساعته بعد از تولد که این موضوع به اعتماد به نفس او بر می گردد چرا که اگر خجالت می کشید این کار را نمی کردو این توان ها از طریق ژنتیک به ارث می رسد و این توان ها به دو دسته تقسم می شود:

1.جسمی

2.روانی

روان:یک پدیده ی فیزیولوژیکی است که به سلول های مغزی مربوط می شود و با روح متفاوت است.به عنوان مثال: سلول های دست های ما این احساس را دارد تا بین وسایل مختلف در لمس کردن تفاوت قائل شود و به درک بینجامد.و تمام این درکها از طریق مغز پخش می شود و از طریف مغز هست که افراد یکدیگر را دوست دارند و باید گفت که جایگاه دوست داشتن و عشق ورزیدن در مغز ماست و نه در قلب ما.

مثلاً وقتی سر از تن جدا شود (که بعد از آن فرد می تواند به مدت 2 دقیقه راه برود) در آن لحظه هیچ نمود روان نداریم یعنی هیچ فهم و درکی و هیچ عشقی نداریم.سلول های مغزی به کمک ژن ها کار می کنند و مستقل عمل نمی کنند و برخی ژن ها فعال و برخی دیگر غیر فعال هستند.

مردان نسبت به زنان از توان گریستن پایینی برخوردار هستند.چرا که گریستن عمر را طولانی می کند.توان های کوچک بچه ها در مقابل بیماری ها نمود پیدا می کند مثلاً اگر بچه از هوش پایینی برخوردار باشد در آغوش مادر بی حرکت می ماند ولی اگر از هوش بالایی برخوردار باشد از خودش خلاقیت به خرج می دهد و خیلی راحت در آغوش مادر شیر می خورد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + = 19