دانلود سمینار اعتماد به نفس دکتر مجد

دانلود سمینار اعتماد به نفس دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
47 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

سمینار اعتماد به نفس یکی از برترین سمینار های موجود در زمینه زندگی سالم است که شما می توانید از این بخش از وب سایت برنا اندیشان آن را دریافت نمایید.

زندگی با اطلاعات بهتر از زندگی خام و بدون اطلاعات است ولی عوارضی هم دارد چرا که هر چه اطلاعات بیشتر باشد افراد غصه میخورند که چگونه این اطلاعات را به نسل بعدی منتقل کنند.

در زبان فارسی اعتماد به مدل های مختلف گفته می شود مثلاً self esteem  و مهمترین قسمت آگاهی انسان نسبت به خودش است.چرا که در نوشته جات(پروست در کتاب نمایا) داریم که انسان قدرت دارد تا به قعر دریاها و آسمان ها برود ولی هنوز قدرت ندارد تا به آگاهی در مورد خود برسد.وقتی به خودمان فکر کردیم مواردی روشن می شود مثلاً فهمیدن نقاط قوت و ضعف خودمان.self confidence  یا self-believing  نیز به معنای اعتماد به نفس است.

گاهی اوقات افراد در سنین بالاتر از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند.اعتماد به نفس ربطی به موضوع اعتماد (trust)ندارد.برخی از واژه ها که ما به کار می بریم کاملاً اشتباه است مثلاً نمی توانیم بگویم که اعتماد به نفس نداریم،مثل این است که بگویم ریه نداریم.

بلکه باید بگوییم اعتماد به نفس دارم ولی پایین است.اعتماد به نفس یک ست زمینه های ژنتیکی دارد که بعد از تولد نمود پیدا می کند مثل شیر خوردن بچه یک ساعته بعد از تولد که این موضوع به اعتماد به نفس او بر می گردد چرا که اگر خجالت می کشید این کار را نمی کردو این توان ها از طریق ژنتیک به ارث می رسد و این توان ها به دو دسته تقسم می شود:

1.جسمی

2.روانی

روان:یک پدیده ی فیزیولوژیکی است که به سلول های مغزی مربوط می شود و با روح متفاوت است.به عنوان مثال: سلول های دست های ما این احساس را دارد تا بین وسایل مختلف در لمس کردن تفاوت قائل شود و به درک بینجامد.و تمام این درکها از طریق مغز پخش می شود و از طریف مغز هست که افراد یکدیگر را دوست دارند و باید گفت که جایگاه دوست داشتن و عشق ورزیدن در مغز ماست و نه در قلب ما.

مثلاً وقتی سر از تن جدا شود (که بعد از آن فرد می تواند به مدت 2 دقیقه راه برود) در آن لحظه هیچ نمود روان نداریم یعنی هیچ فهم و درکی و هیچ عشقی نداریم.سلول های مغزی به کمک ژن ها کار می کنند و مستقل عمل نمی کنند و برخی ژن ها فعال و برخی دیگر غیر فعال هستند.

مردان نسبت به زنان از توان گریستن پایینی برخوردار هستند.چرا که گریستن عمر را طولانی می کند.توان های کوچک بچه ها در مقابل بیماری ها نمود پیدا می کند مثلاً اگر بچه از هوش پایینی برخوردار باشد در آغوش مادر بی حرکت می ماند ولی اگر از هوش بالایی برخوردار باشد از خودش خلاقیت به خرج می دهد و خیلی راحت در آغوش مادر شیر می خورد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.