دانلود کارگاه روان شناسی رنگ ها دکتر مجد

دانلود کارگاه روان شناسی رنگ ها دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
18 مگابایت
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه روان شناسی رنگ ها دکتر مجد را در اختیار شما کاربران علاقه مند به رشته روانشناسی قرار می دهیم.

روان شناسی رنگ ها نیز یکی از جالبترین موضوعات در زمینه روان شناسی محسوب می شود. دراین سمینار دکتر مجد به صورت کامل در این مورد بحث و گفتگو می کنند.

طول و عرض و قامت بچه ها به دو چیز بستگی دارد:1.ژنتیک 2.تغذیه . و اگر مشکلی موجود بود باید به پزشک مربوطه مراجعه کرد.

کره ی زمین پر از رنگ است و سایر کرات به اندازه ی زمین دارای رنگ نیستند و دلیلش نیز وجود جوّ برای زمین است به همن دلیل هر چیزی و موجودی را که مشاهده می کنید دارای رنگ است.و تنوع رنگ به وسیله ی انسان در کره ی زمین بیشتر شد.و وقتی با Satellite های مختلف از زمین بیرون برویم تماماً سیاه است و اگر رنگی هم باشد یک رنگ است.

چه رابطه ای بین روان افراد و رنگ وجود دارد؟

باید گفت که خیلی رابطه ی عمیقی وجود ندارد مثلاً ممکن است فردی رنگ خاصی را فقط برای خانه اش دوست داشته باشد و آن رنگ را برای لباس نپسندد.به تاریخ ویل دورانت وقتی انسان وارد زمین شد همینطور کره ی زمین رنگی بود.

رنگ به 5 موضوع مربوط است:

1.ژنتیک: ما در دنیای ژنتیک زندگی می کنیم و براساس ژنتیک خود به رنگ هایی گرایش داریم.مثلاً رنگ نارنجی را دوست داریم.

2.فضای خانه:مثلاً رنگ داخل خانه ی چه رنگی بوده و فرزندان نیز به آن رنگ گرایش پیدا می کنند.ولی یکی از مشکلات افراد در ایران این است که همواره بدترین لباس ها را در خانه می پوشند مثلاً زنان پیژامه ی شوهرانشان را می پوشند.حالا نباید این فکر را کرد که در خانه لباس مهمانی را بپوشیم.

ولی باید لباس های خوبی را در خانه بپوشیم.چرا که همواره باید لباسی بپوشیم که خودمان راحت باشیم.و واقعاً باید چهره و لباس ما در خانه شیک باشد.و همانطور که مرد از زن خود توقع دارد که شیک بپوشد خودش نیز باید در خانه به ظاهرش برسد.

و…

دکتر مجد در سمینار روانشناسی رنگ ها در رابطه با روان شناسی رنگ ها گفتگو می کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.